Fajny test

Czyli odrobina humoru na naszym "poważnym" forum...

Fajny test

Postautor: 000Lukas000 » 11 sie 2014, 19:56

http://www.okiem.pl/ciekawostki/test_duzy.htm


Mi za dobrze chyba nie poszło, nie ma dla mnie ratunku, ale może dla was jeszcze jest :twisted:


Ogólna ilość błędów (120 pytań)---44---; W pytaniach związanych z relatywizmem (50 pytań)---18---; W pytaniach związanych z New Age (24)---9---; Błędy dotyczące praktyki religijności (20)---13---; Skrzywienia w kierunku protestantyzmu (32)---15---; Błędy dotyczące wiedzy ogólnej (15)---5---; Na co najmniej 10% pytań odpowiedziałeś błędnie. Są to sprawy czasem trudne, jednak ilość błędnych odpowiedzi sugeruje, żeby uważniej przypatrzyć się swojej wiedzy na ten temat. Czy zawsze moje spojrzenie na sprawę jest słuszne, a jeśli nie to dlaczego?. W szczegółach: Atrakcyjne dla Ciebie są te stanowiska które są relatywne. Nie podoba Ci się że zasady mogą określać moralność czynów. Ulegasz opinii środowsk liberalnych, które są cząsto głęboko sprzeczne z katolickim punktem widzenia. Ulegasz niesprawdzonym koncepcjom paranukowym, które pod pozorem nowych spojrzeń są sprzeczne z duchem katolickim. To atrakcyjne ale podstępne metody. Powinieneś lepiej poznać jakie koncepcje związane są z nurtem New Age i zwryfikować swoje poglądy. Twoja pobożność nie jest zbyt głęboka. Jeśli chcesz iść sprawdzoną, dobrą drogą, powinieneś skutecznie realizować wiarę na co dzień. Zwróć uwagę na praktykę, modlitwę, bycie zgodnym z zasadami. Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem. To Twoja prywatna sprawa ale nie świadczy o szukaniu poprawnej drogi katolickiej. Może jesteś pod wpływem środowisk, które mają na bakier z religią katolicką, choć nazywają się katolikami. zainteresuj się głębiej swoją wiarę w dogmaty i zasady życia katolickiego. Twoja ogólnawiedza (przyrodnicza, historyczna) nie jest bardzo zaawansowana. Może to być; drogą; do łatwego uwierzenia w niesprawdzone teorie a w chwilach trudnych otworzyć; możliwość; na atak sekt. Powoduje to również;, że daje się; wiarę; róż;nym niby-naukowym szarlatanom. Ogólnie: Jest raczej źle. Może trzeba niektóre sprawy trochę przemyśleć. Naciśnij przycisk -wytłumacz- i poczytaj jak powinien być wypełniony test. To, myślę, pomoże zorientować się co można by konkretnie poprawić. Poszukaj także wyjaśnienia wątpliwości na naszych stronach.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Fajny test

Postautor: Darel » 11 sie 2014, 20:23

Ja miałem jeszcze sporo "gorzej" :) Nie ukrywam, że cieszę się iz moje widzenie świata nie pokrywa się z tym katolickim. Byłem pewny że to będzie pogrom :)
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: Fajny test

Postautor: cthulhu87 » 11 sie 2014, 21:19

000Lukas000 pisze:Może to być; drogą; do łatwego uwierzenia w niesprawdzone teorie a w chwilach trudnych otworzyć; możliwość; na atak sekt.


Zdaje się, że autor tego testu ma jakieś problemy z łączeniem do kupy idei, które zaszczepiono mu kiedyś w umyśle :)
No chyba, że istnieje jakiś sposób, by uznać wieczne dziewictwo Maryi za coś więcej niż niesprawdzoną teorię.... he he
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Fajny test

Postautor: Xsenia » 12 sie 2014, 00:16

"Ogólna ilość błędów (120 pytań)---53---; W pytaniach związanych z relatywizmem (50 pytań)---24---; W pytaniach związanych z New Age (24)---12---; Błędy dotyczące praktyki religijności (20)---15---; Skrzywienia w kierunku protestantyzmu (32)---19---; Błędy dotyczące wiedzy ogólnej (15)---7---; Prawde powiedziawszy zrobiłeś test bardzo źle. może o to Ci chodziło. W każdym razie ilość błędów jest znaczna. W szczegółach: Atrakcyjne dla Ciebie są te stanowiska które są relatywne. Nie podoba Ci się że zasady mogą określać moralność czynów. Ulegasz opinii środowsk liberalnych, które są cząsto głęboko sprzeczne z katolickim punktem widzenia. Ulegasz niesprawdzonym koncepcjom paranukowym, które pod pozorem nowych spojrzeń są sprzeczne z duchem katolickim. To atrakcyjne ale podstępne metody. Powinieneś lepiej poznać jakie koncepcje związane są z nurtem New Age i zwryfikować swoje poglądy. Twoja pobożność nie jest zbyt głęboka. Jeśli chcesz iść sprawdzoną, dobrą drogą, powinieneś skutecznie realizować wiarę na co dzień. Zwróć uwagę na praktykę, modlitwę, bycie zgodnym z zasadami. Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem. To Twoja prywatna sprawa ale nie świadczy o szukaniu poprawnej drogi katolickiej. Może jesteś pod wpływem środowisk, które mają na bakier z religią katolicką, choć nazywają się katolikami. zainteresuj się głębiej swoją wiarę w dogmaty i zasady życia katolickiego. Twoja ogólnawiedza (przyrodnicza, historyczna) nie jest bardzo zaawansowana. Może to być; drogą; do łatwego uwierzenia w niesprawdzone teorie a w chwilach trudnych otworzyć możliwość na atak sekt. Powoduje to również, że daje się wiarę różnym niby-naukowym szarlatanom. Ogólnie: Jest raczej źle. Może trzeba niektóre sprawy trochę przemyśleć. Naciśnij przycisk -wytłumacz- i poczytaj jak powinien być wypełniony test. To, myślę, pomoże zorientować się co można by konkretnie poprawić. Poszukaj także wyjaśnienia wątpliwości na naszych stronach."
Ad1. Sprzeczne z katolickim punktem widzenia, i dzięki Bogu. Mam mózg, którego mogę używać i nikt mnie za to nie wypędzi, i nie skarze na potępienie.
Ad2. Szukanie poprawnej drogi katolickiej. Wolę szukać poprawnej drogi do Boga, bez katolicyzmu, który jest obłudny i fałszywy i tylko dla zwykłych ludzi.
Ad3. Raczej jest DOBRZE :) Skoro okazuje się, że KK nie zdołał mi wyprać mózgu :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Fajny test

Postautor: danvue » 12 sie 2014, 11:18

Mam podobnie jak Lukas. I już wiem dlaczego umieściłeś to w dziale Humor ;)
Uderzył z nieba grom
i wypalił w ziemi znak
znak ten wielki był jak dom
to był krzyż, a obok stał
z postury szczupły, wysoki gość
ale słowa miał jak stal
ludzie wnet oblegli go
krzycząc: Tak! To Ten! To On!
Awatar użytkownika
danvue
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 459
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:31

Re: Fajny test

Postautor: Mirek » 12 sie 2014, 15:25

Łukasz skąd tyś ten test wytrzasnął? Jak przeczytałem pytania odniosłem wrażenie, że Xsenia jest jego autorką.
To stwierdzenie najbardziej mnie rozbawiło: "W przyszłości należy dążyć na świecie do rozwiązań globalistycznych. Globalizm daje możliwość tworzenia regionów świata o różnych profilach. "
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Fajny test

Postautor: 000Lukas000 » 12 sie 2014, 17:19

To jest tekst znaleziony na stronce fundamentalnych katolików, a jakoś tam trafiłem, sam nie wiem jak. :lol:
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Fajny test

Postautor: Xsenia » 12 sie 2014, 22:04

Mirek pisze:Łukasz skąd tyś ten test wytrzasnął? Jak przeczytałem pytania odniosłem wrażenie, że Xsenia jest jego autorką.To stwierdzenie najbardziej mnie rozbawiło: "W przyszłości należy dążyć na świecie do rozwiązań globalistycznych. Globalizm daje możliwość tworzenia regionów świata o różnych profilach. "

Masz chyba za duże mniemanie o mnie Mirku :) I akurat w tym pytaniu co podałeś nie zaznaczyłam nic. Globalizm nie bardzo mi odpowiada.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Fajny test

Postautor: Mirek » 13 sie 2014, 15:36

Być może Ci Xseniu przeceniam, ponieważ uważasz to pytanie za prawdziwe, a globalizm dąży do pozbawienia możliwość tworzenia regionów świata o różnych profilach, a ich centralizacji.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Fajny test

Postautor: Xsenia » 13 sie 2014, 22:01

Mirek pisze:Być może Ci Xseniu przeceniam, ponieważ uważasz to pytanie za prawdziwe, a globalizm dąży do pozbawienia możliwość tworzenia regionów świata o różnych profilach, a ich centralizacji.

A teraz to mi ćwieka zabiłeś. Wydawało mi się, że napisałam, iż globalizacja mi nie pasuje, a ty mi piszesz, że uważam te zdanie za prawdziwe. :shock:
Albo ty czegoś nie rozumiesz, albo ja.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna

Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości