Inna strona rzeczywistości

Czyli odrobina humoru na naszym "poważnym" forum...

Inna strona rzeczywistości

Postautor: kakofonia myśli » 23 mar 2013, 00:46

A ja się szczerze ubawiłam czytając ten oto artykuł: http://ewangelizacja.bielsko.pl/archiwu ... Itemid=233
Zwłaszcza fragment: " (...) Należy dobrze rozumieć istotę owej mediumicznej "pasywności", która powoduje otwarcie wrót świadomości czy zniszczenie granic osobowości (ustanowionych przez Boga), a w następstwie destrukcję integralności osoby ludzkiej (stworzonej przez Boga dla zbawienia). Mediumizm poniża godność człowieka (...)". Boże chroń Królową :lol:
Pelo Amor ou Pela Dor... (By love or by pain)

„What is mind? No matter. What is matter. Never mind.” Thomas Hewitt Key

sbitara77@gmail.com
Awatar użytkownika
kakofonia myśli
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 386
Rejestracja: 15 lut 2013, 04:26
Lokalizacja: The space-time continuum...

Re: Inna strona rzeczywistości

Postautor: cthulhu87 » 23 mar 2013, 01:29

Aaa, to znany nam specjalista od Harry'ego Pottera napisał 8-) Uważajcie sataniści, w piekle właśnie dorzucają do pieca :evil: 8-)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Inna strona rzeczywistości

Postautor: kakofonia myśli » 23 mar 2013, 06:31

Och, więc biję się w piersi, a w międzyczasie biczuję po krzyżu, bo ja nie wiem, kto zacz :lol: Ale fantazję ma niesamowitą, to przyznać trzeba, Rowling mu do pięt nie dorasta, a w obliczu takich 'faktów' "Harry Potem", to czysta dziecinada :lol:
Pelo Amor ou Pela Dor... (By love or by pain)

„What is mind? No matter. What is matter. Never mind.” Thomas Hewitt Key

sbitara77@gmail.com
Awatar użytkownika
kakofonia myśli
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 386
Rejestracja: 15 lut 2013, 04:26
Lokalizacja: The space-time continuum...

Re: Inna strona rzeczywistości

Postautor: Voldo » 23 mar 2013, 09:12

kakofonia myśli pisze:Należy dobrze rozumieć istotę owej mediumicznej "pasywności", która powoduje otwarcie wrót świadomości czy zniszczenie granic osobowości

Tak czytam i tylko mi przychodzi do głowy wrzucenie jakiegoś podkładu muzycznego i dodanie "yo" na końcu, jak to mają czasem w zwyczaju raperzy :lol:
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inna strona rzeczywistości

Postautor: juniperus » 25 mar 2013, 15:10

Ciekawe, co ze mną by zrobiło owo towarzystwo, gdybym wpadła w ich łapki :lol: Zastanawiam się, czy w ogóle jeździć do Bielska? A jak mnie tam gdzieś namierzą to co będzie? :D W takim razie, po przeczytaniu artykułu, powinnam uderzyć się w pierś i przyznać, że jestem opętana :? Tylko jakoś nie czuję się udręczona, ani poniżona, wręcz przeciwnie... Poza tym nie łączyłabym wróżenia z kart, wahadełka ze spirytyzmem.
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie


Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości