Humorystyczne gotowce dla nieposzukujących

Czyli odrobina humoru na naszym "poważnym" forum...

Humorystyczne gotowce dla nieposzukujących

Postautor: danut » 06 paź 2021, 21:27

Spotykam się tu z tym, że ludzie szukają, by ktoś im wszystko objaśnił i wyłożył na tacy, gotowej wiedzy rozwiązującej dręczące ich sprawy, takiej od Alfa i Omegi i by oni przyjęli ją nie musząc poruszyć ani przysłowiowym palcem przy tym, ani swoim rozumem. Mam taką znalazłam w Internecie :lol: tylko tak naprawdę nie wierzę w to by tutaj ktośkolwiek się dopisał do tego miliona wybrańców, szczerze w to wierzę, że tak nie jest. Bo któż by nie odgadnął tego, że ta pani medium wszystko co mówi przez nią Enki wydobywa z własnego pojmowania i własnej świadomości o świecie, która jest ogólnie tak cienka jak przysłowiowy barszcz, lub kra na rzece? Sesja 317 Orędzie z 11 września 2021 r Tak w skróci co mówi Enki - wyróżnia dwie postaci Billa i Lucynę z tego miliona wyznawców i wzdycha, że jest ich aż tak mało z 8 miliardów ludzi, których oni chcą ratować( dla mnie to masakra, że jest ich aż tak dużo :) ) i mówi : "gdyby tak nawet z tego miliona połowa, nie wszyscy, ale połowa, do której dotrą moje słowa, na konto Fundacji Misji Faraon, zarówno teraz tej polskiej jak i amerykańskiej w Chicago wpłacili po jednym dolarze, nie więcej, po jednym dolarze, to wtedy tych dwojga nie muszą się martwić o bilety, o przejazdy." potem "Trzeba jak najszybciej dotrzeć do Grobowca i jak najszybciej wypełnić to, o co prosi albo co jest w zamierzeniu – złożyć w Piramidzie, w sarkofagu mumię Budowniczego. Jeśli sama, cała mumia będzie nie do… ruszenia, to przynajmniej to co w wnętrzu jest, TO złożyć w sarkofagu, po to żeby uruchomić to połączenie pomiędzy Orionem a Ziemią." potem tam daje porady np. inhalacje na zapalenie zatok, ale o wsparcie opiekuna przy budowie domu nie radzi komuś teraz go prosić, ogólnie odpowiedzi dla pytających o swoje sprawy i swoich zmarłych są mdłe, zbywające i podkreślane w zdaniu " Nie… szukaj u Świata Duchowego rzeczy niemożliwych do wykonania",, o potem kto będzie prześwietlał sumienia przy końcu świata ci ", którzy dostali Ziemię do Oczyszczenia" "Będą cierpieć katusze, oj będą, bo… do tego wszystkiego przyłączy się Matka Natura, co wiele razy było mówione, że Matka Natura będzie działać. Ostro działać, bo… Ziemia musi być oczyszczona – po to, żeby później na niej mogło się żyć spokojnie, szczęśliwie. I tak będzie. Tak – właśnie – będzie. A to się zacznie niebawem. Właśnie… do tego przyczynili się istoty ludzkie, wyhodowując tę szczepionkę, którą nazywa się teraz kowid-19… Nieważne. I… to będzie przyspieszenie – odchodzenie ludzi" O Boże i to : "Nie tylko ratunków ratowania Ziemi, ale… My też chcemy, żeby jak najwięcej istnień ludzkich przeżyło ten „kocioł”, który teraz szykuje właśnie Syriusz, bo… cóż… [wypowiedziane z westchnieniem] Ziemia… może zostać – usunięta z istot ludzkich. Ziemię można bardzo szybko… zaludnić – innymi istotami," - ciekawe jak to zrobią skoro zabraknie tu warunków potrzebnych do życia dla wszelkich istot? :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Humorystyczne gotowce dla nieposzukujących

Postautor: soldado » 06 paź 2021, 22:14

Danut... co Ty oglądasz? :D
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Humorystyczne gotowce dla nieposzukujących

Postautor: danut » 06 paź 2021, 22:18

soldado pisze:Danut... co Ty oglądasz? :D


Nie oglądam tego wcale, chyba wiesz. Po co tu dałam? - Bo się zdenerwowałam antyreklamą mnie na tym forum, kiedy ludziom się nie chce nawet ze zrozumieniem przeczytać tego co piszę, a porównują mnie do takich właśnie osób, no to niech mają chociaż porównanie tego co ja, a co oni wypisują. I tak na chybił trafił ostatnia chyba sesja :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Humorystyczne gotowce dla nieposzukujących

Postautor: soldado » 06 paź 2021, 22:23

danut pisze:
soldado pisze:Danut... co Ty oglądasz? :D


Nie oglądam tego wcale, chyba wiesz. Po co tu dałam? - Bo się zdenerwowałam antyreklamą mnie na tym forum, kiedy ludziom się nie chce nawet ze zrozumieniem przeczytać tego co piszę, a porównują mnie do takich właśnie osób, no to niech mają chociaż porównanie tego co ja, a co oni wypisują. I tak na chybił trafił ostatnia chyba sesja :D


Niejeden Celebryta by Ci powiedział: ,, nie ważne, jak o Tobie mówią, ale ważne, że mówią'' :)
Osobiście nie wierzę, że się tym jakoś bardzo przejmujesz... :lol:
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Humorystyczne gotowce dla nieposzukujących

Postautor: ZabaZaba » 07 paź 2021, 09:17

danut pisze:
soldado pisze:Danut... co Ty oglądasz? :D


Nie oglądam tego wcale, chyba wiesz. Po co tu dałam? - Bo się zdenerwowałam antyreklamą mnie na tym forum, kiedy ludziom się nie chce nawet ze zrozumieniem przeczytać tego co piszę, a porównują mnie do takich właśnie osób, no to niech mają chociaż porównanie tego co ja, a co oni wypisują. I tak na chybił trafił ostatnia chyba sesja :D


czuję, że to do mnie, ale ja żadnej antyreklamy nie uprawiam - Ciebie jako osobę bardzo lubię i lubię Cię czytać, choć rzeczywiście, nie zawsze ze zrozumieniem :) ale jak już coś ogarniam i się z tym nie zgadzam, to wrzucam granata i idę spać, żeby mieć co czytać w pociągu w drodze do pracy :geek:
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Humorystyczne gotowce dla nieposzukujących

Postautor: danut » 07 paź 2021, 10:46

Nie koniecznie jest to do Ciebie. Męczę się tak wiele lat nad sprawą, przeglądam ją z każdego punktu możliwych ocen, a efekt jest taki, że lepiej przyjmowane są ot takie właśnie bzdury od nawiedzonych jak wyżej, to może wnerwić. :D Prosty przekaz i nic tam nie trzeba myśleć, ano... Nie dopisałam, że ta pani otrzymała po sesji duże brawa od uczestników, musiało być ich sporo może i tam pisze ilu i jaka cena za bilety :) , ale nie chce mi się już tego sprawdzać.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27


Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości