poszukuję kompetentnego medium

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: poszukuję kompetentnego medium

Postautor: emmka » 21 gru 2010, 22:06

atalia pisze:Kochana Emmko,

Piszesz,ze szukasz DOWODU na istnienie życia po smierci i w zwiazku z tym moje pytanie jest takie-jaki rodzaj dowodu byłby w stanie Cię zadowolić i w 100%zapewnić,że po śmierci nie zapadamy w nicość i kontynuujemy naszą egzystencję? Czy szukasz naukowego(empirycznego)potwierdzenia? J


Nie, ja nie jestem naukowcem. WIEM że istnieją rzeczy nienamacalne i niezmierzalne.
Nie należę do osób które bardziej wierzą naukowcą niż sobie.
Szukam dowodu który poczuję. Informacji przekazanej przez medium która nie pozostawi mi wątpliwości że ten kontakt został nawiązany. Nie jestem w stanie powiedzieć CO DOKŁADNIE ma to być. Pozostawiam to już losowi.
A co do opcji że ja mam ten kontakt nawiązać SAMA bo taki komunikat wysłałam- jak mówiłam... ja jestem zablokowana. Boję się czegoś i nawet nie wiem czego i jak to nazwać... Cała ta sytuacja odcięła mnie od własnej intuicji i emocjonalności. Więc na siebie nie liczę....
emmka
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2010, 19:38

Re: poszukuję kompetentnego medium

Postautor: Luperci Faviani » 22 gru 2010, 12:12

Skoro masz jakieś wewnętrzne opory, czy nie lepiej poczekać z próbą nawiązania kontaktu z zaświatami? Tutaj nic nie dzieje się bez przyczyny.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: poszukuję kompetentnego medium

Postautor: Ewa Fortuna » 22 gru 2010, 16:04

emmka pisze:
Ewa Fortuna pisze:Chodzi Ci o niewysoką kobiete jasnych włosach [baleyage,albo siwawe pasma] włosy do uszu,czy wysokiego mezczyzne o ciemnych włosach?
Tak mi cos gdzies w głowie przeleciało.....
No chyba ze Ty pasujesz do opisu tej kobiety i to Ciebie zobaczyłam?


wiesz....tego chciałabym uniknąć...naprowadzajacego odpowiadania na kolejne pytania...chciałabym nie dawać zbyt wiele podpowiedzi żeby nie sugerować za dużo...ale ok, chodzi o mężczyznę. Ja jestem blondynką, ale włosy mam długie.

Zapytałam dla tego,bo takie postacie zobaczyłam,a gdy byś odpisała,ze to zadna z tych osób,ze chodzi np o dziecko to byl by to dla mnie znak,ze to byla albo moja fantazja,albo przeszedł ktos inny.
Co do wizji blondynki.
Obraz jaki czasem mi sie pojawia pochodzi z różnych okresów zycia i zyjących i zmarłych. Zapewne mialas kiedyś krótsze włosy i to z tamtego okresu mogłam Ci widzieć. Mogła byś być czarna i obraz calkowicie by nie pasował do opisu.
Osoba zmarła,prawie nigdy nie pokazjue mi sie z okresu choroby,z okresu przed smiercią. Na ogół zmarli przychodzą z lat kiedy byli młodzi,zdrowi,chociaż nie zawsze tak jest. Czasem przyjdzie schorowany,ale w trakcie rozmowy przybiera postać z wcześniejszych lat kiedy był zdrowy.
Zapraszam na mojego bloga. Poczytaj,zobacz czy takie kontakty jakie ja robie zadowoliły by Cię? Czasem dowiaduje sie mniej,czasem wiecej i kontakt nawiązuje tylko w tedy gdy w trakcie czytania prosby zobaczę zmarłego,gdy go nie widzę nie wzywam. Dawniej tak robiłam ale od roku zawiesilam kontakty i robie tylko gdy zmarły sam przyjdzie. kontakt naiwazuję w celu przeprowadzenia zmarłego na drugą stronę,bo bardzo często rodzina martwi sie o niego,ze został,ze nie przeszedł do Światła.
Jezeli sie zdecydujesz to napisz prosbe na maila. Potrzebne jest mi imie zmarłego i data smierci,zadnych innych szczegółów typu: jak wygladal,na co zmarl,gdzie mieszkał NIC! Nie mogę nic wiedzieć o zmarłym bo potem jest mi gorzej zobaczyć.
Adres bloga masz w moim profilu. ;)
Ja nie jestem medium.Ze zmarłymi kontaktuje sie telepatycznie. Nie uzyskam odpowiedzi na pytania,gdzie sa schowane pieniądze,czy dalej mnie jeszcze kocha,albo niech mi poradzi czy mam wziąć kredyt....
jeszcze jedno.Gdy bys sie zdecydowala na kontakt,to napisz z jakiego powodu.
Nie nawiazuje kontaktów gdy ktos jest ciekawy jak TAM jest,co słychac u zmarłego....itp.
Pomagam za dziękuję. :)
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: poszukuję kompetentnego medium

Postautor: forrest » 23 gru 2010, 11:00

Ewa Fortuna pisze:Ja nie jestem medium.Ze zmarłymi kontaktuje sie telepatycznie.

:D
Naprawdę? :] No może tylko medium intuicyjnym. :] Ale to w ogóle nie jest medium :D
Jeszcze mi się Alf przypomniał - że nie jest kosmitą... :]
Cieszę się, Ewa, że jesteś tu :)

Emmka, zamyśliłem się nad Twoim drugim wpisem w tym wątku ...przypomniała mi się moja przeszłość, ale i słowa pewnego Ducha... .
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości