prosze o rade

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

prosze o rade

Postautor: msia69 » 06 lip 2010, 12:28

Szukałam długo na internecie własinie takiego forum.Niewim czy wieżyć jesli ktoś rzuca urok ale mnie to chyba spotkało moje bratowe mnie naprawde nie lubią nic im nie zrobiłam ale od dziecka mną poniewierały , mam ciągle ból głowy nic mi nie wychodzi jak coś dobrego mi się wydarzy to mam przeczucie i zawsze to się spełnia że obraca się na złe, prześladuje mnie pech ,znajoma mi doradziła aby iść do szeptuchy ale w mojej miejscowości nie ma mam za daleko a finanse nie pozwalają mi na nic czy jest możliwość aby ktoś na odległość wygnał złe uroki rzucone na mnie bardzo bym prosiła.Ja czuje że że jeśli przytrfi mi się coś dobrego że to nic nie będzie ,co zawsze się sprawdza.
msia69
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2010, 12:12

Re: prosze o rade

Postautor: Robert » 06 lip 2010, 15:32

Uroki, Czary i Mary nic takiego nie istnieje, ani nawet nie działa. Przede wszystkim proponuję poszukać przyczyn nieszczęść we własnym nastawieniu do świata, bo sami jesteśmy odpowiedzialni za nasze nieszczęścia. Nieodpowiednie traktowanie nas przez innych ludzi jest efektem często za wysokiego ego, zawyżonego obrazu własnego JA...takie nie miłe sytuacje mają na celu nauczenie nas czegoś-czego? trzeba się zastanowić dogłębniej nad danym problemem(jakie lekcje życiowe mogę z nich wynieść itp.). Być może w tym wcieleniu skutku nieszczęść się nie doszukasz, ale jeżeli wyciągniesz odpowiednie wnioski problem na pewno zniknie!:) Każdy człowiek dąży do szczęścia, niestety z braku wiedzy jak żyć szczęśliwie często rani innych ;/ Kieruj się głosem serca i współczuciem dla nieświadomych złych poczynań, a myśląc pozytywnie łatwiej będzie nam borykać się z problemami =)

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.„ Eckhart Tolle
Awatar użytkownika
Robert
 
Posty: 198
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:21


Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości