prośba...?

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: prośba...?

Postautor: cthulhu87 » 27 mar 2010, 22:21

Lapicaroda, pomyślałem że jeśli byłabyś w Warszawie, mogłabyś się z nami spotkać, albo może udałoby się, abyś przyjechała na któreś ze spotkań PTSS? Uważam, że mogłaby Ci pomóc taka swobodna rozmowa z osobami, które - jestem o tym przekonany - na pewno nie przyjmą Twoich słow jako fantazji czy przejawów choroby.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: prośba...?

Postautor: lapicaroda » 28 mar 2010, 11:51

Hm...Od Warszawy mieszkam dość daleko, ale planuję być tam mniej więcej w dniach 23-24 kwietnia. Więc...mogłabym w razie czego przeciągnąć trochę pobyt. Przyznam, pogadać z osobami będącymi w temacie, tak na żywo-przydałoby się. Już pisałam, że cenię sobie przede wszystkim jakiś bezpośredni kontakt, jeśli chodzi o sprawy takiej poważniejszej wagi. Dzięki.
Awatar użytkownika
lapicaroda
 
Posty: 27
Rejestracja: 22 mar 2010, 10:14
Lokalizacja: Kalisz

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości