Dlaczego intuicja aż tak mnie zawodzi?

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Dlaczego intuicja aż tak mnie zawodzi?

Postautor: KlaraL » 18 maja 2018, 11:25

Hej, od dłuższego czasu męczy mnie pewna sprawa. Obecnie jestem w 7. miesiącu ciąży, od kiedy zaszłam w ciążę mam bardzo silne przeczucie, że moje dziecko jest dziewczynką. Jednak od 14. tygodnia ciąży lekarz przy każdym badaniu konsekwentnie stwierdza, że noszę pod sercem chłopca. Wybrałam się na USG do innego lekarza, który również potwierdził płeć męską. Zresztą na własne oczy widziałam, że pomiędzy nóżkami coś sterczy :) Jednak cały czas mam przekonanie, że coś tu nie pasuje. Inuticja podpowiada mi, że to wcale nie jest chłopiec. Próbuję sama siebie usilnie przekonywać, że to bez sensu, że przecież widziałam, że to chłopczyk, ale intuicja ciągle podpowiada mi "nie". Nie czuję w sobie ani trochę męskiej energii, kiedy dotykam brzucha czuję jedynie energię żeńską. Nie ukrywam, że zgrzyt pomiędzy tym co czuję, a tym co widzę na badaniach nie pozwala mi do końca cieszyć się moim szczęściem- ciągle mam poczucie, że coś tu nie pasuje. Sama płeć nie ma dla mnie aż tak znaczenia, ale jestem rozczarowana, że intuicja aż tak mnie zawodzi... Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego intuicja ciągle podpowiada co innego, ewidentnie niezgodnego z rzeczywstością?
KlaraL
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2018, 11:02

Re: Dlaczego intuicja aż tak mnie zawodzi?

Postautor: danut » 18 maja 2018, 12:54

Intuicja to głos centrum duszy z innej rzeczywistości. Tu wcale może ona Cię nie zawodzić, tylko potrzeba głębiej odczytywać ten głos. Jądro naszej duszy jest dwupłciowe. Każdy przejawia typowe i dla mężczyzn i dla kobiet zachowania, bo nie ma podziału świadomości na typowo męską i typowo żeńską. Nawet rozejrzyj się i zwróć uwagę na to w naszym świecie podzielonym na płci. Taka dusza raz doświadcza rzeczywistości naszej w ciele męskim a raz w żeńskim, a nie raz dochodzi to błędnego wyboru co również jest do zaobserwowania w naszym świecie. Jeśli masz kontakt taki głębszy z duszą dziecka to w ostatnim życiu było ono kobietą i stąd takie impulsy. Teraz będzie chłopcem i nic się nie dzieje. Nie wiem jakie zasady panują w "Niebie" i od czego zależą zmiany płci ale widocznie tak ma być. Życzę dużo radości, zdrowia i powodzenia! :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Dlaczego intuicja aż tak mnie zawodzi?

Postautor: ronald73 » 18 maja 2018, 20:36

danut pisze:Nie wiem jakie zasady panują w "Niebie" i od czego zależą zmiany płci ale widocznie tak ma być.


Żeby dusza zostanie pełna świadoma musi dopóki nie dokończe jego cykl na ziemi przeżywać i płeć męski i płeć żeński. Czasami jest tak że dostanie ciało męski ale dusza musi przeżywać żeńskie, lub oczywiście odwrotnie. Jeśli ciało dożyje wiek dorosły na pewno wychodzi coś takiego co na to ludzie mówią homoseksualizm :arrow: mężczyzna ciągnie do mężczyzn dlatego że ma uczucie/potrzeby żeńskie, które sam nie rozumie (homoseksualizm może również mieć inny powód astralny, ale o tym teraz nie piszę).
W ciągu nasze wcielenie na ziemi my wszyscy mamy z tym do czynienia, nie ma wyjątek, każdy z nas, uciekać jest niemożliwy. Albo już bylismy w takiej sytuacji, lub będziemy, lub jesteśmy w tej chwili.

KlaraL, kobieta w ciąże żyje w takim stanie że jest w jakiś sposób medium. Może coś takiego w tej chwili doswiadczysz i myślisz że to jest Twoja intuicja, ale jesteś medium. W Tobie żyją dwie dusze.
Uczucie jako medium możesz doświadczyć dlatego że w Tobie że dzieje to co Bóg robił na sam początek gdy stworzył nas wszechświat. On dał nam życie. Ty komuś dajesz życie. Każda mama robi dokładnie to samo to zrobił Bóg wtedy.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Dlaczego intuicja aż tak mnie zawodzi?

Postautor: Krzysztoff » 21 maja 2018, 13:11

KlaraL pisze:Nie ukrywam, że zgrzyt pomiędzy tym co czuję, a tym co widzę na badaniach nie pozwala mi do końca cieszyć się moim szczęściem- ciągle mam poczucie, że coś tu nie pasuje. Sama płeć nie ma dla mnie aż tak znaczenia, ale jestem rozczarowana, że intuicja aż tak mnie zawodzi... Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego intuicja ciągle podpowiada co innego, ewidentnie niezgodnego z rzeczywstością?


Rozczarowanie jak zauważyłaś wynika z oczekiwania, że intuicja dobrze podpowie.

Po co oczekiwać? Ciesz się maluchem, pozdrawiam
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dlaczego intuicja aż tak mnie zawodzi?

Postautor: czarnyMag » 21 maja 2018, 13:50

Bo "ten" co się ma urodzić kiedyś w poprzednim swym życiu był kobietą (i to nie byle jaką kobietą a silną kobietą) i ty "ją" znasz :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego intuicja aż tak mnie zawodzi?

Postautor: danut » 21 maja 2018, 13:55

No tak, pewnie ją zna , skoro odbiera od niej jeszcze te sygnały.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Dlaczego intuicja aż tak mnie zawodzi?

Postautor: czarnyMag » 21 maja 2018, 13:57

danut pisze:No tak, pewnie ją zna , skoro odbiera od niej jeszcze te sygnały.


Na pewno ją zna :!: I z czasem będzie wiedzieć kim jest jej obecny syn.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego intuicja aż tak mnie zawodzi?

Postautor: danut » 23 maja 2018, 14:37

Mogłabym jako przykład opisać swoje spostrzeżenie co do rodzinnych wcieleń, jest też jednoznacznie wskazujące, ale znalazłam dość dobrą inną opowieść w necie http://www.naturalniespoko.pl/jak-dusze ... a-rodziny/
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27


Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 14 gości