Dręczące myśli

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Dręczące myśli

Postautor: Pablo diaz » 05 gru 2017, 22:35

Hansel pisze:Pablo diaz nic mnie tak nie pociesza jak świadomość że są ludzie tacy wspaniali jak ty którzy chcą mi pomóc.


Jeśli Twoje ziemski próby chylą cię do apatii oraz smutku
nigdy nie zniechęcaj się , podążaj na czele własnych upodobań.
Ucz się miłości,miłość to klucz to szczęścia -pielęgnuj miłość,która nie krytykuje i nie ocenia nikogo ,zostaw tych,którzy mają dużo do powiedzenia, to ludzie pełni trosk i konfliktów.
Duch Emmanuel nalegał by Chico, kiedy mówi- z jego ust płynęły tylko słowa,które mogą pomóc -jeśli w twych słowach nikomu nie pomożesz to zachowaj ciszę -mówił.

Staraj się być umiarkowanym,sympatycznym,pełnym dobroci i uprzejmości dla każdego ,to cnoty które harmonizują siebie i innych wokoło wytwarzając pole dobroczynnych fluidów- o wyższych wibracjach,te wraz z innymi szlachetnmi czynnościami praktykowane aktywnie przyczynią się do zdrowia psychicznego.

Duchowa mentorka Divaldo Franco Joana de Angelis dając pocieszające rady mówi;

Miłość własna uczy spotkania ze samaym sobą,odkrywania wewnętrznego potencjału.
Poczucie własnej wartości prowadzi do braterstwa,zdrowego współistnienia.
Medytacja pomaga wzrastać od środka na zewnątrz.
Wiedza o sobie staje się prioretytową potrzebą w egzystencji ludzkiej istoty.Kto odkłada poznanie siebie
nie zrealizuje się zadawalająco,przebywać będzie w ciemnej przestrzeni ignorując samego siebie.


Módl się czule ,całym sercem pełen pokory do naszego Stwórcy za naszych braci odcieleśnionych i tych ,którzy są pomiędzy nami - modlitwa to błogosławiona reforma dla naszego życia.

Jeśli możesz coś zrobić za naszych cierpiących odcieleśnionych braci w cierpieniu ,zrób to teraz.
Namaść ich skruchą i miłością,wylej w modlitwie swoje uczucia,czystą wibrację ,wyciągając rękę złagodzisz ich lęki,rany ,ich ból się zmniejszy ...

Joana de Angelis

Kiedy dziś czytałem o tej wspaniałej postaci ,która promieniuje czułością i mądrością budzącą nas do
pełni życia do doświadczania miłości w swoim najwyższym wyrazie- o Joana de Angelis i jej kolejnych życiach.
O tym jak przygotowywała się - w świecie duchów ,aby zbudować na Ziemi pod niebem Bahiia w Brazylii,wspólnotę duchową Mansão do Caminho,po to by odkupili winy chrześcijanie z odleglych czasów .
Siostra miłosierdzia Joana de Angelis w świecie duchów poprosiła o pomoc w ralizacji tego planu
Franciszka z Asyżu ,zgodził się pod warunkiem,że nie odmówi się ,,Miłosierdzia tym dzieciom z Kalwarii,,
Bardzo mnie to wzruszyło zacząłem gorliwie się modlić,będąc wdzieczny za serce pełne współczucia,
wypowiedziałem słowa Siostro wiem,że nie jestem godzien,aby Siostra mnie odwiedziła,chciałbym
zasięgnąć rady...Wtedy w pokoju ,w którym się modlę i uzdrawiam jak nigdy dotychczas na ścianie
zalśniało tak wielkie białe światło,a energia jaka emanowała spowodowała,że nie mogłem złapać oddechu,
czułem tak wielki spokój, wielką delikatnosć i ulgę ,której nie da się wypowiedzieć.
Nie śmiem powiedzieć ,ponieważ po świetle nie jestem w stanie stwierdzić tożsamości Ducha ,ale ,wiem że modlitwa wymawiana z wdzięcznością ,przychylnością i czułością otwiera drzwi do tego ,aby odwiedzały nas Dobre Duchy,o czym przekonałem się bardzo wiele razy.

Dziekuję za Twoją wdzięczność ,bądż pełen wiary ,wielu oddałoby wielką fortunę za małą część skarbu twojej wiary.zostań z Chrystusem.
,
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Dręczące myśli

Postautor: 1Prawda1 » 24 lut 2018, 06:53

Hansel biedactwo moje kochane.
Bogiem jest niebo, fachowo: Świat Idei
Oto rzecz, która przez nasze ograniczenia potrafi szkodzić, czy będzie, czy nie będzie w określonej chwili używana: wiarygodność
https://www.youtube.com/watch?v=AYPcf2pbrYo
Awatar użytkownika
1Prawda1
 
Posty: 1143
Rejestracja: 31 maja 2015, 23:31

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości