Nienawiść do złych ludzi

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Nienawiść do złych ludzi

Postautor: gaba75 » 25 sty 2016, 13:41

nie, nie dlatego, że wg Ciebie uważam się za zbyt pewną siebie. Jestem prosta kobietą, jeśli nie odpowiada Ci mój tok myślenia i moje odczuwanie światów,czy poziomów, to Twoja sprawa.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Nienawiść do złych ludzi

Postautor: Mirek » 25 sty 2016, 17:52

Przecież Ci nie narzucam toku myślenia. Możesz sobie mysleć, że jesteś prostą kobietą.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nienawiść do złych ludzi

Postautor: Mirek » 25 sty 2016, 21:59

Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nienawiść do złych ludzi

Postautor: gaba75 » 28 sty 2016, 14:50

oj Mirku Mirku, ja mam się z Tobą dzielić miłością. Podobno masz jej pod dostatkiem u boku żony. Więcej Ci nie potrzeba.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Nienawiść do złych ludzi

Postautor: Mirek » 28 sty 2016, 22:20

Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nienawiść do złych ludzi

Postautor: gaba75 » 28 sty 2016, 23:02

Mirku,

robisz rewolucję u siebie w życiu rozumiem. No to gratulacje. Jest Ci ona bardzo potrzebna,wierz mi.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Nienawiść do złych ludzi

Postautor: Mirek » 29 sty 2016, 16:15

Na poziomie subtelnym, poziomie pola wszyscy jesteśmy jednością. Różnimy się tylko na poziomie zewnętrznym. Największa jedność jest między rodzicami i dziećmi, między bliskimi ludźmi i krewnymi. Na jednym z seminariów przytaczałem taki przykład. Przyszedł do mnie mężczyzna i mówi: "Nie mogę zarabiać pieniędzy. Zarabiam, a potem coś się wydarza i wszystko tracę. Zrywane są kontrakty, umowy, dzieje się coś nierealistycznego, ciągle spotykają mnie nieprzyjemności. Jestem mądrym, utalentowanym, energicznym człowiekiem, mógłbym zarabiać sto razy więcej pieniędzy niż mam, ale mi nie wychodzi, pewnie ktoś rzucił na mnie klątwę”. Patrzę na jego pole i mówię, że zaraz opowiem, jaki tu działa mechanizm. „Przyczyną pańskich problemów z pieniędzmi jest charakter pańskiej żony. Jest osobą interesowną, chciwą, nie wolno jej posiadać dużo pieniędzy, bo im człowiek jest bardziej interesowny i chciwy, tym bardziej będzie się pogarszała jego sytuacja przy posiadaniu dużych pieniędzy. Człowiekowi chciwemu, zawistnemu, interesownemu nie wolno mieć pieniędzy. Jeśli pańska żona otrzyma pieniądze, to jej dusza, jej charakter bardzo się pogorszy. Uderzy to w wasze dzieci, mogą one zachorować i umrzeć. Dlatego, aby dzieci przeżyły, trzeba, by dusza, charakter matki był lepszy, czystszy - i w tym celu powinna doświadczać upokorzenia, braku pieniędzy, itd. Dlatego los, dla uratowania waszych dzieci, nie daje panu pieniędzy”. Tak oto wygląda jedność. Więc jeśli chcemy mieć szczęście i pomyślność, powinniśmy dbać nie tylko o siebie i swój charakter. Powinniśmy pomagać polepszać charakter bliskim ludziom. S. Łazariew Seria wykładów "Istota systemu"
Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nienawiść do złych ludzi

Postautor: gaba75 » 29 sty 2016, 17:03

Naprawdę masz taką złą matkę? Boże, przykro mi. Ale to jasne teraz dlaczego tak się na mnie wyżywasz, skoro Twoja własna matka jest interesowna.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Nienawiść do złych ludzi

Postautor: Mirek » 30 sty 2016, 12:33

Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nienawiść do złych ludzi

Postautor: gaba75 » 30 sty 2016, 18:20

to prawda, na co zasługujesz to dostaniesz, Mireczku. Ty dałeś mi mnóstwo niezrozumienia, braku szacunku i nienawiści, więc to dostajesz ode mnie. - Twój de Mello-hihihihihi
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości