Empatia

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Empatia

Postautor: Pawełek » 12 sie 2015, 11:26

Obserwując dzisiejszą młodzież boję się co będzie za 15 lat. Oczywiście nie cała młodzież, ale prawdopodobnie większość :|
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Empatia

Postautor: Wiatr1000 » 31 sie 2015, 10:45

Pawełek pisze:Obserwując dzisiejszą młodzież boję się co będzie za 15 lat. Oczywiście nie cała młodzież, ale prawdopodobnie większość :|


Nie tylko ty tak masz. Ja z pokolenia gdy gimbazja powstała, niby powinienem rozumieć ale jak tak patrzę to wytrzeszczam gały na to co robią...Aż mi ręka chodzi by każdemu w p**l dać :x

Jak u mnie syropki na gardło piły bo był tam specyfik, który ich ładnie otumaniał, tak teraz suplement do diety na podniesienie męskiego libido. Rozgniatają tabletki, rozgrzewają zapalniczką i wciągają... W biały dzień na ławce kopulują :/ Obstawki robią, by ze wsi płaciły.. I to dziewuszyska robią
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: Empatia

Postautor: Hansel » 31 sie 2015, 11:05

Obstawki ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Empatia

Postautor: Wiatr1000 » 31 sie 2015, 11:18

Dziewuszyska - Obraźliwa forma w stosunku do dziewczyn :P

Czyli czekanie na daną dziewczynę by haracz za dzień zapłaciła... Może inne słowo powinienem użyć sorki ;)

Zresztą to pokolenie które teraz jest w gimnazjum jest wychowywane przez pokolenie rocznik 70. Cały rocznik wychowywany w epoce zmian ustroju Polski itd. bez wartości, tradycji wyniesionych od rodziców dziadków wychowywanych z epoki między wojennej. Przeczytałem o tym cały artykuł.

Sam dzieci nie chcę mieć. Sam jestem osobnikiem wychowanym w rodzinie DDD nadopiekuńczej. Ojciec w DDA, od niego nasłuchałem się krytyki, wrzasków i ustawiania co mam robić a co nie. Mama też nasłuchała się od swojego ojca, kwestie " a w pysk nie chcesz" były na porządku dziennym u mamy. Sama ma problemy psychiczne, załamania. Dziwie się, że mnie na wnuki namawiają a u siebie patologii nie widzą. Bo ja widzę i na pewno dzieci mieć nie będę. Tradycje patologi trza skończyć. Sam nie mam nic do zaoferowania, zresztą jestem strzępkiem nerwów i ledwo się trzymam. 30 letni facet ma zmarnowane życie bo był stresowany i pod butem tatusia... Który własnego cienia nie widzi... Matka też dostaje j**y od ojca za wszystko wręcz.. Dziękuję bardzo... 90% polaków nadaje się do psychiatryka ... Przyjaźń nie istnieje to tylko fantazja z książek.. Relacje między ludzkie nie istnieją tylko warczenie na innych... Widzę zachowanie innych jak się między sobą zachowują polacy.. To nie jest normalne.. Patologiczne.. Będąc geodetą spotykam wielu ludzi i widzę nawet między sąsiadami do czego polacy są zdolni by uprzyjemnić komuś życie..

To pokolenie młodych nie jest stracone... to każde pokolenie jest już dawno stracone..
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: Empatia

Postautor: bernadeta1963 » 31 sie 2015, 11:28

Masz dużo racji , ale trzeba sobie radzić w tym zwariowanym świecie .Nie wszyscy są tacy źli . Na pewno takie przeżycia mogą zniechęcać .Moje życie też nie było usłane różami i dlatego chcialam lepszego dla mojego syna .Nigdy nie trzeba tracić nadziei na lepsze jutro :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Empatia

Postautor: Wiatr1000 » 31 sie 2015, 11:47

Owszem. Ale zdawać sobie sprawy z czym Ja sam będę się użerać w tym jeszcze świecie a co kolejne pokolenie i to przeze mnie wychowane? Większą empatię mam do zwierząt teraz niż do ludzi.. Mniejszy mózg mają a mniej okrucieństw robią.. Ich okrucieństwa są usprawiedliwione ich instynktem, chęcią przetrwania.. A nasze? Czym? Tam jest przyczyna.. Tu jest zabawa, frajda..

Nie ufam człowiekowi i jego psu, ale ufam bezpańskiemu psu i swojemu. Tym pokazuję to co odbieram w kontaktach z innymi ludźmi. Bardziej się boję innych ludzi niż bezpańskich zwierząt. Nienawidzę hipokryzji ludzkiej.. A z nią jestem obecny cały czas..
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: Empatia

Postautor: Hansel » 01 wrz 2015, 08:49

Wiatr1000 pisze:rodzinie DDD nadopiekuńczej. Ojciec w DDA
?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Empatia

Postautor: Nikita » 01 wrz 2015, 13:06

Wiatr ten swiat jest ciezki ale naprawde nie wszystko jest zle. sa ludzie dobrzy, wrazliwi, wspolczujacy. Jest i zlo i dobro. Powinnismy dazyc ku dobru a zmienimy ten swiat na lepsze. Dzieci w dzisiejszych czasach trudno sie wychowuje...wiem cos o tym.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Empatia

Postautor: Hansel » 02 wrz 2015, 03:51

Nikita pisze:wiem cos o tym.
Skąd ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Empatia

Postautor: Nikita » 02 wrz 2015, 07:38

No bo mam corke 12 letnia to wiem cos na ten temat z wlasnego doswiadczenia Hansel. Hansel czasami to mozna sie domyslic zamiast tak dopytywac?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości