Strona 1 z 3

Woody Allen

Post: 14 kwie 2015, 22:51
autor: Hansel
http://www.fronda.pl/a/woody-allen-jest ... 44787.html

Pytam tak teoretycznie ale co było by mu było najlepiej powiedieć gdyby się do nas zwrócił z prośba o pomoc ?

To znaczy żeby zaczął widzieć w swoim życiu jakiś sens ?

Re: Woody Allen

Post: 15 kwie 2015, 07:06
autor: Mirek
A dlaczego miałby w ogóle zwracać się do Ciebie o pomoc? Aby komuś pomagać on musi tego chcieć. Dlaczego uważasz, że akurat do nas chciałby się zwrócić o pomoc?
"Jeżeli uczeń jest gotowy, pojawia się mistrz."

Re: Woody Allen

Post: 15 kwie 2015, 07:09
autor: Nikita
Woody to moj ulubiony rezyser...

Re: Woody Allen

Post: 15 kwie 2015, 08:56
autor: Hansel
Mirek pisze:A dlaczego miałby w ogóle zwracać się do Ciebie o pomoc? Aby komuś pomagać on musi tego chcieć. Dlaczego uważasz, że akurat do nas chciałby się zwrócić o pomoc?
Może nie tyle że zwócił by się do nasz o pomoc tylko co najlepiej było by mu powiedzieć gdybyśmy znali go osobiście i powiediał by nam to wszystko co jest napisane w tym artykule...

Re: Woody Allen

Post: 15 kwie 2015, 10:15
autor: Mirek
Odpowiedź jest prosta. To samo co by Ciebie skłoniło do miłości, do Katolików i księży.

Re: Woody Allen

Post: 15 kwie 2015, 11:05
autor: Hansel
To może trzeba by go spytać czy nie widzi ile radości sprawia ludzią twożąc swoje filmy i przedstawić mu np Nikitę która jest jego fanką.

A potem powiedzieć żeby sobie wyobaził co by się stało gdyby ktoś go naprawdę zabił to znaczy jak czuli by się wtedy tacy ludzie jak ona.

Re: Woody Allen

Post: 15 kwie 2015, 22:41
autor: Riko
Woody Allen może być uznany z genialnego reżysera,Klaus Kinski za genialnego aktora - ale niestety mroczne sekrety kryją sie za tymi fasadami..w świetle ich uczynków mnie osobiście nie stać na zachwyt nad ich dokonaniami :(

Re: Woody Allen

Post: 15 kwie 2015, 22:45
autor: Hansel
Jakie konkretnie uczynki masz na myśli ?

Re: Woody Allen

Post: 16 kwie 2015, 13:07
autor: Nikita
Klaus Kinski to byl naprawde ciekawy przypadek....strasznie wielkie ego...napewno bardzo zdolny i inteligentny ale bez cienia cierpliwosci i wyrozumialosci, a poza tym ostatnio wyszlo, ze byl pedofilem. Przykre ilu mezczyzn popada w to straszne dzialanie. Woody Allen tez mial coraz mlodsze kobiety a z ostatecznie poslubil swoja pasierbice. Czy naprawde mozna kochac tylko mlode laski?

Re: Woody Allen

Post: 16 kwie 2015, 15:31
autor: Riko
Dość raczej niefortunnie użyłaś słowa "kochać",chyba tylko oni mogliby go użyć - w jakimś dla siebie tylko zrozumiałym,wypaczonym sensie no i w przypadku Allena i Kinskiego niestety ale nie mówimy nawet o "młodych laskach" a o dzieciach.