Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Xsenia » 21 kwie 2015, 08:38

Nikita pisze:A skad Ty to wiesz Xsenia, ez nie ma nieba i piekla? Bo z przekazow wynika jasno, ze i owszem takie miejsca istnieja...tymczasowe ale sa....

tymczasowe piekło? tymczasowe niebo? taaaa
Według mnie istnieje coś na kształt czyśćca, przystanku w drodze rozwoju. Jedni mogą je odbierać jako niebo, a inni jako piekło, ale to ciągle jest jedno i te samo miejsce.
Napisałam, że nie ma nieba i piekła, bo one nie istnieją w rzeczywistym wymiarze. Nie mają szerokości, długości i wysokości, ścian, domów, ulic. Umbral w moim poczuciu to może być właśnie czyściec, a nie niebo. I to samo z piekłem.
Przekazy? Nikita daruj. Nie masz możliwości sprawdzenia prawdziwości tych przekazów. A to że powtórzą te same słowa 20 duchów jeszcze nie oznacza, że mają rację i znają jedyną prawdę.

czarnyMag pisze:żebyś się nie zdziwiła.

Jeśli się zdziwię to dobrze :D ale daję temu małe szanse. :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Mirek » 21 kwie 2015, 10:03

Dlatego najlepiej poczytać książki Monroe i Moena. Oni to co opisują osobiście sprawdzili. Nie musieli wierzyć przekazom duchów "wyższy" niższego szeregu.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Krzysztoff » 21 kwie 2015, 12:08

Mirek pisze:Dlatego najlepiej poczytać książki Monroe i Moena. Oni to co opisują osobiście sprawdzili. Nie musieli wierzyć przekazom duchów "wyższy" niższego szeregu.


Nie widzę jakichś wielkich różnic pomiędzy tym co mówił Monroe czy Moen a spirytyzmem , zresztą Monroe miał swoich duchowych pomocników.

Łatwo jest dostrzec że te wszystkie fenomeny czy to mediumizm , czy OBE są wspomagane i planowane ze strony duchowej.
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: czarnyMag » 21 kwie 2015, 12:26

Mirek pisze:Dlatego najlepiej poczytać książki Monroe i Moena. Oni to co opisują osobiście sprawdzili. Nie musieli wierzyć przekazom duchów "wyższy" niższego szeregu.


A co stoi na przeszkodzie sprawdzić samemu - trzeba mieć specjalne pełnomocnictwa? trzeba coś czytać by to akceptować? Czemu nie samemu?!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Mirek » 21 kwie 2015, 13:16

To wybierz się na warsztaty, byś mógł samemu wszystko sobie posprawdzać:
viewtopic.php?f=13&t=2535&hilit=og%C5%82oszenie
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: czarnyMag » 21 kwie 2015, 13:54

Mirek pisze:To wybierz się na warsztaty, byś mógł samemu wszystko sobie posprawdzać:
http://www.forum.spirytyzm.pl/viewtopic ... %82oszenie


Ja już sprawdziłem :) Nic już nie potrzebuję - ale będę Ci "spirytysto" kibicował na sądzie duszy po tym wcieleniu - Ty też mnie zobaczysz (nie napiszę Ci jakie mam dowody na to byś przypadkiem nie odczuł tego jako indoktrynację z mej strony :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Mirek » 21 kwie 2015, 15:36

Jestem takim samym spirytystą jak Ty. Więc komu chcesz kibicować?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: czarnyMag » 21 kwie 2015, 15:43

Mirek pisze:Jestem takim samym spirytystą jak Ty. Więc komu chcesz kibicować?


Piszesz jak katolik. Ty wierzysz w teorię A B C, ja w teorię C D E - zgadzamy się tylko co do "C" - reszta wyjdzie w praniu :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Mirek » 21 kwie 2015, 18:51

A jesteś Katolikiem, że wiesz jak powinni pisać?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: czarnyMag » 23 kwie 2015, 13:41

Mirek pisze:A jesteś Katolikiem, że wiesz jak powinni pisać?


ups :) pomyłka - przepraszam!
Wybacz, ale zanim wszedłem na to forum przeczytałem 50% wypowiedzi na różne tematy i.... :) błędnie zaklasyfikowałem że "Mirek" zawsze jest w opozycji do podważających katolickie wartości :) I tak już mi (siadło pod kopułą). Teraz już wiem że Jesteś SPIRYTYSTĄ (ale siedziało mi to i wyszło) - pomyliłem się :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości