Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Crow » 10 maja 2014, 11:47

Ktoś dobrowolnie chce przy wołać złego ducha...oj nie dobrze
Awatar użytkownika
Crow
 
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwie 2014, 13:01

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: czarnyMag » 20 kwie 2015, 13:07

cthulhu87 pisze:Nie istnieją demony, krasnale, gnomy i uczciwi bolszewicy (hmm), istniejemy natomiast my, ludzie i trwamy nadal po śmierci biologicznej. Demona wprawdzie nie wywołasz, ale możesz wywołać ducha złej osoby, który nie dosyć że nie rozwiąże poważnego problemu, to Ci go jeszcze przysporzy. Tak jak nie zapraszamy do domu gwałcicieli, morderców i kieszonkowców, tak samo nie powinniśmy kontaktować się ze złymi duchami. To zupełnie naturalne, prawda?


A skąd pewność że nie ma np. demonów? Istnieją inne światy (miliardy planet) istnieje na tych światach różnorodne życie duchowe i materialne (są wcielenia w różne formy). To że "niższe" duchy twierdziły że nie ma czegoś to nic nie zmienia - niższe duchy zawsze kłamią :) To że jakiś tam kpiarz przedstawił się jako św. Ludwik czy apostoł Paweł i przedstawił swoją kpinę o niczym nie przesądza. Lucyfer (upadły anioł) też nie istnieje? A Gabriel? A Bóg? Jeśli nie istnieje Lucek to kto kusił Jezusa? Pan miał omamy z głodu???
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Mirek » 20 kwie 2015, 13:28

Aby to wszystko zrozumieć trzeba wyjść ponad jakąkolwiek religię, łącznie ze spirytyzmem.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Xsenia » 20 kwie 2015, 13:42

czarnyMag pisze:A skąd pewność że nie ma np. demonów?

Spirytyści wolą wierzyć, że demonów nie ma i nie istnieją. Dla nich to biedne dusze, które się pogubiły i stanęły w rozwoju. Dla mnie to trochę jak chowanie się pod kołdrę przed potworami. "Jeśli demonów nie ma, to to co mnie właśnie kusi (zabija) to tylko słaba dusza, z którą sobie poradzę". A potem przychodzi co do czego i wielkie zdziwienie, bo jednak nie idzie sobie łatwo poradzić z taką "duszą"-demonem. Chodzi tu raczej o psychiczne nastawienie " ze złą duszą sobie poradzę, a z demonem nie, więc lepiej wmówić sobie, że demony nie istnieją".
Ja wierzę w demony, i wiem że z nimi lepiej nie zaczynać, i lepiej omijać bardzo szerokim łukiem.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: czarnyMag » 20 kwie 2015, 13:52

Xsenia pisze:
czarnyMag pisze:A skąd pewność że nie ma np. demonów?

Spirytyści wolą wierzyć, że demonów nie ma i nie istnieją. Dla nich to biedne dusze, które się pogubiły i stanęły w rozwoju. Dla mnie to trochę jak chowanie się pod kołdrę przed potworami. "Jeśli demonów nie ma, to to co mnie właśnie kusi (zabija) to tylko słaba dusza, z którą sobie poradzę". A potem przychodzi co do czego i wielkie zdziwienie, bo jednak nie idzie sobie łatwo poradzić z taką "duszą"-demonem. Chodzi tu raczej o psychiczne nastawienie " ze złą duszą sobie poradzę, a z demonem nie, więc lepiej wmówić sobie, że demony nie istnieją".
Ja wierzę w demony, i wiem że z nimi lepiej nie zaczynać, i lepiej omijać bardzo szerokim łukiem.


Kiedyś taki jeden na okrągło mnie ciął trzema równoległymi liniami do krwi po plecach w biały dzień - nikt u mnie nie chciał wtenczas nocować (śniły im się pola krwi, trupy i różne dziwne miejsca:). Czasami człowiek jest zmuszony sięgnąć po pomoc do demona - np. jak w nic nie wierzy a coś mu pod czaszką podpowiada że powinien poszukać "głębiej"...by znaleźć Boga. Czasami takie zdarzenie jest potem błogosławieństwem dla desperata :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Nikita » 20 kwie 2015, 14:01

No ja tez nie ejstem pewna, czy demony nie istnieja....bo chyba istnieja...moze sa to wyjatkowo niskie i zatwardziale w swym upadku duchy zameiszkujace pieklo?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Xsenia » 20 kwie 2015, 14:33

czarnyMag pisze:Czasami człowiek jest zmuszony sięgnąć po pomoc do demona - np. jak w nic nie wierzy a coś mu pod czaszką podpowiada że powinien poszukać "głębiej"...by znaleźć Boga.

Nigdy nie ma tak źle by szukać pomocy u demona. Cena jest tego nie warta.

Nikita tak jak nie ma nieba tak i nie a piekła. :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Nikita » 20 kwie 2015, 14:35

A skad Ty to wiesz Xsenia, ez nie ma nieba i piekla? Bo z przekazow wynika jasno, ze i owszem takie miejsca istnieja...tymczasowe ale sa....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Mirek » 20 kwie 2015, 14:36

Jak ktoś nie wierzy w UFO, to jak może prosić aby przylecieli? ;)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: czarnyMag » 20 kwie 2015, 20:01

Xsenia pisze:Nikita tak jak nie ma nieba tak i nie a piekła. :)


żebyś się nie zdziwiła.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości