Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Mirek » 23 kwie 2015, 13:51

Coś widzę, że mocno masz pod kopułą ;) Napisałem Ci wcześniej, że jestem takim samym spirytystą jak Ty, kiedy mnie tak nazwałeś. To oznacza, że obaj nimi przecież nie jesteśmy, ponieważ trudno abyś był spirytystą i podważał to co mówią duchy.\ :D
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: czarnyMag » 23 kwie 2015, 14:06

Mirek pisze:Coś widzę, że mocno masz pod kopułą ;) Napisałem Ci wcześniej, że jestem takim samym spirytystą jak Ty, kiedy mnie tak nazwałeś. To oznacza, że obaj nimi przecież nie jesteśmy, ponieważ trudno abyś był spirytystą i podważał to co mówią duchy.\ :D


Nie podważam tego ale czuję że dzieli nas przepaść (cóż jestem raczej niskim duchem - i tak to teraz zaczynam postrzegać przy Was)! Pewnie mam coś nie tak pod "kopułą" :) Ale...jestem pół żydem/pół wierzącym w coś tam po przejściach z okultyzmo/szatanizmem w rodzinie ateistyczno-katolickiej - i mam z tym problem :) (co jest spotkanie rodzinne to jedni się uśmiechają do drugich a ja mam przemożną chęć jednak umierać przy tych pierwszych :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Demon pilnie poszukiwany! BŁAGAM O POMOC!!!

Postautor: Mirek » 23 kwie 2015, 16:12

Już samo stwierdzenie, że jesteś niskim duchem temu zaprzecza ;)
Przeszedłeś to wszystko bo Twoja dusza miała w tym cel. Wiesz teraz czym się to wszystko je. Wiesz jak rozwój duchowy często mylony jest z fascynacją duchową, a to dwie różne sprawy. Ta druga jest bardzo niebezpieczna i może zrobić z człowiekiem to, co zrobiło z Tobą. Cieszę się, że masz już ten etap za sobą :D
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości