schizofrenia a wpływ duchów

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

schizofrenia a wpływ duchów

Postautor: akseing@wp.pl » 24 lut 2015, 16:06

Poszukuję tytułow książek na temat wpływów duchów na chorych na schizofrenie.Moja mama choruje i możę uda mi się poprzez zdobycie wiedzy na ten temat trochę jej ulżyć.Z góry serdecznie dziękuję.Akseing
akseing@wp.pl
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2014, 20:47

Re: schizofrenia a wpływ duchów

Postautor: gaba75 » 24 lut 2015, 16:30

Kiedy chorobę zdiagnozowano? Dawno temu, czy teraz?
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: schizofrenia a wpływ duchów

Postautor: Mirek » 24 lut 2015, 19:58

A jakie to ma znaczenie?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: schizofrenia a wpływ duchów

Postautor: gaba75 » 24 lut 2015, 20:38

A co lekarzem jesteś, że chcesz mnie sprawdzać?
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: schizofrenia a wpływ duchów

Postautor: Mirek » 24 lut 2015, 20:52

Ciekaw jestem odpowiedzi na moje pytanie.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: schizofrenia a wpływ duchów

Postautor: Krzysztoff » 25 lut 2015, 13:04

Schizofrenia może być mylona z opętaniem (lub na odwrót)

02-03.marca będzie u nas dr. Moreira , jak jesteś gdzieś z okolic Wrocławia czy Warszawy to możesz podejść i zadać mu takie pytanie
http://www.portal.spirytyzm.pl/przebacz ... a-moreiry/


co do książek, to postaram się coś wyszukać ale raczej pozycje w j. angielskim
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: schizofrenia a wpływ duchów

Postautor: akseing@wp.pl » 02 mar 2015, 13:01

Dzięki za odp.Mieszkam w Toruniu raczej w tej chwili nie dam rady dojechać na te spotkania.Co do mojej mamy było dużo takich chwil ,kiedy odganiała od siebie diablice i szatany.Do dnia dzisiejszego ma przysobie zawsze wodę święconą.Ale jest też tak, że rozmawia ze mną ,z wnuczką i prawnuczką na odleg łość.Ma stwierdzony zespół paranoidalny od 2011 r.Jestem sympatykiem spirytyzmu ,który co raz bardziej się wciąga.Pomyślałem że możę jest jakiś udział duchów w zachowaniu mojej mamy.Z jej lekarką wstydziłem się o tym napomknąć.W jakiejś literaturze wyczytałem o Carlu Wicklandzie i jego książce ''30 lat wśród umarłych''.Podobno wraz ze swoją żoną będącą medium prowadził badania nad zależnościa chorób psychicznych a nawiedzeniami.Nie wiem czy jest szansa dostania tej książki w języku polskim.
akseing@wp.pl
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2014, 20:47


Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości