Związki - i ich problemy

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Związki - i ich problemy

Postautor: Pablo diaz » 15 sty 2015, 17:05

Mariusz ten fragment o planowaniu szkoły nie jest autorstwa Andre Luiza ,a Roberta Szwartza.

Nie śmiem twierdzić ,że w każdym przypadku musi zajść taka potrzeba.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Związki - i ich problemy

Postautor: juniperus » 17 sty 2015, 18:12

Moim zdaniem podstawą każdego związku powinna być umiejętność słuchania drugiej osoby, akceptowania jego niedoskonałości (pod warunkiem, że nas w rzeczywisty sposób nie krzywdzą, czasami bowiem poczucie krzywdy jest skutkiem nie rzeczywistej szkody, ale naszej pychy lub egoizmu), umiejętność dochodzenia do konsensusu, dawanie z siebie jak najwięcej bez oczekiwania czegoś w zamian, szacunek i oczywiście bezinteresowna miłość.

Dobre poznanie się przed ślubem niestety nie gwarantuje sukcesu głównie dlatego, że z żoną lub mężem człowiek poznaje się tak na prawdę całe życie, a i u progu śmierci nie wiemy o sobie na wzajem wszystkiego. Czasem już w pierwszej chwili jest takie tchnienie i pewność, że to ta właściwa osoba. Gdy poznałam mojego obecnego męża od razu miałam pewność, że za niego wyjdę i nie przyjmowałam żadnych uwag innych osób, że może być inaczej. Było to dla mnie oczywiste. Co ciekawe mój mąż miał dokładnie to samo. Spojrzał na mnie pierwszy raz i powiedział: "ona będzie moja". :lol: i jestem...
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: Związki - i ich problemy

Postautor: Mirek » 17 sty 2015, 20:32

Ach, szczęściaże z Was Izo ;)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości