Idylla maleńka taka, Wróbel połyka robaka

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Idylla maleńka taka, Wróbel połyka robaka

Postautor: Gość » 15 wrz 2013, 10:47

Zawsze zastanawiam się, czy coś się po takim wpisie wydarzy... Jestem Kuba i niedługo kończę 27 lat. Jeśli ktoś mi coś poradzi, to fajnie, jeśli nie, to obiecuję nie płakać :D
Zawsze miałem też jakiś tam kontakt z "czymś innym", "czymś z innego miejsca". Ludzie którzy mnie poznają, często mówią mi po jakimś czasie, że wyglądam: jakbym był smutny, jakbym był z innej epoki, jakbym był nie stąd. Kiedy pytam "co to znaczy nie stąd?" odpowiadają, że nie chodzi o inne miasto czy kraj tylko "inne miejsce". Nie, nie mam zielonych czułków ;) Prawie dwa lata temu zmienił mi się kolor oczu. Kiedyś były niebieskie, teraz są szaro-zielone. Czasy się zmieniają, ja też.
Kiedy byłem mały miałem pełno snów na temat odległej wówczas przyszłości. Od 3 lat przeżywam sceny z tamtych snów. To całkiem zabawne, ponieważ te sny przewidziały moje wielkie zakręty życiowe. Oprócz tego pamiętam że miałem sny-szkolenia, ale poza tym że ktoś próbował mnie czegoś dość długo nauczyć, nie pamiętam co to było. Miałem też koszmary, ale kiedy się przełamałem i zacząłem walczyć, koszmary powoli ustały. Często też spotykałem i spotykam ludzi z dużymi kłami. Są zawsze przyjaźni i czasem uczą mnie radzić sobie z moim strachem. Ale czasem mają te duże kły... jak demony. Bardzo rzadko, ale wspominają że będę jednym z nich, jakbyśmy byli rodziną.
Próbowałem się kiedyś dowiedzieć, kim jestem i jaki mam z nimi związek. Postanowiłem spytać znawców od tarota, ale po zadaniu pytania trzem takim osobom, dwie zerwały ze mną kontakt, zaś trzecia powiedziała że mam tu coś bardzo ważnego do zrobienia, po części przybyłem ponieważ chciałem zobaczyć coś, co się wkrótce wydarzy i prosiła mnie abym nie robił nic złego. Miałem też sen w którym ziemia była ewakuowana statkami w "inne miejsce", ale mi nie wolno było wrócić, ponieważ z racji bycia smokiem, byłem zbyt agresywny i stwarzałem zagrożenie dla moich "braci i stwórców". Jednak nie pozostałem tutaj sam. Potem usłyszałem słowa w wolnym przekładzie na polski "Porzucili NAS wszystkich. Większość nie żyła, reszta umierała..." I tak w kółko. Obiecałem też komuś, że nas stąd wyciągnę. Najwyraźniej zawiodłem.
Modlę się prawie co wieczór, ale nie chodzę do kościoła. Czasem we śnie widzę, że anioł mnie obserwuje i tym mi pomaga. Tej nocy miałem sen, o który chcę spytać. Poznałem dziewczynę i chciałem się dowiedzieć, czy coś z tego wyjdzie, jednak ten sen nie miał z tym wiele wspólnego.
Śniło mi się, że spałem w zupełnie innym miejscu a mój miecz leżał obok na podłodze, na stosie książek. nagle jakaś siła zaczęła go ciągnąć w stronę ściany. Zerwałem się, chwyciłem go i poczułem że ta siła wskazuje mi końcem miecza miejsce, ale kierunek zasłaniała mi ściana pokoju. Następnie znów spałem, ale w pokoju podobnym do mojego. Poczułem że ktoś leże w moim łóżku u obejmuje mnie. po chwili poczułem że obejmują mnie dwie osoby. Z jednej strony nie czułem się zupełnie zagrożony, ale z drugie było w tym coś dziwnego. Otworzyłem oczy i w półmroku zobaczyłem sylwetki dwóch mężczyzn, którzy wstali i uśmiechając się wyszli przez blade światło padające przez okno. Jestem hetero, ok? Tak, to było bardzo dziwne. Stał się dzień a ja szedłem w poszukiwaniu miejsca, które wskazywał mi wcześniej miecz. Usłyszałem głos "Do której chcesz spać?" Zostałem uniesiony w powietrze i łagodny wiatr niósł mnie ponad polami i lasem. "Do 6" odpowiedziałem, zaś głos zadrwił "Czemu tak długo?" Wylądowałem na poddaszu jakiegoś starego domu i usłyszałem "Ląduj. To tutaj." Punkt był oznaczony czterema czerwonymi poduszkami wokół lampy naftowej na podłodze. Nade mną otworzyła się jakby pogięta krata w małym, kwadratowym okienku. "Wchodzisz?" Z góry dobiegało czerwonawe światło. Zacząłem być pełen obaw, ale na wszelki wypadek spytałem "Mogę wejść?" w odpowiedzi ktoś wystawił dłoń i powiedział "Chwyć mnie za rękę." To nie była ręka człowieka. Miała dłuższe palce i w skórze były osadzone krótkie sznury lśniących, stalowych perełek. Chwyciłem tę dłoń i znalazłem się w czymś co przypominało warsztat ślusarski. Było ich tam dwóch. Niższy przedstawił się jako Marcin a imienia wyższego nie dosłyszałem. Trasowali na stalowych taśmach wzory, które jednoznacznie kojarzyły mi się z piłami. Na całym ciele mieli te stalowe perełki. Ponadto mieli niemal czarne oczy, ale dostrzegłem źrenice. Ten wyższy zauważył że mu się przyglądam i jego tęczówki i źrenice na chwilę stały się czerwone. Następnie roześmiał się i wrócił do pracy. Napędził mi tym stracha, ale poza tym, nic mi nie robili. Spytałem Marcina, co robią. Powiedział że odbędzie się przyjęcie. "Z jakiej okazji?" spytałem. "Twoje roki (ludzie z mojego rocznika), większość z nich, już zdecydowali jakimi chrześcijanami chcą być i jakie chcą mieć dzieci." Poczułem, że chcą mnie w jakiś sposób zmienić, ale nie podobało mi się to. Zebrałem się w sobie i natychmiast obudziłem.
Była 4. Dotarło do mnie, że głos który pytał do której do której chcę spać, dobrze wiedział o której się obudzę... i czemu. Przez godzinę biłem się z myślami, aż w końcu na powrót zasnąłem. zastanawiając się, kim oni byli i co chcieli ze mną zrobić. Znalazłem się w pomieszczeniu z przytłumionym światłem i biurkami. Przy biurkach siedzieli ludzie i rozmawiali po cichu. "Siadaj." powiedział spokojny głos przy jednym z biurek. To był barczysty, wysoki mężczyzna, podobny do tego, którego widziałem kilka razy wcześniej. Nie pamiętam dokładnie jak to powiedział, ale to brzmiało jak "Idą ważne czasy a my musimy Ciebie zmienić. Powinieneś się zmienić." Ludzie zaczęli wychodzić z pomieszczenia, ja wstałem nie chcąc słyszeć reszty, ponieważ znów zacząłem się bać. Zebrałem w sobie energię do ponownego opuszczenia snu, ale tylko otoczył mnie fioletowy kokon energii. W tym świetle spojrzałem na mojego rozmówcę a on z irytacją powiedział "Nie wychodzi się, kiedy ktoś wyjaśnia/odpowiada Ci na pytanie." Miał na plecach skrzydła o bardzo ciemnym kolorze. Spojrzałem na wychodzących. Nie byli już ludźmi i otaczała ich aura fioletowego płomienia. Zanim mnie puścił i się obudziłem, poczułem ze oni pomyśleli o mnie jako o nieudanym eksperymencie i beznadziejnym przypadku.
Cokolwiek się stanie, czuję że sobie poradzę. Kiedyś nawet przyśnił mi się ON. Kiedy wypowiadam słowa "Ojcze nasz", czuję przybywającą energię, która jest tu aby mi pomóc. Poczułem to nawet teraz, kiedy te słowa napisałem. Więc jakkolwiek źle ta sprawa nie wygląda, poradzę sobie ;) . Jeśli jest tu ktoś, kto chce na próbę zrobić odczyt, skonsultować się ze swoim aniołem lub uważa że dostrzega w tym coś więcej niż ja, to serdecznie zapraszam do napisania. A jeśli możecie mi coś powiedzieć o moich szansach u tej dziewczyny, to zapraszam tym serdeczniej :D
Kuba (25.09.1986)
Gość
 
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2013, 09:22

Re: Idylla maleńka taka, Wróbel połyka robaka

Postautor: atalia » 15 wrz 2013, 12:39

Pierwsze moje skojarzenie po przeczytaniu Twojej wypowiedzi jest takie, że jesteś duszą, która wcielala się w innych światach ( na innych planetach), ale z jakichś nieznanych w tej chwili względów postanowiła wcielić się na planecie Ziemia. Oczywiście nie ma na to żadnych dowodów, ale jest to jednak prawdopodobne - czasami tak się właśnie dzieje.
Ludzie tacy czesto czują się na ziemi źle, nieswojo, "jak nie u siebie", jak w jakims obcym świecie, jak goście - mój śp. syn był właśnie taki. Jak jest naprawdę dowiem się zapewne dopiero po smierci.
Jednak skoro przyszło Ci się wcielić właśnie tu i teraz, musisz mieć do spełnienia jakies zadanie i tylko od Ciebie zalezy, jak zostanie ono wykonane.
Pozdrawiam i powodzenia życzę. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Idylla maleńka taka, Wróbel połyka robaka

Postautor: Zbyszek » 15 wrz 2013, 15:57

Sny są częścią naszego życia, ja sam mam dużo podobnych do twoich. Opowiadałem kiedyś zaufanemu przyjacielowi o tych snach i rada jaka otrzymałem było, by nie myśleć o nich i nie przejmować się nimi. Tobie tez radze żebyś nie brał za bardzo tych snów do siebie i kontynuował twoje życie.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Idylla maleńka taka, Wróbel połyka robaka

Postautor: juniperus » 16 wrz 2013, 16:58

Ciekawe masz sny, nie ma co :) Jeśli Cię to pocieszy, ja również od dziecka mam wrażenie, że nie pasuję do tego świata. Do dziś nie potrafię się w nim odnaleźć, a mój byt jest kierowany raczej przyzwyczajeniem do otoczenia niż rozumieniem go i synchronizacją z nim. Tak to już jest. Tak na prawdę będąc wcielonym nie wiemy kim jesteśmy, skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy. Możemy jedynie się domyślać...
Jak napisała atalia, zapewne nocami wędrujesz po innych światach. Wielu z nas tak robi. Nie wszyscy jednak pamiętają tego szczegóły. Słusznie również napisał Zbyszek, byś nie brał tak bardzo do siebie nocnych wędrówek i skoncentrował się na tym, co masz do zrobienia na tym świecie, w obecnym wcieleniu. To ważne, byś go nie zmarnował i dał sobie szansę na rozwój duchowy. Chodzi głównie o to by pracować nad sobą, stawać się wciąż lepszym i lepszym, usuwać z siebie własne wady i niedoskonałości. Właśnie po to tu wszyscy przychodzimy. Nie wiem, czy masz kontakt ze swoim Opiekunem (aniołem stróżem). Jeśli tak, zapytaj go, czy w Twoich snach jest coś ważnego, co powinno skłonić Cię do jakiejś konkretnej postawy, lub kroku. Jeśli nie potrafisz jeszcze z nim rozmawiać, poproś Boga o wskazówkę i podpowiedź. Wierz mi, On wysłuchuje wszystkich. Życzę Ci powodzenia i pozdrawiam
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: Idylla maleńka taka, Wróbel połyka robaka

Postautor: Nikita » 16 wrz 2013, 17:16

Mimo, ze istnieje tak wiele swiatow to jednak wsyzstko ejst jednym i obojetne czy rodzimy sie raz tu a raz na planecie X ...jestesmy wszyscy dziecmi Boga i jestesmy tym samym duchem...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Idylla maleńka taka, Wróbel połyka robaka

Postautor: Gość » 16 wrz 2013, 19:40

Dzisiaj w nocy kilkakrotnie budził mnie ból. Całkowicie drętwiały mi obie ręce i ten ból mnie budził. Dokładnie o 3.44 nagle to ustało i we śnie ktoś mi powiedział, że się znów zmieniam. Podobno to bardzo obciąża moje serce.
Tutaj napisałem coś baaaaardzo głupiego. Ale szczerze. Ale to był błąd.
Mam teraz tylko nadzieję, że mi z tą dziewczyną wyjdzie, choć nigdy mi nie wychodziło tworzenie związków. Czas pokaże.
Gość
 
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2013, 09:22

Re: Idylla maleńka taka, Wróbel połyka robaka

Postautor: juniperus » 16 wrz 2013, 20:40

Nikita pisze:Jestesmy wszyscy dziecmi Boga i jestesmy tym samym duchem...
Pięknie ujęte :D
Gość pisze:Dzisiaj w nocy kilkakrotnie budził mnie ból. Całkowicie drętwiały mi obie ręce i ten ból mnie budził.
czytając to zdanie przyszło mi na myśl, by Ci zasugerować badanie serca. W kolejnym zdaniu sam wspomniałeś o obciążaniu go. Zastanów się więc. Profilaktyka wskazana. O ciało również powinniśmy dbać, by nasz duch miał w czym prowadzić swoje misje.
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: Idylla maleńka taka, Wróbel połyka robaka

Postautor: atalia » 16 wrz 2013, 21:02

Nikita trafiła w sedno - dla duszy nie ma większego znaczenia gdzie się wciela-najważniejszy jest cel wcielenia.
A zdrowia nie należy lekceważyć. Młodym człowiekiem jesteś i pewnie jeszcze wiele do przezycia i wykonania przed Tobą, a na to trzeba mieć końskie zdrowie ( choć konie ponoć są bardzo delikatne).
:)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30


Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości