zadanie na zycie..

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: zadanie na zycie..

Postautor: sigma » 08 lis 2012, 00:09

Nikita pisze:Sigma tez czasem oddaje moje ciuchy do zbiorek...
a ostatnio zaczelam dokarmiac porzucone koty...


Ja zawsze oddaję odzież która się nadaje do użytku na zbiórki. Niewiele wprawdzie tego jest, ale zawsze coś.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: zadanie na zycie..

Postautor: Belial71 » 08 lis 2012, 08:52

Nie rozumiem Sigma po co te przycinki ? Nie możesz dać sobie spokoju ? A co do nienawiści to ja osobiście w życiu nie kieruję się nienawiścią ale wszystko ma swoje granice jak również nie wszystko można wybaczyć . Bo czy wybaczyłbyś gdyby najlepszy przyjaciel Cię zdradził ? O zdradzie małżeńskiej nawet nie wspomnę . Czy wybaczyłbyś zabójcy swojego dziecka , czy żony lub kogoś Ci bliskiego ? Czy w końcu można wybaczyć Hitlerowi , Stalinowi czy innym im podobnym ?Rozważania o karach w następnych wcieleniach do mnie nie przemawiają na tą chwilę żyję tu i teraz . I możesz chyba spokojnie założyć wątek o przebaczaniu . Jeśli dyskusja będzie normalna bez obrażania się nawzajem to może być ciekawy temat.
Piotrek
GG 2576667
Awatar użytkownika
Belial71
 
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2012, 07:22
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości