Szczepienia

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Szczepienia

Postautor: forrest » 19 cze 2010, 11:56

Witam.
W związku z tym, że pewien Duch odważył się publicznie mówić na temat szczepień, chciałem BARDZO PROSIĆ wszystkie osoby odwiedzające ten wątek, o szczegółowe zapoznanie się z tematem:
http://www.globalnaswiadomosc.com/grypaiszczepionki.htm
Temat uważam - podobnie jak wspomniany Duch - za szczególnie istotny.
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Szczepienia

Postautor: sigma » 19 cze 2010, 13:02

Ja się w latach dziewięćdziesiątych parokrotnie szczepiłem przeciwko grypie, ale później zrezygnowałem. Myślę że dobrze zrobiłem rezygnując bo pomimo szczepień trochę chorowałem a bez szczepień rzadko chorowałem :).
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Szczepienia

Postautor: Robert » 20 cze 2010, 20:29

Również nie szczepię się przeciwko grypie, w okresie nasienia na zachorowania przede wszystkim zwracam uwagę na to aby nie lekceważyć objawów przeziębienia i "stanów alarmowych";)

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.„ Eckhart Tolle
Awatar użytkownika
Robert
 
Posty: 198
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:21

Re: Szczepienia

Postautor: Voldo » 21 cze 2010, 02:15

Ja tam ogólnie ostatni raz to się szczepiłem ze 2 lata temu, kiedy było jakieś szczepienie obowiązkowe, nawet chyba nie przeciw grypie.
A tak - wcinam jogurt na śniadanie (te dobre bakterie itd) i nie choruje ;)


A i tą stronkę na pewno poczytam.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczepienia

Postautor: Nikita » 18 maja 2011, 08:10

Firmy farmaceutyczne wymyslaja coraz to nowe szczepionki...nie w trosce o nasze zdrowie ale o napelnienie swoich portweli....niestety ...farma zatruwa nas chemia, nie leczy przyczynowa ale tylko objawowo...uzaleznia od lekow....a najgorsze, ze probuje zdusic medycyne naturalna...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Szczepienia

Postautor: 000Lukas000 » 18 maja 2011, 08:26

Może i szczepienia są przydatne, ale według mnie mają jeden poważny problem, rozleniwiają organizm.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Szczepienia

Postautor: Voldo » 18 maja 2011, 12:18

Nie oszukujmy się - lekarstwo na raka? Z pewnością jest. Lekarstwo na AIDS? Z pewnością jest.
No ale po co produkować na to szczepionki, jeśli można na tym trzepać niemałą kasę?
Nawet - szczepionki szczepionkami, wystarczyłoby odwiedzić dżunglę i już by się lekarstwa odnalazły. No ale w końcu - kto by miał za to pieniądze...? - Nikt. Więc się to po prostu nie opłaca.

Ludzie potrafią stworzyć gorsze wirusy czy inne tam bakterie, niż natura.
Po to tylko, żeby móc zarobić. Żeby wypuścić chorobę, a później wypuścić szczepionkę. No i maszynka się kręci.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczepienia

Postautor: cthulhu87 » 18 maja 2011, 12:55

gadu gadu, a jakby ktoś z was wyjeżdżał do jakiegoś egzotycznego kraju i tak by się musiał zaszczepić 8-)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Szczepienia

Postautor: 000Lukas000 » 18 maja 2011, 15:12

Ja bym zrobił tak jak mówi Cejrowski, gdybym tam zachorował poszedł bym do szamana lub uzdrowiciela z tamtych terenów, to ich choroby wiec niech oni je leczą.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Szczepienia

Postautor: cthulhu87 » 02 paź 2012, 12:16

000Lukas000 pisze:Ja bym zrobił tak jak mówi Cejrowski, gdybym tam zachorował poszedł bym do szamana lub uzdrowiciela z tamtych terenów, to ich choroby wiec niech oni je leczą.


Zazdroszczę wiary w ich zdolności. Jako że boję się o własny tyłek, pozostanę przy konwencjonalnych metodach :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Następna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości