Szczepienia

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Szczepienia

Postautor: Hilary » 02 paź 2012, 21:34

Link wygląda na nieaktywny... albo jestem już ślepy :)

Krótko nazwę problem i jeszcze krócej odpowiem :P
Przymus do szczepień jest przymusem do przyjmowania środków, których skład zostaje ustalony (oficjalnie, lub nie) przez ekipy rządzące. Nie wiemy co tam jest, a musimy przyjmować, chociaż można takim zastrzykiem podporządkować sobie ludzi skuteczniej, niż miało to miejsce w Seksmisji ("weź pigułkę")... tu nie chodzi o brom, a gorsze rzeczy. Możliwości są przerażające, dowiedzione jest również wykorzystywanie ich.

Gdybym musiał się na coś zaszczepić- dałbym stówę lekarzowi, by pomylił oparcie krzesła z moim ramieniem. Wyjątkiem do rozważenia jest taka podróż w egzotyczne okolice... ale to jest mniejsza ilość buteleczek rocznie dla mniejszej puli osób, toteż prędzej "zatrują" szczepionki na grypę.
Tak czy siak: nie będę przyjmował środka, o którym wiadomo, że czasem zawiera różne formy związków i wirusów, których działanie ma uczynić mnie marionetką... w pewnym sensie zombie (działanie podobne do tabletek bromowych dla żołnierzy, ale... prędzej odwrotne- przykład wszystkim zdany, proszę).
Hilary
 

Re: Szczepienia

Postautor: Krzysztoff » 02 paź 2012, 22:57

Boże kochany co to za koszmarna strona ??!! Czegoś takiego jeszcze nie widziałem
tylu negatywnych teorii spiskowych w jednym miejscu - zgroza
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczepienia

Postautor: Hilary » 02 paź 2012, 23:08

A są pozytywne teorie spiskowe? Spisek z zasady chyba jest "knuciem na czyjąś szkodę"... Poza wszystkim takich stron jest całe mnóstwo, a niektóre rzeczy posiadają na nich źródła!
Nie ma dowodów na to, że były to operacje celowe, jednak fakt ich zaistnienia jest niepodważalny, a działanie "zanieczyszczenia" wskazuje chyba w 100% na "wyciszanie". Zbieg okoliczności?
Nie przeczę, ale nawet jako przypadek zmusza do zastanowienia.
Hilary
 

Re: Szczepienia

Postautor: forrest » 03 paź 2012, 19:04

Mogę tylko poprosić o zdobycie się na ten gest życzliwości i dokładne zapoznanie z materiałem z linku: http://katerina.nowyekran.pl/post/68861 ... moralnosci
Ale przede wszystkim - co jest konieczne do zrozumienia w ogóle, skąd wziął się pogląd że:
1) nie istnieje nic takiego jak teoria szczepień, zaś to, co jest nią nazywane jest 19-wiecznym zabobonem
2) jedyne znane skutki prowadzenia szczepień to destrukcja zdrowia
i że w szczególności
3) nie ma przypadku ograniczenia ani wyeliminowania jakiejkolwiek choroby zakaźnej dzięki szczepieniom
- proszę o dokładne przeczytanie książki Iana Sinclaira "Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty". Pewnie to jest moment, w którym ludzie zostali poddani próbie ich szacunku do drugiego człowieka, bo kwestia szczepień to przede wszystkim kwestia NIETYKALNOŚCI OSOBISTEJ, a dopiero w dalszej kolejności kwestie skuteczności bądź nieskuteczności szczepień w zapobieganiu chorobom.
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Szczepienia

Postautor: Krzysztoff » 03 paź 2012, 20:22

artykuł życzliwością nie pała i jakoś o szczepieniach nie mówi
a takie pytanie - czy to zatruwanie ludzi przez lekarzy ma związek z chemrtalis i globalnym programem ograniczenia liczebności ludności ?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczepienia

Postautor: forrest » 03 paź 2012, 21:44

Tekst jest jaki jest. Pewnie jego ton wynika tego, na jakie dane natrafił jego autor. Ale nie chciałbym odwracać uwagi od istotnych elementów tego materiału - fragmentów dwóch nagrań.
Nie, szczepienia, jak wiesz, nie mają związku ze smugami na niebie - szczepienia to jest wstrzykiwanie trucizny, a nie powstawanie smug kondensacyjnych za samolotem czy jakiekolwiek rozpylanie substancji trujących. Ten drugi temat nie jest mi w ogóle znany, więc nie potrafię się odnieść do niego.
Nic mi na ten temat nie wiadomo, żeby ludzie przyglądający się procederowi szczepień interesowali się również smugami powstającymi za samolotami.
Kwestia zdziesiątkowania ludności pojawia się czasem w dyskusji o szczepieniach, jednak prawie wszyscy krytycy szczepień wskazują na wątek finansowy, gdy dyskutowane są potencjalne motywacje siłowego wprowadzania szczepień. Na ten temat mam swój pogląd, ale to nie ma akurat żadnego znaczenia.
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Szczepienia

Postautor: Krzysztoff » 03 paź 2012, 22:59

temat szczepionek jest wałkowany od lat przede wszystkim pod kontem teorii zależności stosowania pewnych "pakietów" szczepionek i występowania autyzmu u dzieci, można przeczytać teorie za i przeciw ...
http://www.pomagamyzosi.pl/?page_id=1241

Ja swoje dzieci szczepię po długim zastanowieniu się nad tym tematem
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczepienia

Postautor: Hilary » 04 paź 2012, 00:06

Ano właśnie, Forrest wspomniał o ważnej rzeczy... o nietykalności.
Jakim prawem ktoś ma wyważać moje drzwi, łapać mnie w siatkę, wstrzykiwać jakąś substancję, o której nic nie wiem... jakim prawem i w imię czego?
Hilary
 

Re: Szczepienia

Postautor: Jaskier » 04 paź 2012, 19:20

Hilary pisze:Ano właśnie, Forrest wspomniał o ważnej rzeczy... o nietykalności.
Jakim prawem ktoś ma wyważać moje drzwi, łapać mnie w siatkę, wstrzykiwać jakąś substancję, o której nic nie wiem... jakim prawem i w imię czego?


W imię pieniędzy i władzy to chyba oczywiste ;) . A tak na poważnie to według mnie ludzki organizm ma niewyobrażalny potencjał w dziedzinie samouzdrawiania.
Wmówiono nam że istnieją choroby nieuleczalne ale to bzdura (przypadki niewytłumaczalnych uzdrowień z nowotworów i nie tylko). Prawda jest taka że obecnie ludzie sa uzależnieni od leków i szczepionek, wiele osób bierze lekarstwa z byle powodu ba, czasami nawet bez powodu. Winne temu są reklamy (radze policzyć ile w jednym bloku reklamowym jest reklam różnych specyfików) ale też sposób wychowania i ogólne społeczne przekonania. Jeżeli ma być mowa o jakimkolwiek postępie musi wzrosnąć świadomość ludzi w tym temacie, bardzo cieszy mnie fakt że duchy też zaczynają się tym interesować. Wracając do kwestii samoleczenia to warto się tym zainteresować, efekty mogą być niesamowite (mówię to z własnych doświadczeń). Na zakończenie dodam że staram się też zajmować leczeniem innych za pomocą fluidu witalnego i pozytywnych myśli i oczywiście modlitwy więc gdyby ktoś z was miał jakieś problemy zdrowotne postaram się pomóc (odległość zasadniczo nie ma znaczenia).
Jaskier
 
Posty: 27
Rejestracja: 25 maja 2012, 10:10

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości