Hipnoza Regresyjna

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: danut » 08 lip 2021, 23:58

Ale on sam miał również strasznie zniszczony organizm ( przeleciałam na szybko jeden artykuł o nim) i podobnie regeneruję się z chorób z których nielicznym udaje się tego dokonać i tak myślę, że też tą wewnętrzną siłą to robię. Jedno co, to nie wierzę w opracowane metody, bo to już mi się kojarzy z cwaniactwem, a przecież nie na tym cała sprawa polega. Sam pisałeś, że sztucznie i przez mechaniczne schematy tego muru się nie przeskoczy, jest naprawdę czystość tego przekazu na co kogo jest stać i co on sobie wypracuje.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: soldado » 09 lip 2021, 00:09

danut pisze:Ale on sam miał również strasznie zniszczony organizm ( przeleciałam na szybko jeden artykuł o nim) i podobnie regeneruję się z chorób z których nielicznym udaje się tego dokonać i tak myślę, że też tą wewnętrzną siłą to robię. Jedno co, to nie wierzę w opracowane metody, bo to już mi się kojarzy z cwaniactwem, a przecież nie na tym cała sprawa polega. Sam pisałeś, że sztucznie i przez mechaniczne schematy tego muru się nie przeskoczy, jest naprawdę czystość tego przekazu na co kogo jest stać i co on sobie wypracuje.


Miałaś napisać książkę, dlatego to nie był jeszcze Twój czas :)
Specjalista, który Cię operował, miał Cię operować, to nie był przypadek, chociaż wszystko na to wskazywało. ;)
Ważne wydarzenia są zaplanowane i one zawsze zaistnieją.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: danut » 09 lip 2021, 00:19

:D Wiesz, to nie było jeszcze o tej książce. O niej mówili inni moi kontaktowcy( pan z podwórka, żołnierz) - przypominasz sobie. Typowo kobieta ja z przyszłości oraz zmarły przyjaciel zaraz po swojej śmierci - myśmy nie mówili o tej książce( napisanej typowo na starość). To to "dzieło", które piszę hej od 25 lat, wciąż mam 100 stron poprawionych z błędów :lol: , bo kiedy zabieram się za następne no to czytam od początku i zaś je znajduję... także w takim tempie to chyba jeszcze trochę pożyję. Skończę, skończę i będzie to już samo moje życie... Świat musi się dowiedzieć o tym co musieliśmy przeżyć i przez jaki koszmar w naszych życiach przejść. No i mogłam ją przeczytać już w 1980 roku, biała okładka z czarnym nadrukiem, ale mi się nie chciało... jak to ze mną bywało... czyli wydana będzie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: soldado » 09 lip 2021, 00:24

danut pisze::D Wiesz, to nie było jeszcze o tej książce. O niej mówili inni moi kontaktowcy( pan z podwórka, żołnierz) - przypominasz sobie. Typowo kobieta ja z przyszłości oraz zmarły przyjaciel zaraz po swojej śmierci - myśmy nie mówili o tej książce( napisanej typowo na starość). To to "dzieło", które piszę hej od 25 lat, wciąż mam 100 stron poprawionych z błędów :lol: , bo kiedy zabieram się za następne no to czytam od początku i zaś je znajduję... także w takim tempie to chyba jeszcze trochę pożyję. Skończę, skończę i będzie to już samo moje życie... Świat musi się dowiedzieć o tym co musieliśmy przeżyć i przez jaki koszmar w naszych życiach przejść. No i mogłam ją przeczytać już w 1980 roku, biała okładka z czarnym nadrukiem, ale mi się nie chciało... jak to ze mną bywało...


Oczywiście, że jeszcze nie mówili... :)
Twoje życie było zaplanowane jeszcze przed Twoim urodzeniem. ;)
Dlatego był wgląd zawsze w Twoją przyszłość, był wgląd w Twoje główne wydarzenia z Twojego życia, a napisanie książki było takim głównym wydarzeniem.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: danut » 09 lip 2021, 00:38

Zaplanowane w ten sposób, że nic co zaszło, zachodzi lub będzie miało miejsce nie dzieje się bez tego co już jest i nie przeżyte zostanie bez czerpania z tej puli. Dlatego też ta regresja nie jest tym za co ludzie ją biorą i źle opatrzono to nazwą - zajrzenie gdzieś, obrazy, ale skąd i kiedy będą miały miejsce, w jakiej kolejności ani czy to już było jest bardzo ciężko odgadnąć oraz z czym tak naprawdę ktoś podczas takich hipnoz ma do czynienia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: soldado » 09 lip 2021, 00:48

danut pisze:Zaplanowane w ten sposób, że nic co zaszło, zachodzi lub będzie miało miejsce nie dzieje się bez tego co już jest i nie przeżyte zostało bez czerpania z tej puli. Dlatego też ta regresja nie jest tym za co ludzie ją biorą i źle opatrzono to nazwą - zajrzenie gdzieś, obrazy, ale skąd i kiedy będą miały miejsce, w jakiej kolejności ani czy to już było jest bardzo ciężko odgadnąć oraz z czym tak naprawdę ktoś podczas takich hipnoz ma do czynienia.


Regresja hipnotyczna jest rzeczywistym wglądem w poprzednie wcielenia, jak również jest wglądem w ,,nasz dom'', z którego tutaj przybyliśmy i do którego wrócimy, w którym jesteśmy między wcieleniami.
Zawsze jest wtedy obecna Istota Wyższa, która wpływa na osobę, która wprawia w trans daną osobę, która poddaje się regresji hipnotycznej.
Nigdy żaden tego typu seans nie był pozostawiony przez te Istoty z pewnych względów samemu sobie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: tadyszka » 09 lip 2021, 07:46

Regresja zostala dana czlowiekowi jako narzedzie by szybciej i z wieksza swiadomoscia pracowal nad karma z zeszlych wcielen. Dodatkowo najwieksze zadanie jest leczenie z traum i rozwoj duszy. Wyzszy wymiar nie dal nam tego po prostu dla ciekawosci, to ma calkiem inne cele.

Ja na wlasnym przypadku moge powiedziec jak zmienilo to moje zycie. Zaczynajac od traum, klaustrofobie ( w ostatnim wcieleniu zginelam z cala rodzina pod zawalajaca sie sciana budynku trafionego bomba) po rozwoj mojego charakteru i pelne zrozumienie kim jestem i jaka byla moja droga.

Tak jak rozwoj spirytyzmu byl w pewnym czasie otwarciem ludzkosci na swiat duchowy, tak uwazam ze regresje ( te z prawdziwego zdarzenia, prowadzone w naukowy sposob) sa otwarciem czlowieka na samego siebie, na swoja droge i na swoje zadania .
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: danut » 09 lip 2021, 14:25

Z jednej strony komplikujecie a z drugiej upraszczacie tę sprawę. Tadyszka, prawdę piszesz, że hipnoza jest wykorzystywana do leczenia psychiki, do pogodzenia się duszy z przeżytymi traumami, do odzyskiwania utraconych wspomnień i do pracy nad własną osobowością ze wskazaniem kierunku drogi. I dobrze, że kierujesz na sposób naukowy w tej kwestii, a nie na hochsztaplerski. Dlatego zapytam - kto polecił na tej stronie płatną wróżkę Elce do przeprowadzenia takiego seansu? Pierwszym w tej kwestii, który zwrócił uwagę na istotę przeżyć hipnotycznych był Freud. Jego pacjenci po przeżyciach widzieli okropne sceny, a sceny te powstawały na wskutek ich doczesnego życia i tego co złego się w nim wydarzyło, choć były one ukryte w stworzonych podczas takich hipnoz obrazach. Brać takie obrazy dosłownie i za swoje inne życie jest niedopuszczalne, bo zakłamuje nam to tylko nasz własny siebie obraz, a to właśnie robią wszelcy religijni wyznawcy i niby znawcy. To było, więc odrzuć bo z tym co tu i teraz się nie łączy, lub musisz odpracowywać karmę więc wszystko z pokorą przyjmuj jak leci. To jest ucieczka, skazanie siebie na łaskę, lub niełaskę innych a nie leczenie i rozwój. Dlatego nauka, psychologia, psychoanaliza i poważne podejście do tego tematu jest istotą rzeczy. Odnaleźć siebie jest trudne, ale nie wolno pojmować tego tak, jak według sznurka koralików wspomnianych przeze mnie w innym temacie. Mamy tu i teraz wpływ nie tylko na swoją przyszłość, ale i na przeszłość. To jest istota holograficznej budowy wszechświata i wszystkiego tego co się z nami w nim dzieje i nie jest zupełnie zależne od czasu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: tadyszka » 09 lip 2021, 20:20

Po pierwsze chcialambym zebys przestala mnie atakowac.

Platna wrozke? Albo ty nie czytasz z zrozumieniem albo specjalnie prowokujesz. Czy masz jakikolwiek prawo oceniac drugiego czlowieka? bardzo latwo piszesz epitety na temat innych.

Zyjemy w swiecie gdzie sa rachunki , kredyty i oplaty. I nie kazdy moze sobie pozwolic robic cos tylko wylacznie za darmo, zwlaszcza jezeli chodzi o doksztalcanie sie i wszystkie uprawnienia kosztuja . I to jest bledne kolo czasami.

Czy masz oczekiwania zeby w sklepie pani sprzedawczyni dala ci towar za darmo? oczywiscie ze nie

Na obrone Hipnoteraupetki moge powiedziec ze pieniadze nie mialy znaczenia- Ja wtedy mialam ogromne problemy finansowe i dogadalismy sie do takiej stawki ktora byla znosna dla mojego portfela. Dodatkowo tez slyszalam o tym ze jedna pacjentka po prostu w zamian posprzatala dom i umyla okna. Tu chodzi o wymiane energii, ktora jest podstawowym prawem w wszechwiecie. cala hipnoza trwala okolo 10 godzin i rozumiem ze to jest bardzo duzo czasu.

Jak odrzuca cie ze pobiera za to oplaty, zadaj sobie pytanie kiedy ty cos zrobilas bezintresownie.

To jest jej praca, ktora ciezko sie uczyla na swiatowym poziomie.
To nie jest talent ktory otrzymala i z niego korzysta bez zadnej pracy.

Zawsze zaznaczam ze wszytskie odpowiedzi sa w nas samych, ale nie kazdy potrafii je sam wydobyc.I dlatego potrzebujemy czasami wsparcia i przewodnika. po to zyjemy rowniez stadnie.

Ja wiele rzeczy dowiedzialam sie przez trans w ktory sama wchodzilam, i wiele rzeczy wiedzialam intuicyjnie. I hipnoza byla tylko kropka nad i. Ale kazdy czlowiek jest na innym poziomie, i nie oczekuj ze kazdy bedzie na takim poziomie jak ty.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: danut » 09 lip 2021, 20:41

Na jakiej podstawie wydajesz oceny na temat poziomów rozwoju poszczególnych osób? tadyszko, czy wolno jest tak robić? Ja nigdzie nikomu zaświadczeń o poziomach jego duchowości nie wydaję, a opinię na temat hipnotyzerki wypisała tu Elka. Ja na pewno nie udałabym się do niej- wiem coś nie coś o tym dochodowym rynku, ale tej konkretnej osoby nawet nie znam.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości