UFO nad Warszawą

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: UFO nad Warszawą

Postautor: atalia » 15 maja 2010, 18:01

Zdecydowanie jasny,analityczny i zwięzły.Wielkie dzięki. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: UFO nad Warszawą

Postautor: Ten_Orson » 25 maja 2010, 17:00

To ja może dokonam małego sprostowania:).
Zostałem poproszony o opowiedzenie historii, dotyczącej tego co miało się zdarzyć nad jeziorkiem i o prywatne ustosunkowanie się do całego zajścia. Historię opowiedziałem, po czym stwierdziłem, że jest ona mocno wątpliwa, z racji na to, że pochodzi od pana Bzowskiego. Ów pan, według mnie, był mitomanem, na co wskazują przynajmniej dwie rzeczy. Ale to już inna historia. W każdym razie, spełniłem swój obowiązek sceptyka, starając się wszystko ładnie i grzecznie wyjaśnić. I co? I zostałem naczelnym ufologiem III RP:). Stwierdziłem tylko jedynie, że zakładając, że faktycznie Ci ludzie coś widzieli, nie wiemy co to było. A mogło być wszystkim, co tylko sobie wyobrazimy. Zatem, nie dosyć, że nie wiemy co to było to i nie wiemy czy było.
UFO, duchy, jednonogie pająki - dla mnie naprawdę to bez różnicy.

PS Przepraszam, że piszę już chyba z 3 konta, lecz ciągle zapominam hasła:P.
Ten_Orson
 
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2010, 16:52

Re: UFO nad Warszawą

Postautor: konrad » 25 maja 2010, 17:22

Orson, Twoje hasło od zawsze to: "kochamspirytyzm123"... :D
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: UFO nad Warszawą

Postautor: Ten_Orson » 25 maja 2010, 18:03

Tak :D Czy może raczej: ,,spirytyzmijatojedność666" :)
Pozdrawiam, jak zawsze
Ten_Orson
 
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2010, 16:52

Re: UFO nad Warszawą

Postautor: RODI » 26 cze 2011, 10:43

25.06.2011 nad Pruszkowem widziałem 26 światełek przelatujących bez żadnego dźwięku. Ktoś też widział?
http://www.zniczpruszkow.com.pl/
www.ukskomorow.cba.pl/


kibic, ezoteryk, spirytysta, narciarz i DJ cały RODI :)
RODI
 
Posty: 24
Rejestracja: 26 cze 2011, 10:09
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: UFO nad Warszawą

Postautor: 000Lukas000 » 26 cze 2011, 12:40

a ja będę sceptyczny i powiem tak, w większości przypadków ludzie są tak chętni by zobaczyć UFO że nawet w zwykłych samolotach się ich dopatrują.

Pamiętam jak mnie matka wywołała mówiąc że UFO leci, wyszedłem popatrzyłem i powiedziałem tylko że to nie UFO tylko zwykły samolot a z powodu złudzenia prędkość zdaje się bardzo duża
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: UFO nad Warszawą

Postautor: cthulhu87 » 26 cze 2011, 13:54

Moim zdaniem to chamstwo tak latać tyle lat i nawet się nie przywitać. 8-)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: UFO nad Warszawą

Postautor: RODI » 26 cze 2011, 18:14

Przecież nie pisałem, że to były statki. To chyba samoloty sił powietrznych, ale to było coś niezwykłego. Co do naiwności ludzi zgadzam się.
http://www.zniczpruszkow.com.pl/
www.ukskomorow.cba.pl/


kibic, ezoteryk, spirytysta, narciarz i DJ cały RODI :)
RODI
 
Posty: 24
Rejestracja: 26 cze 2011, 10:09
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości