Strona 1 z 1

Nowy temat.

Post: 21 mar 2019, 22:39
autor: Kris
soldado, to też zamkniesz?


Zapomniałem napisać że aby mieć czucie w rękach jak i w całym ciele nie powinno się używać sztucznych mydeł w płynie, szamponów, naczynia myć w gumowych rękawiczkach i wielokrotnie je płukać bo płyny do naczyń też strasznie szkodzą.
One pozbawiają czucia w dłoniach o kilkadziesiąt 50% już po jednorazowym zamoczeniu rąk, a co gdy się całe ciało wykąpie?
Szampony dla dzieci mają 6% więc są alternatywą, mydło szare podobnie, te zapachowe, kolorowe ze 2 -3 % więcej szkodzą ale w stosunku do 50 to i tak rarytas.
Następnym razem napiszę o ubraniach, tych sztucznych, jakiś czas temu dostałem piękny ale sztuczny sweter i po tygodniu noszenia miałem podręcznikową arytmie z jakimiś paskudnymi skurczami serca więc myślę że może kogoś to zainteresuje.

Re: Nowy temat.

Post: 21 mar 2019, 22:51
autor: soldado
Jak będziesz pisać sam ze sobą tak jak to miało miejsce w ostatnim temacie, który zamknąłem i nie będzie tym aktualnym tematem żadnego zainteresowania ze strony innych userów, to go zamknę.
To forum spirytystyczne i proszę nie zapominaj o tym.