Co się dzieje z naszą planetą ?.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Co się dzieje z naszą planetą ?.

Postautor: Kris » 17 mar 2019, 16:50

Witam ponownie. :)
Do niedawna Ziemia była na tyle zasnuta czymś co można by nazwać telepatyczną zasłoną która zniekształcała odczyty i to czasem całkiem sporo.
Jednak z uwagi na podnoszące się wibracje czyli oczyszczanie z tej zasłony i innych szkodliwości, co pozwala na dokładniejsze odczytanie na przykład zatrucia naszego środowiska.
Weźmy kolejne kontynenty:
Europa zatruta średnio 80%
Azja 70, ale weźmy - Chiny 90
Afryka 50
Ameryka północna 80
Ameryka południowa 70
Australia 70
To tak bardzo ogólnie bo weźmy choćby atol Mururoa który sieje 250 podobnie Czarnobyl a w Japoni 400.
A mamy przecież promieniowanie, chemiczne i biologicznie jeszcze skażenie.
Można powiedzie że średnio ziemia woda i powietrze są zatrute 70%.
Te procenty to wynikają z tego że 100 to już poziom wywołujący ciężkie zatrucia i często śmiertelne choroby.
Ciekaw jestem ile Ziemia wytrzyma jeszcze taki poziom zatrucia???
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Co się dzieje z naszą planetą ?.

Postautor: Kris » 17 mar 2019, 22:36

Rozmawiałem z moją znajomą i ta żaliła się że żona jej syna jest jakaś taka oziębła, brakuje jej choćby trochę serdeczności w stosunku do synka i męża , jest jakby bezdusznym automatem.
Pomyślałem że coś u niej nie jest w porządku z czakrą serca.
Po uważnej obserwacji okazało się że czakra zachowuje się jakby była w połowie męską a tylko w połowie jak u kobiety.
W porozumieniu z jej Wyższym Ja wyregulowałem czakrę i usunąłem agresywna istotę która z jej tylko znanych powodów tak paskudnie zabawiała się ludzkim losem, bo zanosiło się na rozstanie tej pary i tylko śliczny synek powstrzymywał ojca od odejścia.
Teraz wygląda że chyba się nie rozstaną.
Wyglądana to że prawie 80% ludzi jest w podobnej sytuacji w większym czy mniejszym stopniu i w niektórych ludziach jest takich paskudnych gości bardzo dużo i robią często śmiertelne szkody.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Co się dzieje z naszą planetą ?.

Postautor: Kris » 21 mar 2019, 15:07

Na PW napisał do mnie forumowicz ale jakoś nie wychodzi mi wysłanie odpowiedzi więc odpowiem tutaj oczywiście nie pisze jego pseudonimu ale tylko jedna osoba pisała wiem będzie wiedziała że to do niej.
Podnosisz wibracje niejako razem z planetą ale z lekkim opóźnieniem jak i wszyscy rezonujący w stronę uczciwości i miłości.
Stopniowo oczyszczasz się z wampirów energetycznych co powinno poprawiać stan zdrowia tak fizycznego jak i psychiki i to jeszcze obserwuje.

Ogólnie Ziemia oczyszcza się tak że już jest mniej brudu niż czystości.
Prawdopodobnie takie porządki dzieją się w całym naszym wszechświecie.
Zdaje się że istnieją dwa Wyższe Ja z tym że jedno zachowało łączność i zasilanie energią życia Stwórcy.
To WJ które odłączyło się od Stwórcy pozbawiło się energii życia ale wymyśliło sobie że będzie się zaopatrywało kradnąc ją tym podłączonym i z tond mamy tyle niesprawiedliwości, również na Ziemi bo tych których powołuje do życia nie zasila energią życia i zmusza do wampiryzmy.
Jak się to wszystko skończy nie bardzo wiem ale pożyjemy, zobaczymy.
Zastanawiam się czy istnieje możliwość przejść na stronę tego zasilanego przez Stwórcę WJ, a jak Wy myślicie?
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Co się dzieje z naszą planetą ?.

Postautor: soldado » 21 mar 2019, 22:07

Dziękujemy za te wiadomości.
Temat uważam za zamknięty.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)


Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości