UFO i INNE WYMIARY

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: danut » 20 sty 2018, 02:09

Ja zauważyłam, że wracasz do formy, ja stopuję, szukam trafnych zdań ... patrze soldado napisał to o co mi chodziło. Ciekawe, nie powiem :D Jak to 10 lat temu. I nie robią tego technicznie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 20 sty 2018, 02:14

danut pisze:Ja zauważyłam, że wracasz do formy, ja stopuję, szukam trafnych zdań ... patrze soldado napisał to o co mi chodziło. Ciekawe, nie powiem :D Jak to 10 lat temu. I nie robią tego technicznie.


Tak, jest coraz lepiej.
Był kryzys, ale teraz jest ok.
Coraz lepszy kontakt, coraz lepszy przekaz. :)
Chyba jeszcze więcej zrozumiałem z tego co istotne.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: danut » 20 sty 2018, 02:17

Cieszę się z tego. Pisałam coś o burzeniu i sklejaniu na nowo, może takie coś nastaje więc patrzmy w lepszą przyszłość. ;)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 20 sty 2018, 02:23

danut pisze:Cieszę się z tego. Pisałam coś o burzeniu i sklejaniu na nowo, może takie coś nastaje więc patrzmy w lepszą przyszłość. ;)


Nie.
Ważna jest dokładnie teraźniejszość i to co obecnie robimy w stosunku chociażby do naszych najbliższych osób które znamy.
Przyszłość ma wpływ na teraźniejszość....
Czyli teraźniejszość jest bardzo ważna, bo przyszłość jest znana i nie ulegnie zmianie, gdy nie zmienimy się teraz.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: danut » 20 sty 2018, 02:31

To prawda, toć właśnie :D - Gdy chwycisz za odpowiedni sznurek to go nie puszczaj, bo inaczej poddasz się i nic nie zmienisz, a tak to odpowiednia chwila, odpowiednie nasze działanie i odbijasz się od dna pomimo wzburzonych fal. Wmówiono nam przeznaczenie, wmówiono nam władczego i karzącego złym losem boga i to że musimy być jego niewolnikami płacąc za wymyślane i domniemane grzechy, a dzięki tym wpajaniom nam takich "prawd" zło śmiga nas tylko pejczem i przejmuje tu władzę, taką rzeczywistość musimy zmienić wychodząc z mgły tego zakłamanego świata. To on( taki obraz świata) nie jest zgodny z planem prawdziwego Boga - Boga Miłości.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: czarnyMag » 25 sty 2018, 11:35

Ważne, że wasi chlebodawcy wiedzą o co wam chodzi i widzą że podejmujecie działania by tą naszą rzeczywistość tak zamieszać byśmy zgłupieli doszczętnie i pozostali nadal na poziomie pierwotniaków :lol:
A to, że te rewelacje nie pochodzą z palca u nogi lecz są definiowane współczesną nauką - to się samo przez się rozumie :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 19 lut 2024, 21:56

danut pisze:Przyszłość wpływa na teraźniejszość jestem tego pewna a wpływ ma dobry cel, bo na pewno nie trudni się tym zło,gdyż to po jego mysi było by nasze dążenie do niego.
Chyba nie zdążyli odpowiedzieć, bo po drugim moim aż tak kontrowersyjnym na wtedy temacie, jak pierwszy tam holograficzna rzeczywistość a przeznaczenie wymazali nam forum :lol: .


Istoty bardzo rozwinięte duchowo operują z przestrzeni, w której przeszłość, teraźniejszość i przyszłość zachodzą jednocześnie.
To Istoty Wielowymiarowe i to jest najlepsze dla Nich określenie.
Dlatego widząc jednocześnie przyszłość, mogą mieć wpływ w tym samym czasie na teraźniejszość, jak również na przeszłość.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości