transkomunikacja evp

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: transkomunikacja evp

Postautor: neuron » 08 lip 2016, 18:59

Estia72 pisze:Wiec jesli cos faktycznie jest wokol Ciebie nie powinienes miec problemow z nagraniem wiadomosci od tej istoty nawet na slabym sprzecie.


to ze ona jest przy mnie to wiem od conajmniej 5 lat juz ...... ale nie slychac jej w zaden sposob ani nie widac .....za to czuje ją tak ze glowa mala
kazdy jej gest czuje jakby to byl moj , czuje nawet kiedy sie smieje .....doslownie
to kobieta ..... głaszcze mnie po włosach , dotyka , potrafi przytulic sie do mnie i objąc w pół .......naprawde , to nie zart , czuje to tak jakby czlowiek to robil,centralnie .lubi sie śmiać .... śmieje sie zawsze kiedy nazwe ją mądralą :) ....bawi ją to
a ostatnio chciala mi wkrecic ze jest aniołem hahaha

usmialem sie ...zreszta ona tez :)

jasne - pomyslalem ....dwa aniołki , jeden lepszy od drugiego hahahaha bylo zabawnie
jestem juz umowiony z facetem ktory zajmuje sie odprowadzaniem takich istot ....... no i musi zamknąc przejscie .to najwazniejsze inaczej znowu sie ktos podepnie a mnie nie stac placic za nich po 200 zl zeby je odprowadzac .......

no, chyba ze kazda istota przyniesie worek kasy to inna sprawa , ale takich mozliwosci nie maja .

tak czy inaczej nadchodzi koniec mojej przygody z "duchami" pomoge jej ,kimkolwiek jest .....
ale pojawienie sie tej istoty zmienilo moje zycie ....calkiem

aha , cos istotnego w kontaktach z tymi istotami ....... olsnilo mnie przypadkiem

semantyka ..... tak

oni nie rozumieja wiekszosci z tego co do nich mowimy ...... poprostu
nie znaja juz naszych znaczen .....

to inny swiat inna mentalnosc
zupelnie , osobliwa

pytania nalezy raczej formulowac w bardzo prosty i oczywisty sposob inaczej nie ma szans zeby sie porozumiec ze zrozumieniem rzecz jasna

no ale moja znajoma zna pojęcie "zwariowac" za kazdym razem kiedy do niej mowie ze zwariowałem on zawsze twierdzi ze nie :)

wiem kiedy przytakuje bez znaczenia i potrafie rozpoznac kiedy powaznie odpowiada na jakies pytanie

gosc z ktorym jestem umowiony twierdzi ze to kobieta z która bylem zwiazany przysiegą lub slubem w moim poprzednim wcieleniu
odjazd ..no ale ..........

ale cos tu jest na rzeczy bo ona zawsze wskazuje na siebie kiedy mysle o zwiazku z kobieta , doslownie
gestami , energią , mowi mi ze nie , ze ona jest przy mnie i ze mna .....

dacie wiare ??

przygoda,przygoda , kazdej chwili szkoda :)
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: transkomunikacja evp

Postautor: neuron » 29 gru 2016, 05:48

no i trach

sukces jak ta lala ...
nawet sie nie spodziewalem , do tej pory zrobilem kilka gb materialu w ktorym ja osobiscie nic nie slyszalem , evp klasa B,C ale juz osoba z doswiadczeniem uslyszala i to bardzo konkretne glosy i tresc ......

a tu calkiem przypadkiem 3 dni temu w nocy kiedy mialem przepychanke z duszakiem ,bo mię wkurzał pomyslalem ze wlacze recorder i tak zrobilem, rzucilem go na łóżko obok siebie i poszedlem spac , srednio mi to spanie wychodzilo co slychac tez na nagraniu :) ale jak sie pozniej okazało to byl strzał w 10
rano przy kawie odpalilem plik i bez przekonania zacząłem tego sluchac i z minuty na minute szczena mi opadala , obudzilem sie szybciej niz po kawie ......
nagranie poszlo do ekspertow w temacie juz , no ....klasa A to naprawde rzadkie zjawisko i taka sytuacja , akurat u mnie ..........kto by pomyslal

udało mi sie zarejstrowac mega track ,ponad 30 min , posiadam od tyg urzadzenie do nagrywania audio z programową separacją dzwiekow tła , analiza sygnalu wykazuje brak jakiejkolwiek zmiany amplitudy a w nagraniu slychac ludzkie glosy,tzn ze analiza sygnalu nie wykazuje zadnego nagrania (poza moim chrapaniem :) ) wszystkie glosy zarejstrowane na czystym przebiegu , analiza nie wykazuje zadnej zmiany , glosy meskie , kobiece , jakas kobieta wypowiada moje imie .......tresci sa wyrazne ,mozliwe do zrozumienia dla kazdego wlasciwie

przez 30 min stale cos sie dzieje na nagraniu

evp bardzo rzadkie ...... klasa A , ewidentnie , nie trzeba zadnej korekcji ,odszumiania i specjalnego przygotowania do tego zeby cokolwiek wylapac .......

jestę miszcz ;)
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: transkomunikacja evp

Postautor: OneNight » 29 gru 2016, 12:43

Masz możliwość wysłania nam tego nagrania?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: transkomunikacja evp

Postautor: neuron » 29 gru 2016, 19:12

OneNight pisze:Masz możliwość wysłania nam tego nagrania?


no tak, mam ......ale nie wiem czy akurat tu i publicznie .....

moze jutro ..........
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: transkomunikacja evp

Postautor: OneNight » 29 gru 2016, 19:59

Proszę Cię, chciałbym usłyszeć takie autentyczne nagranie. Ja również lubię się bawić technologią, no nie daj się długo prosić!
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: transkomunikacja evp

Postautor: neuron » 29 gru 2016, 20:58

no ok ok

dogadamy sie

poczekam tylko az dostane opinie na ten temat , wyslalem cały track do 2 róznych studiów do analizy

moze jeszcze dzis bede coś wiedział
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: transkomunikacja evp

Postautor: Nikita » 29 gru 2016, 21:05

Ostatnio czytalam na temat transkomunikacji. Ksiadz Brune o tym pisal. Tez sobie pomyslalam, ze fajnie by bylo wlaczyc nagrywanie w nocy bo czasmai sie cos slyszy w domu. Co mowily duchy? Bylo ich wiecej?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: transkomunikacja evp

Postautor: neuron » 29 gru 2016, 21:11

Nikita pisze:Co mowily duchy? Bylo ich wiecej?


poczekam na analize to bedziemy wiedziec co mowily
tak bylo ich wiecej , rano po moim telefonie znajoma odprowadzila min 10 osob ......

ale pojawilo sie cos jeszcze, 2 razy w tym tyg gdzies mi wcielo 2 h przez dwie noce ....doslownie

a pokoju gdzie spie , dzis w nocy pojawił się słup zielonego światła , zmienial miejsce , to bylo ewidentne , 3 razy przecieralem oczy,doslownie, nie moze byc mowy o pomylce
w koncu wstalem i normalnie ucieklem na parter domu, na góre wrócilem dopiero az zrobilo sie widno
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: transkomunikacja evp

Postautor: Nikita » 29 gru 2016, 22:08

zielone swiatlo to energia uzdrawiania...Archaniol Rafael posylal zielone swiatlo w w celu uzdrowienia...

Wystraszyles sie ....tez bym spanikowala...Ja widzialam kiedys biale swiatlo na oknie.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: transkomunikacja evp

Postautor: Estia72 » 30 gru 2016, 01:32

neuron pisze:no i trach

sukces jak ta lala ...
nawet sie nie spodziewalem , do tej pory zrobilem kilka gb materialu w ktorym ja osobiscie nic nie slyszalem , evp klasa B,C ale juz osoba z doswiadczeniem uslyszala i to bardzo konkretne glosy i tresc ......



Mowilam Ci ,ze jesli cos w domu sie "kreci" to nagrasz to zwyklym sprzetem jak chocby microfon w laptopie ;) albo telefonie,nie trzeba do tego jakiegos specjalistycznego sprzetu.
Tez udalo mi sie zarejestrowac dzwieki i glos na zwyklym lapku na starym mieszkaniu i glos byl bardzo wyrazny, kazal nam po prostu wynosic sie z domu :roll:
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości