Wykryto fale grawitacyjne

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Wykryto fale grawitacyjne

Postautor: OneNight » 13 lut 2016, 23:51

Cieszę się bardzo. Nie będziesz mnie fizyki kwantowej uczyć.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Wykryto fale grawitacyjne

Postautor: danut » 13 lut 2016, 23:56

Może inni za to chętnie poczytają ? :)

http://www.pulskosmosu.pl/2016/02/11/fa ... ncja-ligo/
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wykryto fale grawitacyjne

Postautor: Pablo diaz » 14 lut 2016, 10:08

Natasza pisze:dlaczego z taką pewnością twierdzisz, że mylę się? proszę o odpowiedź
powtarzam nie były- nie są- i nie będą ludźmi
dlaczego tak mówię?
duchy nie mogą się materializować, Oni mogę i robią co chcą łącznie z wchodzeniem w interakcję fizyczną
znajdź jednego ducha człowieka , który się materializuje do ciała fizycznego

jeśli ktoś ma tu kontakt z duchami ludzi proszę niech się zapyta tych duchów kim jestem, powinny znać odpowiedź bez zająknięcia

pozdrawiam
N.


Nie bardzo rozumiem,co masz namyśli ,że duchy nie mogą się materializować ,następnie robią co chcą...
Na temat materializacji dużo pisali Paul Gilbert i Ernesto Bozzano w książce ,,Materializacje duchów,,
http://www.espiritismo.cc/Descargas/lib ... ciones.pdf (pdf w j. hiszpańskim)
Jako dziecko widywałem zmaterializowane postacie osób(byla to np. starsza kobieta która pojawiała się
wieczorami u mnie w pokoju ).Jako osoba dorosła również widzę duchy (praktycznie codziennie),ale już nie mają
postaci człowieka,są to świetliste łuny w różnych odcieńiach jasności.Raz tylko zdarzyło mi się widzieć ducha
pod postacią czarnego dymu.

My ludzie nie mamy takiej wiedzy ,ani możliwości ,aby zmieniać ciała fizyczne ,ale duchy (istoty z kosmosu)
na pewno tak.

Nataszo ani Ty ,ani ja ,ani żadne medium nie jesteśmy żadnymi uprzywilejowanymi,ani wyjątkowymi istotami,
jedynie mamy dawać świadectwo na istnienie Boga na to ,że nie jesteśmy sami ,że
istnieje życie po życiu i na innych planetach poza ziemią,że oświecone istoty z innych planet od dawna
przychodzą nam z pomocą,a nie bawem będziemy naocznymi tego świadkami,a każdy z nas ma swój udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Kim jesteśmy po co przyszliśmy na świat ?
Po to ,aby mówić o tym ,co widzimy ,jak widzimy,a przedewszystkim o tym ,że nadzchodzą wielkie zmiany.To jest odpowiedż na Twoje pytanie.


Przepraszam,że nie w temacie. :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Wykryto fale grawitacyjne

Postautor: Natasza » 14 lut 2016, 10:42

Pablo dziękuję za odpowiedź

odpowiem Tobie w postach gdzie ja piszę , aby nie śmiecić OneNightowi :)
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Wykryto fale grawitacyjne

Postautor: Xsenia » 16 lut 2016, 10:13

Sorry też nie na temat:
Dziwny to nauczyciel, którego jedynym zadaniem jest wmawianie uczniom, że są za głupi by pojąć wiedzę i pyszni się tym co wie.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2016, 12:28 przez Xsenia, łącznie zmieniany 1 raz
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wykryto fale grawitacyjne

Postautor: Nikita » 16 lut 2016, 10:26

To jest problem z wlasnym ego... ;)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Wykryto fale grawitacyjne

Postautor: Krzysztoff » 16 lut 2016, 17:50

Xsenia pisze:Sorry też nie na temat:
Dziwny to nauczyciel, którego jedynym zadaniem jest wmawianie uczniom, że są za głupi by pojąć wiedzę i pyszni się tym co wie.

No ale kto konkretnie?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wykryto fale grawitacyjne

Postautor: danut » 16 lut 2016, 18:37

Krzysztofie być może piją do mnie, ale ja nie reaguję na to, gdyż są to stwierdzenia zupełnie mijające się z prawdą. Dziwni są ludzie, którzy zamiast ruszyć swoją głowa wciąż w każdym szukają tylko nauczyciela, ale ja nauczycielką w tych sprawach nie jestem. Co do wydumanego pysznienia się, to co przeżyłam, ujrzałam, to właśnie o tym świadczę i czyżby w grę nie wchodziła tu zwykła zazdrość, że reszta tego nie widziała i w tym cały szkopuł i powyższe ocenianie?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wykryto fale grawitacyjne

Postautor: danut » 16 lut 2016, 19:15

"....te zjawiska zachodziły inaczej w różnych przypadkach. "Przepychanie"- myślę , ze to tak dokładnie wcześniej opisane dotyczyć może ruchomości naszego czasu, jest tam parę stron w tył historia z odprowadzaniem koleżanek i jest określony punkt, miejsce gdzie z górki nachodzi moment z czasu przeszłego niezbyt oddalonego( około 2 lat) , jakby się nasuwał cały fragment ze mną w roli głównej z tamtego czasu, tą z tej rzeczywistość,i będącą w niej jednoczenie w innym właściwym punkcie czasu - nasunięcie tego obrazu w kształcie litery L z możliwością zwykłej komunikacji z nim. Jaźń nie może się dostroić do nieskończenie wielu światów a tylko do takich, z którymi mamy połączenia wewnętrzne, tak zgadzam się z tą wypowiedzią. Teraz spotkanie z wyższym planem z tym, w którym widać kilka planów jednocześnie można , chyba określić jako "zetknięcie" , stoimy gdzieś na styku, krawędzi, granicy,możemy gdy zostaniemy zaproszeni przez nią przejść, zostać wciągnięci, ale widzimy również ten świat naszego planu stamtąd.."

Jest to fragment mojego postu z innego forum z 30 czerwca 2011 roku a rok później także się do tego odnosiłam pisząc

"Przychodzi mi tu na myśl złamanie parzystości symetrii zwierciadlanej, właśnie zaobserwowanej dzięki obserwacji cząstki elementarnej zwanej mionem, o czym można poczytać w książce "Boska cząstka" L. Ledermana, i za co tzn. co przyczyniło się do późniejszego odkrycia mechanizmu symetrii w fizyce cząstek elementarnych i odkrycia pochodzenia złamanej symetrii, za co trzech fizyków otrzymało Nagrodę Nobla w 2008 r. A wszystko to dzięki obserwacji towarzyszącego im obrazu "innej odwrotności", jak widzę ją teraz w pamięci, to idealnie wpisuje się ona w obraz złamanej parzystości w odwrotności lustra, choć nie tylko w tym przypadku to następowało, ten odwrócony obraz jakby o 180 stopni i pozorne zachowywanie jakby tego samego kierunku w odbiciu."
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wykryto fale grawitacyjne

Postautor: OneNight » 16 lut 2016, 21:34

Nikt Cię za nauczycielkę nie uważa i uważać nie będzie, choćbyś zrobiła doktorat :P


Pablo, przbliżyłbyś mi prostym językiem, o co chodzi z tymi wielkimi zmianami, o których tak dużo osób mówi?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości