Autyzm

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Autyzm

Postautor: Pablo diaz » 26 cze 2015, 22:26

Badania spirytystyczne mówią ,że autyzm nie jest chorobą genetyczną.Autysta może być duchem,który nie akceptuje życia w ciele fizycznym...
http://pablodiaz.bloa.pl/autyzm/
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Autyzm

Postautor: Xsenia » 27 cze 2015, 20:09

Hm ze spektrum autyzmu mam do czynienia na co dzień. Sama mam cechy charakterystyczne dla spektrum. Być może to prawda, że to kara za poprzednie życia, ale dość ciężko mi się z takim tłumaczeniem pogodzić. Bardziej do mnie przemawia tłumaczenie, że Bóg nas doświadcza różnie, w różnych warunkach środowiskowych, ale nigdy nie daje nam niczego z czym byśmy sobie nie poradzili. Dla mnie moje zaburzenia (które o dziwo ma też mój ojciec i mój własny syn, więc niejako to u nas dziedziczne) nie są karą karmiczną. To po prostu jeszcze jeden wybój na mojej drodze życia (albo raczej dodatkowy kamień w plecaku, bo cały czas go noszę :) ), z którym muszę sobie radzić. To mniej więcej tak jak człowiek bez rąk czy nóg. On też musi z tym żyć najlepiej jak potrafi.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Autyzm

Postautor: Mirek » 27 cze 2015, 20:56

W tym życiu gdy nosisz dwa worki i jeden zrzucisz, to nie masz za to konsekwencji. Jednak po tamtej stronie za odrzucenie lekcji dokładają nam dwa kolejne worki.
Dlatego tak ważne jest widzieć we wszystkim co nas spotyka wolę Bożą.
Podziwiam Cię Xseniu, bo niewiele osób to rozumie tak dobrze jak Ty.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Autyzm

Postautor: Xsenia » 28 cze 2015, 15:09

Jeśli jest coś co można zmienić na lepsze, to należy to zmienić. Autyzmu i zaburzeń ze spektrum nie da się zmienić. Mózgu się nie wymieni. A skoro nie można czegoś zmienić, to należy nauczyć się z tym żyć, najlepiej jak się potrafi.
Dzięki Mirku za dobre słowo :) Obawiam się tylko, po ostatnich postach na innych wątkach, że takie słowa wpędzą mnie w pychę. :(
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Autyzm

Postautor: Mirek » 28 cze 2015, 16:20

Znając Ciebie, to dasz radę jej uniknąć :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Autyzm

Postautor: Pablo diaz » 28 cze 2015, 18:08

Pomoc osobie z autyzmem polega na rozmowie podczas snu.
Rozmowa odbierana jest prze ducha.Podczas snu mózg daje nam przestrzeń ,aby skomunikować się bezpośrednio z duchem.W takiej rozmowie kierujemy następujace słowa wymawiając je powoli i spokojnie:

-Cieszymy się ,że jesteś pośród nas
-Masz wiele do zrobienia tu na Ziemi
-Będziesz szczęśliwy w tym życiu
-Kochamy cię bardzo
-Ty jesteś inteligentny,my wiemy (powtórz) że jesteś inteligentny
-Ty potrafisz kochać(powtórz)my wiemy że potrafisz kochać

Opowiadaj o pięknych rzeczach,o tym jaka cudowna jest natura,o przyjażni i miłości pomiędzy ludzmi.

Przed lub po rozmowie puść delikatną muzykę.
Wyobraż jak przez czakrę trzeciego oka (pomiędzy oczyma) wysyłasz jasno niebieskie światło-energię powtarzając np:
-Jutro jest sobota,sobota (powtórz) to dzień w którym (powiedz coś co będziecie razem robić)...
-Kiedy obudzisz sie pomyślisz o dobrym dniu,powiesz ,że to będzie dobry dzień,ja też ci powiem ,że to jest dobry dzień.
-Wyobraż i powtarzaj frazę:jasno niebieska energia piękna przechodzi mi przez głowę,powtarzaj to uczucie jest piękne.
Powtarzaj te frazy i w myślach wyobrażaj sobie kolor niebieski.
Wyobraż jak przez czakrę serca wychodzi jasnoróżowa energia.
Otocz serce autysty tą energią mówiąc :to dobra energia.
Powiedz:Teraz będziesz czuł energię naszej miłości,poczuj jak miłość przechodzi od tej rózowej energii.
Poczuj moc miłości,lubię,kocham cię,jestem w stanie kochać(mów powoli)jestem w stanie kochać ludzi...
Przy terapii wskazana jest uzdrawianie za pomocą fluidoterapii, picie fluidalnej wody oraz modlitwa.
Należy pamiętać ,że problem autyzmu nie jest obsesją ,a auto-obsesją ,w taki więc sposób należy podchodzić do osób z autyzmem.


Dr Ricardo Di Bernardi pediatra i homeopata.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Autyzm

Postautor: Xsenia » 28 cze 2015, 18:49

Pablo diaz pisze:omoc osobie z autyzmem polega na rozmowie podczas snu.
Rozmowa odbierana jest prze ducha.Podczas snu mózg daje nam przestrzeń ,aby skomunikować się bezpośrednio z duchem.W takiej rozmowie kierujemy następujace słowa wymawiając je powoli i spokojnie:

-Cieszymy się ,że jesteś pośród nas
-Masz wiele do zrobienia tu na Ziemi
-Będziesz szczęśliwy w tym życiu
-Kochamy cię bardzo
-Ty jesteś inteligentny,my wiemy (powtórz) że jesteś inteligentny
-Ty potrafisz kochać(powtórz)my wiemy że potrafisz kochać


Te słowa pomogą też na jawie, nie tylko podczas snu.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości