Zdolności Mediumiczne

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: cthulhu87 » 18 cze 2015, 22:28

fruwla pisze:Imie, nazwisko, data, adres- to sa dane do weryfikacji, ale jak zweryfikujesz to co potem napisalam :?:


Już o to się nie martw :)
Możesz mi napisać prywatnie informacje o gazecie :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: fruwla » 18 cze 2015, 22:31

Czy Ty jestes medium ? Czy potrafisz do niego dotrzec ?
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: cthulhu87 » 18 cze 2015, 22:35

fruwla pisze:Czy Ty jestes medium ? Czy potrafisz do niego dotrzec ?


Potrzebuję tylko tytułu i numeru tej gazety, na razie się nie przejmuj weryfikacją. Jeśli masz wolę udzielić mi tej informacji to bardzo proszę, jeśli nie, to trudno. Nie pierwszy to i nie ostatni raz, kiedy przeczytałem dziwną historyjkę na tym forum ;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: fruwla » 18 cze 2015, 23:06

cthulhu87 pisze: Nie pierwszy to i nie ostatni raz, kiedy przeczytałem dziwną historyjkę na tym forum ;)


:shock: Jesli uwazasz, ze ze to co napisalam, jest jedna z dziwnch historyjek na tym forum, to brakuje Ci jeszcze
troche umiejetnosci zeby sie dumnie zwac spirytysta.
Wiecej historyjek z mojego zycia nie bedzie.
Weryfikacja sie NIE PRZEJMUJE :) , nie napisales jasno DO CZEGO te dane Ci sa potrzebne. A to jest powazna sprawa.
Przynajmniej dla mnie i chyba tez dla niego.
Na moje pytanie tez nie raczyles jasno odpowiedziec.
Gdybys, mial choc odrobine pojecia o moich historyjkach i innych tam takich moich cudenkach , nie zaatakowalbys mnie w taki nic nie dajacy sposob!!!
Wydaje mi sie ze pozostane na Forum jakis czas cichym obserwatorem, czasami obca wiedza zwala z nog, a przeciez nikt nie chce lezec :lol:
pozdrawiam
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: cthulhu87 » 18 cze 2015, 23:13

Spokojnie, mówiłem, że to nic osobistego. Nie muszę we wszystko wierzyć, skoro nic nie wskazuje na to, bym miał uwierzyć :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: atalia » 19 cze 2015, 07:31

Nie pierwszy już raz na tym forum smiertelnie obrażają się osoby proszone o jakąkolwiek weryfikację swoich doznań mediumicznych (?). Rzetelne medium nie obraża się tylko z uśmiechem podaje niedowiarkowi dane niezbicie dowodzace, ze otrzymane przez niego (nią) informacje są prawdziwe.
Vide Chico Xavier.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: Luperci Faviani » 19 cze 2015, 08:06

fruwla pisze:
cthulhu87 pisze: Nie pierwszy to i nie ostatni raz, kiedy przeczytałem dziwną historyjkę na tym forum ;)
brakuje Ci jeszcze troche umiejetnosci zeby sie dumnie zwac spirytysta.

No wlasnie, chyba mu nie brakuje. Weryfikacja informacji jest rzecza zupelnie naturalna dla kardecjanskiego spirytysty.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: fruwla » 19 cze 2015, 10:06

atalia pisze:Nie pierwszy już raz na tym forum smiertelnie obrażają się osoby proszone o jakąkolwiek weryfikację swoich doznań mediumicznych (?). Rzetelne medium nie obraża się tylko z uśmiechem podaje niedowiarkowi dane niezbicie dowodzace, ze otrzymane przez niego (nią) informacje są prawdziwe.
Vide Chico Xavier.

Alalia, Luperci WYSTARCZY TYLKO UWAZNIE PRZECZYTAC to co ODPOWIEDZIALAM lacznie z odpowiedziami ct87 !
-
Zadalam mu konkretne pytanie, na ktore mi NIE ODPOWIEDZIAL, pytalam czy jest medium i czy potrafi dotrzec do tego napotkanego ???
A ct87 w odpowiedzi pisal tylko o tytule i numerze gazety , nie napisal NIC o weryfikacji.
-
Czy ktos mnie zapytal, czy ja sobie TEJ, PODKRESLAM TEJ weryfikacji w tym przypadku zycze ?
Chociaz nie zostalam zapytana, ale odpowiem , nie zycze sobie, nie chce miec z tym bladzacym nic i nigdy wiecej do czynienia !
Wystarcza mi to, czego narobil za zycia, i w nosie mam jego ewtl. przeprosiny albo tym podobne. Mial na to 6 dlugich lat,wystarczajaco duzo czasu.
A moze z tej werfikacji dowiedzialabym sie, ze nas przeprasza, mamy przebaczyc i inne takie bla,bla, bla = nie interesuje mnie to teraz zupelnie nic a nic !!!
-
Atalia, ja sie na ct87nie obrazilam,po prostu poczulam sie bardzo powierzchownie potraktowana a tego nie potrzebuje.
Pozatym od osob, dumnie sie zwacych spirytystami. a bioracych udzial w tej rozmowie, oczekiwalam wsparcia a nie ataku.
Nic dziwnego, ze wiele uduchowionych istot, to Forum opuscilo.
Ja tez, nie bede wiecej karmila tego miejsca moja energia , chce zachowac mile wspomnienia i nie doswiadczac wiecej rozczarowan :shock:
P.S.
A z tytulem i numerem gazety nie mam zadnego problemu, wprost przeciwnie, dostarczylabym nie tylko ten wycinek ale i inne materialy, np. zdjecia :!: :!: :!:
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: cthulhu87 » 19 cze 2015, 10:13

fruwla pisze:A z tytulem i numerem gazety nie mam zadnego problemu, wprost przeciwnie, dostarczylabym nie tylko ten wycinek ale i inne materialy, np. zdjecia :!: :!: :!:


Nie jestem medium, po prostu udzielenie mi tych informacji, w moim przekonaniu, uprawdopodobnia nieco Twoją historię. Uznałem, że jeśli byłby tam nekrolog mógłbym przynajmniej zweryfikować wiek tej osoby, albo jakąś inną drogą zdobyć informację o jej wieku, gdyby nie była tam podana.

Skoro to żaden problem, uprzejmie proszę o zamieszczenie zdjęcia czy wycinku, ew. wysłanie mi na priv, jeśli to są informacje poufne :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: atalia » 19 cze 2015, 13:03

Fruwla, UDUCHOWIONY to jest każdy z nas, nie tylko osoby mieniące się być mediami spirytystycznymi.
Osobiscie nie rozumiem dlaczego osoby te niepomiernie się unoszą kiedy wypływa jakakolwiek prośba o udowodnienie otrzymanych przez nie przekazów. Przecież to naturalne, ze każdy chce być pewny, ze wiadomość , którą przesłał np. ukochany zmarły pochodzi rzeczywiście od niego. Czy musimy wierzyć im na słowo, bo inaczej poczują się bardzo urazone i zaatakowane? Najmocniej przepraszam, ale ja na przykład jestem mocnym niedowiarkiem i nic na to nie mogę poradzić.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości