Zdolności Mediumiczne

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Zdolności Mediumiczne

Postautor: Hansel » 17 cze 2015, 23:25

Teraz mnie ten problem zastanowił: czemu u jednych ludzi występują zdolności mediumiczne a u drugich nie ? Co o tym decyduje ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: fruwla » 18 cze 2015, 20:07

Hansel pisze:Teraz mnie ten problem zastanowił: czemu u jednych ludzi występują zdolności mediumiczne a u drugich nie ? Co o tym decyduje ?


Tez sie nad tym zastanawiam, i nie tylko nad tym.
Czy ktos wie, czemu jedni potrafia malowac cudne obrazy, albo rzezbic oltarze a inni nie ? Rece przeciez ma kazdy ;)
Co o tym decyduje, ze jedni pisza rozchwytywane dziela a inni siedza godzinami nad pusta katrka papieru i nic im spod piora nie wychodzi ?
Czemu u jednych wystepuja zdolnosci np.wokalne a u innych nie ?
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: Luperci Faviani » 18 cze 2015, 20:21

Hansel pisze:Teraz mnie ten problem zastanowił: czemu u jednych ludzi występują zdolności mediumiczne a u drugich nie ? Co o tym decyduje ?

Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: fruwla » 18 cze 2015, 20:34

Czyli w przypadku mediumizmu, to- dostrojenie wibracji i zmotywowany, duch chetny do " wspolpracy"
a wszstko inne,to po prostu dryg i zdolnosci ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: Luperci Faviani » 18 cze 2015, 20:46

Najprosciej mowiac, tak.

Wazna jest budowa ciala materialnego medium - mediumizm jest takze cecha fizyczna.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: fruwla » 18 cze 2015, 21:52

To znaczy, jak wczoraj do mnie dotarla (przypadkiem przeczytalam w starej gazecie ) wiadomosc o smierci 85 cio letniego znajomego, ktory zmarl w pierwszych dniach marca, a ja go osobiscie widzialam w swieta wielkanocne (miesiac po smierci) to jak mam to ugryzc ???
Musze dodac, ze ten starszy czlowiek mieszkajacy niedaleko, szesc lat temu, swoim naprawde podlym postepowaniem doprowadzil do tego , ze dwie osoby z mojej bliskiej rodziny ,nieslusznie mialy przez niego wiele powaznych problemow.
Na wielkanoc, mijalismy sie na przeciwleglych chodnikach. Wbijal we mnie wzrok, nigdy tak nie patrzyl, przewaznie udawal ze mnie nie widzi, bo wiedzial co narobil.
Musze dodac,ze dawno go nie widzialam a w tym dniu wygladal super, pomyslalam sobie 85 lat, tyle zlosci w d... a trzyma sie wspaniale, sprezysty chod, okaz zdrowia, do tego odswietnie ubrany biala koszula, ale to byl czas wielkanocy.
Z tego wszystkiego przystanelam i obejrzalam sie za nim, znow trafilam na jego wzrok, bo on tez przystanal i patrzyl za mna.
Bardzo osobliwe bylo to spotkanie dlatego zapamietalam to sobie dosc dobrze.

I jak to rozumiec ?
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: cthulhu87 » 18 cze 2015, 21:57

fruwla pisze:To znaczy, jak wczoraj do mnie dotarla (przypadkiem przeczytalam w starej gazecie )


A mogłabyś powiedzieć, w jakiej gazecie i w którym numerze? Sorrki, to nic osobistego, po prostu niedowiarek ze mnie :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: fruwla » 18 cze 2015, 22:05

cthulhu87 pisze:
A mogłabyś powiedzieć, w jakiej gazecie i w którym numerze? Sorrki, to nic osobistego, po prostu niedowiarek ze mnie :)

Przykro mi, ale niestety nic Ci to nie da, tak ze , albo mi uwierzysz albo nie.
:)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: cthulhu87 » 18 cze 2015, 22:16

fruwla pisze:Przykro mi, ale niestety nic Ci to nie da, tak ze , albo mi uwierzysz albo nie.


Właśnie sporo mi da, bez problemu znajdę gazetkę. Nic Cię to przecież nie kosztuje :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Zdolności Mediumiczne

Postautor: fruwla » 18 cze 2015, 22:25

Czy ty tez mieszkasz tam gdzie ja ?
Imie, nazwisko, data, adres- to sa dane do weryfikacji, ale jak zweryfikujesz to co potem napisalam :?:
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Następna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości