NDE - czy potwierdza to, o czym mówi spirytyzm?

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: NDE - czy potwierdza to, o czym mówi spirytyzm?

Postautor: konrad » 09 gru 2009, 14:08

Melys pisze:Sceptycy mówią, że zawsze trzeba przyjmować najprostsze rozwiązania,

Ale my przecież też najpierw przyjmujemy najprostrze rozwiazania. Przecież gdy coś się dzieje to najpierw zastanawiam się racjonalnie co to. Dopiero wtedy biorę pod uwagę że to rownoległy świat.


Ciekawe tylko dlaczego przy wyjaśnianiu zjawisk spirytystycznych, zamiast przyjąć to, co najprostsze i najlogiczniejsze, wymyślają dziwaczne teorie, które szczerze powiedziawszy są bardziej nieprawdopodobne...
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: NDE - czy potwierdza to, o czym mówi spirytyzm?

Postautor: Melys » 09 gru 2009, 16:43

konrad - to był cytat wypowiedzi cthulhu87 -Sceptycy mówią, że zawsze trzeba przyjmować najprostsze rozwiązania, - moze zle pozaznaczałam.
Chodziło mi o to że my tez przecież najpierw rozważamy wszystkie najprostrze wytłumaczenia tego co sie dzieje. Jak mi światło gasnie to nie przyjmuje że to drugi swiat, że to duch tylko najpierw sprawdzam czy wszystko ok z moją lampa. Dopiero gdzy wszystkie przesłanki normalne sprawdze to moge przyjac że cos ktoś chce ode mnie. O to m chodziło.
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: NDE - czy potwierdza to, o czym mówi spirytyzm?

Postautor: Hansel » 05 paź 2015, 04:52

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości