Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: jario » 17 sty 2019, 12:08

Kris a mozesz sprawdzic jak ja rezonuje?
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 17 sty 2019, 12:31

jario masz 400 000 ale jako pierwszy odważny dostajesz premie i masz podniesione do 700 000.
Co prawda za kilka dni i tak byś pewnie do tego doszedł , ale teraz będziesz szedł z wyższego poziomu :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: jario » 17 sty 2019, 12:36

Ok dzieki.

Pozdrawiam
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 17 sty 2019, 12:54

Zapomniałem dodać że wszystkie miejsca mocy na całej planecie, również pod wodami zostały oczyszczone i działają 100% oczywiście w granicach obecnej żeczywistości.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 17 sty 2019, 14:19

Ktokolwiek podejmuje temat i tytułuje się tym, że ma własną filozofię powinien wychodzić ze swoją wiedzą ponad tłum sięgając głębiej, rozpatrując szczegółowiej, dotykać przemilczanego. Popularne, uliczne hasła na pewno żadną filozofią nie są. Dla przykładu podałam ten filmik - spotkanie z mądrością Kabały https://www.youtube.com/watch?v=ir90DvKrNTA, kiedyś odsyłałam do mądrości Chrześcijańskiej- Ewangelicznej, jeszcze najprzód do mądrości naukowej obejmującej problem świadomości ludzkiej. Kris zaczyna też patrzeć na sprawę, ruszając swoją głową ku jakiejś wiedzy. Zatem nie krzyczcie spirytyści, że Wasza wiedza jakąkolwiek z nich przewyższa, że tymi swoimi dogmatycznymi hasełkami zamkniecie komuś usta. We wszystkich mądrościach kiedy one takimi są znajdujemy wspólny mianownik. I tylko tam i TO gdzie wszystkie się spotykają możemy uznać za PRAWDĘ. A nie że może być tych prawd kilka kiedy jedna drugiej wyraźnie zaprzecza, bo wtedy to mamy, ale tylko te trzy prawdy jak w przysłowiu góralskim.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: jario » 17 sty 2019, 14:54

Danut jak na razie nikt nie krzyczy ze spirytyzm przewyzsza jakiekolwiek inne filozofie ,przynajmniej ja takich krzykow nigdzie nie slysze nawet ci pisalem dzisiaj ze spirytyzm nie jest jedyna sluszna filozofia na swiecie.Natomiast widze ze wszedzie piszesz ze jedynie twoja prawda jest ta jedyna i prawdziwa i ze ty masz racje.Troche milosci by sie przydalo a nie jadu w koncu nazwa tego watku do czegos zobowiazuje;)
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: jario » 17 sty 2019, 14:56

Moze popros Krisa zeby ci sprawdzil jak ty rezonujesz.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 17 sty 2019, 14:57

jario pisze:Danut jak na razie nikt nie krzyczy ze spirytyzm przewyzsza jakiekolwiek inne filozofie ,przynajmniej ja takich krzykow nigdzie nie slysze nawet ci pisalem dzisiaj ze spirytyzm nie jest jedyna sluszna filozofia na swiecie.Natomiast widze ze wszedzie piszesz ze jedynie twoja prawda jest ta jedyna i prawdziwa i ze ty masz racje.Troche milosci by sie przydalo a nie jadu w koncu nazwa tego watku do czegos zobowiazuje;)


Jedynie mogę Ci na to odpisać, że czytający mają oczy i uszy( w to jeszcze wierzę) i widzą co kto pisze. Krisa nie poproszę o sprawdzanie jak rezonuję, Kris bogiem nie jest by mógł tego dokonać, :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: jario » 17 sty 2019, 14:59

No mam taka nadzieje.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 17 sty 2019, 22:15

W miarę jak ludziska podnoszą wibracje, odchodzą z nich wszelkiego rodzaju narzucone klątwy i złorzeczenia, odbywa się to na razie stopniowo, ale w miarę podnoszenia wibracji przyspieszy. Klątwiska elegancko wracają do ich twórców i nie ma znaczenia czy takowi żyją czy akurat nie.
Danuta, jaka szkoda że nie jestem Bogiem ale jakoś to przeżyję, jednak skanować umiem doskonale. :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości