Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 11 sty 2019, 20:04

Przyszłości jest wiele i nie dla wszystkich znajdujących się w obecnej rzeczywistości jest to ta sama spośród nich. Każdy na to pracuje i w odpowiednią stronę do odpowiedniej sobie się nastawia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 12 sty 2019, 20:42

Myślałem że anioły nie istnieją i tak jest w istocie z wyjątkiem lej pani anielicy i jeszcze jak pięknie śpiewa :)
.
https://www.youtube.com/watch?v=LTm9ui- ... vb8krufXQU

No tak, nie ma dwóch identycznych przyszłości.
Natomiast te dotyczące losów Ziemi były tragiczne , raz to rozszalałe żywioły a na dokładkę sadownicy grzybków, aż tu nagle ktoś bardzo duży zerkną mi przez ramie, popatrzył chwil na moje wyliczenia i powiedział; nie martw się, zaraz to zmienię i zniknął.
Po godzinie przyszłość była całkiem pozytywna. :)
Pozwolono mi obserwować inne działania ale wątpię że ktoś uwierzy to też sobie daruje.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 12 sty 2019, 20:42

Myślałem że anioły nie istnieją i tak jest w istocie z wyjątkiem lej pani anielicy i jeszcze jak pięknie śpiewa :)
.
https://www.youtube.com/watch?v=LTm9ui- ... vb8krufXQU

No tak, nie ma dwóch identycznych przyszłości.
Natomiast te dotyczące losów Ziemi były tragiczne , raz to rozszalałe żywioły a na dokładkę sadownicy grzybków, aż tu nagle ktoś bardzo duży zerkną mi przez ramie, popatrzył chwil na moje wyliczenia i powiedział; nie martw się, zaraz to zmienię i zniknął.
Po godzinie przyszłość była całkiem pozytywna. :)
Pozwolono mi obserwować inne działania ale wątpię że ktoś uwierzy to też sobie daruje.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 12 sty 2019, 22:20

Dlaczego myślisz, że nikt Ci nie uwierzy? Czytałeś moje konkretne opisy jak zmieniają się klatki zdarzeń dla rzeczywistości?Mojej rzeczywistości i z moim udziałem? Ja to wiem, że dokonywanie takich zmian w nich, przestawianie jest całkiem realne. Rzeczywistość to emisja holograficzna, a siłą utrzymującą ją jest wypadkowa świadomości, uczuć, przeświadczeń, konkretnie wszystkich podmiotów, których ona dotyczy. Przepiękny jest ten utwór, przebój ubiegłych lat i bardzo ciekawa rodzina. Można podziwiać. ;)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 13 sty 2019, 11:23

No dobrze,zresztą i tak nikt nie ma na to większego wpływu.

Coś co można nazwać komórkami ziemi, wody, powierza jak i ciał fizycznych ludzi, zwierząt i roślin są bardzo szybko oczyszczane z negatywnych energii co powoduje że pozytywne świadomości wracają do ciał- komórek a znów te świadomości które nie rezonują z wibracjami miłości opuszczają swoje ciała.
Tego co to oznacz i jakie niesie konsekwencje nie będę komentował.
Nastawiam się na obserwacje. :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 13 sty 2019, 13:00

Zakłócanie "odbiornika" i fali przesyłu no i oczyszczanie z szumów. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 15 sty 2019, 13:42

Każdy posiada takie zmyślne urządzenie zwane ciałkiem fizycznym a na przykład gdy z uwagi na zbyt wiele przeróżnych zajęć gdzieś go tak zgubi to mówimy że umarł.
Nie będę temu zaprzeczał bo i tak nikt nie uwierzy, no może jest jeden przypadek który do dzisiaj znamy pod postacią obrzędu który bardzo przypominają kanibalizm bo to i ciałko wkuszają jak i krew chłeptaną i to przy świadkach ale nie o tym chciałem.
Otóż w wyniku tych oczyszczań wszelakich wygląda że w ciałach tych którzy nie byli uczciwi zwalnia światło nawet do 100 000 km na sekundę i jak myście jakiż to kolor mogą przybrać tacy osobnicy?
Zastanawiam się czy to możliwe ale skoro tak to wygląda to nie wile mogę zrobić, ale mamy tu fizyków, inżynierów wszelakich to może jakoś to wytłumaczą.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52


Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 16 sty 2019, 10:11

https://www.youtube.com/watch?v=Ct9WgH9muOA&t=746s
Mamy tutaj interesujące wykłady, również o prędkości świata 12 odcinków plus wcześniejsze.
Z tą szybkością światła chodzi o to kto z jaką jej szybkością wchodzi w rezonans.
Obecnie to ludziska rezonują 100 do 200 tyś.
Ziemia natomiast rezonuje z 500 000 i wzrasta
Są też chyba dwie osoby na planecie które rezonują z milionami.
Tak się zastanawiam jaka szybkość jest ewentualnie już tą opisywaną czwarta gęstością.
Tak czy inaczej wygląda na to że ktoś nam w przeszłości wyłączył światełko, czy też sami to zrobiliśmy i teraz inny ktoś je na powrót włącz. :)
O tutaj też jest coś o milionie.
https://www.youtube.com/watch?v=3wyEi3o ... WL&index=7
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 17 sty 2019, 08:52

Co my tu mamy na dzisiaj?
Ziemia rezonuje już 4 000 000
Jedna grupa ludzi przekracza 500 000 a inna idzie w jakby przeciwnym kierunku i dotarli do 20 000.
Zwierzęta i rośliny rezonują z 400 000.
Im ktoś rezonuje z wyższą cyferką tym istnieje możliwość że stopniowo może się poprawić jego zdrowie i samopoczucie :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości