Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 30 gru 2018, 16:35

Może coś o odprowadzaniu bo to przecież na temat.
Ostatnio przybywało do mnie setki miliardów dusz do odprowadzenia a to o wiele za dużo jak na moje możliwości tak że miałem przeciążoną cakre serca do tego stopnia że dostawałem arytmi.
Co prawda byli ludzie którzy też to próbowali robić ale malutko z powodu niskich jeszcze wibracji.
Wpadłem na pomysł aby im je podnieść i okazało się że zareagowało na to około 50 000 000 osób i przejęli na siebie ogromną cześć odprowadzeń a mnie arytmia ustała.
Jest opinia że nasz układ słoneczny jest 1002 raz odtworzony po wybuchu słońca jako super nowa.
To spowodowało że jest tak ogromna ilość nie odprowadzonych ludzi, zwierząt i roślin bo do tej pory nikt ich nie odprowadził nie było takiej osoby.
Jest tego więcej o podnoszeniu wibracji ale na jeden raz to i tak dużo.
Chciałbym aby ludzie odzyskali pamieć poprzednich wcieleń bo wtedy Ryszard by już wiedział co mają odprowadzania z nauką i mielibyśmy z Danutą po koniku z rzędem oczywiście do jazdy wierzchem mam nadzieje. :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 30 gru 2018, 18:47

Nic z tego
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 30 gru 2018, 20:08

Ryszard pisze:Nici z rzędu Wam się nie należą, cóz dopiero koń .
Jak się ma odprowadzanie dusz z miłością do nauki - dusza , udowodnić, że jest , udowodnić, że nie ma ...
Ja wiem, że wygodniej wierzyć, wtedy łatwiej żyć i umierać, to pewnik niestety daleki od nauki.


Nie masz racji w ogóle. Ryszardzie, czy myślisz, że ta nazwa "Boska Cząstka" dla Bozonu Higgsa przyjęła się ot tak sobie dla picu? Oczywiście przechwycić jej się nie da w naszych laboratoriach( ogromnych zderzaczach hadronów), ale tam ją zaobserwowano i stwierdzono to, że na jakieś bardzo malutkie ułamku mikrosekundy pojawia się ona znikąd, czyli nie z naszego środowiska. Czym jest - jest tym co kieruje i czuwa nad ruchem reszty cząstek elementarnych. To jest pewnik a nauka już daje nam mnóstwo innych pewników, na przykład tych dla istnienia świadomości poza mózgiem i oddziaływania tą świadomością na odległość bez użycia siły naszych rąk, wymyślnych gadżetów, czy chemiczno-zielarskich produktów :D mających TYLKO na nią oddziaływać według niektórych.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 31 gru 2018, 09:47

Pytanie dotyczyło, "jak się ma NAUKA do odprowadzania dusz z miłością" .
Nijak, odpowiem za Was :)
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 31 gru 2018, 13:22

Ryszard pisze:Pytanie dotyczyło, "jak się ma NAUKA do odprowadzania dusz z miłością" .
Nijak, odpowiem za Was :)


Hmm a ja się skupiłam na "Budowie" ząświatów i tym czym jest iskra życia, świadomość i nad tym, że wszystko składa się z informacji, które łączą się ze sobą odpowiednio tworząc rzeczywistość. Ze wszystkiego można uczynić naukę jeśli odpowiednio się do sprawy podejdzie :D Tytuł do tu nie ja wymyśliłam. A za popularne wśród spirytystów "odprowadzanie dusz przez media" to sama grosza nawet nie dam :lol: Nic tu nie działa na magiczne czyjeś rozkazy, choć Miłość jest bardzo ważna w tym wszystkim, bo to jest siła napędowa systemu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 02 sty 2019, 07:56

Żeby kupić konia z rzędem to wydatek około 30 000 pln.
Za 4 000 to może na biegunach, więc sądzę że to taki nie przemyślny zwrot i może na tym koniec o konikach. :)

Co do naszej żeczywistości to wygląda na to że dużo ludzi obecnie bytujących w ciałach nagromadziło negatywnych energii i to wielokrotnie więcej od tzw masy krytycznej co powoduje że przyciągają żywioły ziemi, wody, powietrza, ognia i energii w celach porządkowych, aby zaprowadziły sprawiedliwość.
Występuje coś takiego co powoduje że pożywienie, woda, powietrze staję się szkodliwe, wręcz trujące, choćby uczulenie na różne produkty, przykładowy gluten.
Ale co się stanie gdy wszystko będzie szkodziło, tak jak do nie dawna trojące energie które były serwowane tym którzy przecież nikogo nie krzywdzą, od tak z czystej mściwej satysfakcji ich niszczono.
Im więcej w jakimś miejscu mieszka złych ludzi tym będzie się tam robiło mniej uroczo, ale to przecież od tysiącleci ogłoszona przyszłość a obecni telepaci jeszcze to dokładniej rozwijają, wręcz z detalami.
Tak czy inaczej nie wierzcie moim wpisom i sami dokładnie wszystko sprawdzajcie. :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 02 sty 2019, 11:26

Kris, ja się pod to podpisuję, bo wiem że tak jest. :? Tylko mnie się już nie chce wypisywać tłumaczeń, robię to ponad dziesięć lat publicznie i nie jest to puszczanie pustych hasełek " bo duchy, anioły, etc. i ci wybrańcy z bożej łaski. Ja nie zatrzymałam się na świadomości średniowiecza i nie powtarzam tego co wtedy ludzie uważali za słuszne. Wszystko i wszyscy odpowiadają za wszystko, rzeczywistość to ściśle wspólne dzieło nas wszystkich, a siły prowadzące w dobrym kierunku nie wezmą się znikąd, więc to jest mus, by przystąpić do takiego właśnie dzieła- budowania przyjaznej rzeczywistości. Już dosyć wykorzystywania niewinnych i dosyć ich pokory, trzeba powstać z kolan.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 02 sty 2019, 13:22

Złych osób jest w naszym świecie 100%, no przepraszam bo było i 40 już ubyło.
To nie jakieś tam baju baj, bo pozostało do unicestwienia tylko 60 z tego co wiem, a co się dowiem to też podzieli ten sam los.
I tak panowie czarusie i panie po troszeczkę kończy się panowanie.
mógłbym książkę napisać ale po co, skończyć ze złem i zapomnieć. :lol:
Tak z ciekawości spytaliśmy jedną panią wiedźmę dlaczego przeszła na ciemną stronę, ano bo jej było wygodniej, a naszemu forumowemu rodzynkowi znów było nudno być uczciwym, a teraz go nie będzie to w sumie też się nie będzie nudził, nie prawda ??? :lol:
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 02 sty 2019, 17:07

Brak odpowiedzi to także odpowiedź.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 03 sty 2019, 10:54

A może by tak Ciebie odprowadzić w ramach naukowego eksperymentu ?
Co z tego może wyniknąć gdy aura jest zbudowana z negatywnych składników to już opisywałem, ale gdy jest tylko zabrudzona to same pozytywy no i sam ocenisz czy to nauka czy nie. :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości