Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Mirek » 27 mar 2015, 09:48

Czyli wg Krisa, spirytyzm to jedna wielka ściema. Wszyscy z Xavierem na czele zostali zmanipulowani i przekazywali nieprawdę ku ogłupieniu mas. Ci co Krisowi przekazują prawdę i tylko prawdę nie mają potrzeby się ujawniać, więc Krisowi pozostaje głęboka wiara w te glosy, które w głowie słyszy.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Arronax » 27 mar 2015, 14:24

Gdzie przyznał, że miał to zarzucone? I jakie są różnice miedzy Twoim zdaniem a jego przekazami? Można się pogubić trochę ;) z mnogości przekazów z tamtej strony.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 28 mar 2015, 11:31

Czystość wiadomości zależy od poziomu jakim ją odczytujemy.
Jesteśmy istotami wielowymiarowymi , czyli mamy oprócz fizycznego ciała również duchowe.
Im wyższym ciałem się posługujemy , tym mnie jest dezinformacji.
Pan Xavier odczytywał ciałem emocjonalnym, czyli pierwszym duchowym więc na tak niskich wibracjach znaleźli się szkodnicy którzy się tam włamali i niestety zniekształcili wiadomość.
Jeśli odczytujemy wiadomość naszym najwyższym ciałem, to jest ona trudna do zafałszowania i dlatego jest wiarygodna.
Panu Mirkowi jakoś bardzo zależy żeby każdą wiadomość zdyskredytować, co też z wielkim zaangażowaniem czyni od początku.
Może zastanów się Mirku kogo Ty słuchasz i jakim ciałem, a przede wszystkim sprawdź sobie intencje.
Ja to wiem od Twojego pierwszego postu, a inni też się dowiedzą jak przeanalizują Twoje podchody.
Przeważnie ten kto je robi uważa wszystkich za naiwniaków, dlatego łatwo go przejrzeć.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Mirek » 28 mar 2015, 13:17

Daj jakiś dowód Kris na prawdziwość swoich przekazów, a nie sugeruj, że próbuję dyskredytować to co piszesz.
Słucham swojej duszy i powiem Ci, że to o czym pisał Xavier i mówił potwierdza się, czego nie można powiedzieć o Tobie. Przypuszczam, że masz jakiś kompleks niższości, że tak lubisz zastraszać innych.
Przedstaw wiarygodny dowód na Twoje wątpliwe przekazy, a nie będę tego podważał co piszesz. Tacy jak Ty, przed 2012r. przepowiadali, że w grudniu 2012r. przez 3 dni nastąpi całkowita ciemność na świecie. I co, gdzie oni teraz są? Też twierdzili, że otrzymują wiarygodne przekazy. Tak wiarygodne, że aż się nie sprawdziły :lol:
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 28 mar 2015, 21:03

Dostałeś dowód tak koło 18.
To czy go odczytałeś to już zależy od Twojego czucia.
Jest sporo przekazów dotyczących 2012 z tym że tam chodziło o ciemną energię i chyba coś takiego było.
W każdym razie nie było to miłe.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Mirek » 28 mar 2015, 21:29

I znowu jakieś niejasne zawiłości tylko dlatego, że niczego nie potrafisz sensownie wyjaśnić.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 30 mar 2015, 11:56

Nasze samopoczucie zależy od wielu czynników.
Podnosimy wibracje i mijamy przeszkody.
Astral jest tak zbudowane że co jakieś dziesięć poziomów jest poziom blokujący - opętujący, jak go miniemy to jest ta radocha, a jak napotkamy następny negatywny, to nam radochę trochę zatruwają.
Jak się o tym nie wie, to można się po iluś tam razach zniechęcić i na to liczą złe duchy pod najrówniejszą postacią jak anioły archanioły i inni przebierańcy.
Nie ma żadnych prawdziwych archaniołów, a na przebierańców sam się początkowo dałem nabrać.
Pod żadnym pozorem nie powinno się do nich modlić, bo włazimy w ich hipnozę i sami ich zasilamy w energie decyzyjną.
W ogóle dajmy sobie spokój w wszelkimi modlitwami do najprzeróżniejszych świętych i bogów, bo takich nie ma w pozytywnym znaczeniu.
Może się to wydawać zaprzeczeniem wszystkiego czego nas uczono od tysiącleci, ale jeśli przeczytacie moje wyjaśnienia w tym temacie to myślę że wszystko stanie się zrozumiałe.

Ważne jest zrozumienie jak jesteśmy zbudowani, bo to jest wyjaśnieniem jak działamy i w ogóle czym jesteśmy.
Sporo na ten temat już napisałem, ale w między czasie dowiedziałem się wielu nowych informacji , skrzętnie do tej pory ukrywanych.
Wiemy że mamy siedem ciał i jeszcze jedna część połączoną z nami i czas opisać jak one działają i jakimi dysponują możliwościami, jeśli się z nimi połączymy i współpracujemy.
Oprócz ciał mamy połączenie zwane sznurem aka, którym jesteśmy zasilani w energię zwana energia życia , lub świętym gralem.
Ta energia jest budulcem naszych ciał duchowych i oprócz tego że je zasila w potrzebną im energię, to ma jeszcze możliwość rozbudowywania naszych siał na coraz większe i jaśniejsze, a to pomaga naszemu ciału fizycznemu być zdrowszym , zapobiegać chorobom i daje wiele innych możliwości o których też będę stopniowo
pisał.
Do tej pory kontrolę nad naszą wolna wolą trzymały właśnie dusze- wcielenia fizycznych zmarłych istot które przybierały najróżniejsze formy , w zależności od tego co im dawało największą przewagę nad ludźmi.
Przez różne biblie i korany tak ludzi ustawili, że sami im się oddawali w niewole.

Wszystko czego nam potrzeba do życia jest w nas i tylko my możemy sobie przywrócić prawidłowy obieg energii.
Mogą w tym pomóc nauczyciele i takimi mieli być na początku choćby uczniowie Jezusa, ale zostało to zablokowane i zmienione na dezinformację i przejecie nad nami kontroli.

Opiszę jak się posługiwać naszymi myślami aby zacząć korzystać z naszego prawdziwego potencjału który nam zabrano.

Myślimy aby nasza energia decyzyjna czyli nasza decyzja - wola płynęła poprzez sznur aka istniejący w czakrze podstawy do tej części nas która jest na jego drugim końcu, z której tutaj przybyliśmy.
To nie jest żaden bóg, tylko dalsza nasza część z której się przecież składamy.
Stamtąd na naszą prośbę przysyłamy sobie energie która poprzez kanał szuszuma - rdzeń kręgowy płynie do ciała zwanego boski czy duchem świętym ,w którym jest przetwarzana na potrzebne nam rodzaje energii dla zasilenia niższych ciał aż do fizycznego.
Z stąd pochodzi również energia uzdrawiająca komórki naszego ciała fizycznego jak i zasilająca je aby żyły.
Komórki ciała fizycznego zasilane są też w inne rodzaje energii ja choćby energia biologiczna o seledynowym zabarwieniu, pochodząca z roślin i innych i innych źródeł, ale o tym kiedy indziej bo było by za dużo informacji jak na jeden raz.
To co tutaj piszę jest tylko jakby tytułami rozdziałów książki, która jest Wam czytana na poziomie podświadomości.
Jedni z tego skorzystają już teraz, inni jak odczuwam wierzą jeszcze w stare nieprawdziwe prawdy i bardzo się sprzeciwiają, możne zmienią zdanie później, jak zobaczą korzyści płynące do tych którzy już teraz akceptowali współprace z opisanymi swoimi częściami.
Tych części jest jeszcze więcej, ale o tym kiedy indziej, jak będziecie na to gotowi.
Do tych sprzeciwiających się - możne spróbujcie być chociaż neutralni, bo wasze energie sprzeciwu są bardzo nie miłe.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Arronax » 01 kwie 2015, 11:33

Tylko z tego wszystkiego co wrzucasz i co będziesz wrzucał jaki wychodzi morał dla nas i co wedle Twoich doświadczeń powinniśmy zrobić?
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 03 kwie 2015, 14:20

A może w końcu pasowało by samemu ruszyć szare komórki i pomyśleć, bo przecież ja to cały czas przekazuję.

Jeśli nie rozumiemy czegoś, a w sumie wszechświata za bardzo nie rozumiemy, to naturalnym jest że uznajemy iż musiał być , czy też jest ktoś, kto to wszystko stworzył i nazywamy go stwórcą, bogiem itp.
Jednak badając świat energii docieramy do ciekawych informacji, ciekawych i bardzo radosnych.
Weźmy dzisiaj temat pulsu wszechświata.
Pewnie wszyscy słyszeli to określenie, jeśli nie to pomogą to nadrobić.
Dawniej ale nie tak znów dawno, była to częstotliwość coś około 5 sekund.
W miara podnoszenia wibracji na naszym wszechświecie przyspieszyła do 3 sekund, a w ostatnich dniach ciągle przyspieszała do sekundy, potem 0.5 sekundy a gdzieś około 14.20 dzisiaj, 3 kwietnia 2015 nie ma pulsu jako pojedynczych błysków, za to świeci stałym światłem, coś jak halogen na prąd stały.
Czegoś takiego się nie spodziewałem.
Myślałem że wyrówna gdzieś do 70 impulsów na minutę , tak jak średnio bija serca ludzi , a tu masz ci niespodziankę.
Do tego jakby dostroił się do ciał fizycznych a nie tylko do duchowych i stymuluje ich oczyszczanie i chyba uzdrawianie.
To jak to na nas zadziała, jakie przyniesie efekty myślę że sami się przekonamy.
Dlatego obserwujmy swoje odczucia, a nóż ktoś coś poczuje i opisze.
Co do osób będących w opozycji z tymi energiami, to nie chce się wypowiadać, choć w sumie wiem co się dzieje w ich ciałach - komórkach, ale pozostawię to bez komentarza.
Po co mi ktoś ma zarzucać że go straszę , chociaż moim celem zawsze był ostrzeganie i dawanie wskazówek jak rozwiązać dany problem pozytywnie dla każdego.
Myślę że nazwa puls wszechświata nie oddaje ju jego natury i trzeba pomyśleć jak go na nowo nazwać.
Tak czy inaczej jest to chyba najlepszy prezent świąteczny od operatorów pulsu dla wszystkich pozytywnie zorientowanych.
Wreszcie udało się nam dowiedzieć kim oni są, ale o tym możne kiedy indziej.
Jeszcze nie czas na te informację.
W każdym razie będziecie zaskoczeni kiedy już się dowiecie.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Mirek » 03 kwie 2015, 16:51

Jeżeli przekaz jest zbyt zawiły, należy go odrzucić traktując jako fałsz. to takie proste. ;)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości