Fluidy

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Fluidy

Postautor: Nikita » 25 paź 2014, 11:53

Wlasnie pracuje nad tym aby pozbyc sie tego spiecia i niepotrzebynch emocji...i musze powiedziec, ze sa postepy...Pracuje za pomoca medytacji, cwiczen oddechowych oraz obserwacji siebie...czyli wlasnych mysli, emocji i slow no i czynow...staram sie byc wporzadku wobec bliznich i siebie samej....no ale jeszcze sa niedoskonalosci...to nie takie hej siup...ale warto...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Fluidy

Postautor: Mirek » 25 paź 2014, 12:45

Nikita pisze:Wlasnie pracuje nad tym aby pozbyc sie tego spiecia i niepotrzebynch emocji...i musze powiedziec, ze sa postepy...Pracuje za pomoca medytacji, cwiczen oddechowych oraz obserwacji siebie...czyli wlasnych mysli, emocji i slow no i czynow...staram sie byc wporzadku wobec bliznich i siebie samej....no ale jeszcze sa niedoskonalosci...to nie takie hej siup...ale warto...

Zobacz sobie ten dokumentalny film o Bruno Groeningu. Trwa ponad 3h. Zobaczysz z jak na Ciebie zadziała. Znajdziesz go na chomiku. Wypowiadają się tam również uzdrowieni.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Fluidy

Postautor: Nikita » 25 paź 2014, 16:57

Mirku znam ten film bo tak przed rokiem trafilam na osobe, ktora polecila mi Kolo Przyjaciol Brunona Gröninga. Bylam u nich i zostalam...spotykamy sie raz na 2 miesiace aby pomedytowac....Ludzie co jakis czas relacjonuja o uzdrowieniach. U mnie tez sie zdarza ale tylko polepszenie...niestety po kilku dniach wraca....ale sama widze, ze to dziala....Pozdrawiam!
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Fluidy

Postautor: Mirek » 25 paź 2014, 18:06

Nikita poddaj się temu. Nie opieraj się i przestań rozmyślać tak dużo o przeszłości.
Nie podoba mi się, że koła przyjaciół traktują swoją działalność jak religię, a Bruna jak Chrystusa.
Gröning bardzo się tego obawiał i nie chciał do tego dopuścić.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Fluidy

Postautor: Nikita » 25 paź 2014, 20:22

Nikt go nie traktuje jak Chrystusa ale jak wielkiego uzdrowiciela, ktory zreszta zawsze mowil, ze ta energia pochodzi od Boga a on jets tylko transformatorem. Przezd smiercia powiedzial, ze bedzie dalej pomagac po swojej smierci....i dlateog powstaly te kola przyjaciool...i uzdrowienia zdarzaja sie nadal....Chodzi tez o to, ze w grupie medytacja ma wieksza moc oraz ludzie sie nawzajem motywuja....nie zauwazylam zadnej czci dla Brunona....Traktuje sie go jako wyslannika Boga, ktory mial zadanie pomagac ludziom i wskazac droge powrotu do Boga.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Fluidy

Postautor: Mirek » 25 paź 2014, 20:48

Ja byłem u siebie w mieście na dwóch spotkaniach. Był tam obraz Gröninga. Pani prowadząca zapaliła świecę i poprosiła zgromadzonych o pomodlenie się do Brunona. Później opowiadała o nim. Jednak nie chetnie i wymijająco odpowiadała na moje pytania. Wtedy zapaliło się u mnie czerwone światełko ostrzegawcze. Przypominało mi to spotkanie Światków Jehowy.
Jeżeli w Twojej okolicy jest inqczej, to masz wiele szczęścia.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Fluidy

Postautor: Nikita » 26 paź 2014, 11:10

Ja chodze na spotkania w Düsseldorfie. Ludzie sa rozni...starsi i mlodsi..ale bardzo fajni i przyjazni. Prowadzaca jest Czeszka...bardzo madra kobieta. Jest tam tez zdjecie Brunona ale nikt sie do niego nie modli. Robimy Ustawienia czyli medytacje, sluchamy troche wiedzy na temat jak postepowac w zyciu aby uzdrowienie bylo mozliwe...czyli jak byc dobrym otwartym czlowiekiem. Ta wiedza nie rozni sie niczym od tej, ktora przekazuja duchy wyzsze....to ta sama wiedza duchowa.......Poza tym ludzie czytaja wiersze, opowiadaja o swoich doznaniach i relacjonuja uzdrowienia jesli takie sa. Najwazniejsze sa Ustawienia czyli medytacja, ktora robimy dla siebie a takze dla innych ...Generalnie bardzo pozytywne doswiadczenia....i kiedys chodzilam sporadycznie ale ostatnio chodze prawie zawsze....poza tym robie domowe medytacje....i czuje duzy spokoj umyslu ....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Fluidy

Postautor: Hansel » 26 cze 2015, 09:39

Ja się zastanawiam czy to może być tak że niektóre przedmioty np woda święcona, relikwie czy chostie mogą służyć za takie jakby zbiorniki fluidów ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości