Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym tematem?

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym tematem?

Postautor: Krzysztoff » 13 lis 2013, 11:23

Są na forum osoby które coś nagrywają ?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: kakofonia myśli » 07 gru 2013, 11:22

Ja się boję, Krzychu :lol: Ale ciekawa jestem, jak tam Tobie z tym nowym sprzętem idzie? Jakieś postępy od ostatniego razu, gdy rozmawialiśmy?
Co do tłumaczenia filmów - dowiedziałeś się czegoś w sprawach technicznych? Moglibyśmy ten projekt sfinalzować :D
Pelo Amor ou Pela Dor... (By love or by pain)

„What is mind? No matter. What is matter. Never mind.” Thomas Hewitt Key

sbitara77@gmail.com
Awatar użytkownika
kakofonia myśli
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 386
Rejestracja: 15 lut 2013, 04:26
Lokalizacja: The space-time continuum...

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: Krzysztoff » 07 gru 2013, 21:18

Spoko, czego się tu bać ? Jak na razie żadnego kontaktu EVP nie odnotowałem :)

a co do filmów to już wszystko wiem i działamy
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: kalatala » 22 gru 2013, 17:36

Ludzie, gdzie jest link do tego filmu o transkomunikacji instrumentalnej, po angielsku? Nie mogę go nigdzie znaleźć.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: kakofonia myśli » 22 gru 2013, 18:12

Pelo Amor ou Pela Dor... (By love or by pain)

„What is mind? No matter. What is matter. Never mind.” Thomas Hewitt Key

sbitara77@gmail.com
Awatar użytkownika
kakofonia myśli
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 386
Rejestracja: 15 lut 2013, 04:26
Lokalizacja: The space-time continuum...

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: kalatala » 23 gru 2013, 14:23

Dzięki Maju!
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: kalatala » 02 sty 2014, 23:12

Wklejam jeszcze raz link o filmie dokumentalnym o transkouminikacji w formie dokumentu:

http://www.youtube.com/watch?v=hfVUZAgfUXE

Bardzo dobry!
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: xArEs » 07 paź 2014, 08:21

Wiem że temat stary jak skrzypce stradivariusa ale mimo wszystko odkurzę. Przez ostatni weekend 2 wycieczki na cmenatarze jeden stary bo z końca 19w a drugi jeszcze starszy bo chyba z 17w próbowałem wszystkiego dyktafon, zdjęcia, i co ?? cisza. Oczywiście mógłbym jak większość ghost bustersów z YT do każdego pierdniecia czy trzasku gałążki dorobić ideoologię po przepuszczeniu przez 140 filtrów, zmiane kierunku odtwarzania, zmianę szybkości odtwarzania czy zmiksowaniu z jakiś szumem. Po tych zabiegach wstawiam na YT i wmawiam wszystkim że w 3 minucie wyraźnie słychać strzały :)
Mam juz trochę godzin , dni tygodni spędzonych na nagraniach EVP niestety poza rzeczonymi pierdnięciami i trzaskami nic nie nagrałem .
Wierzę że jeżeli jakiś byt będzie sie chciał ze mna skontaktowac to zrobi to tak że będziemy mogli to zrozumieć bez przepuszczania przez całe laboratoruim audio. Ostatnio złapałem się nawet na odrobinie pareidolii ale po "głębszej" (czyt bardziej racjonalnej) analizie zrozumiałem że akurat burczało mi w brzuchu a ja trzymałem mikrofon na wysokości pasa :)
Uprzedzając pytanie korzystam tylko i wyłacznie z dyktafny Sony + mikrofon zrobiony z wkładki pojemnościowej za 8 zł w elektronicznym. Czasem jak mi sie chce to na statywie ustawiam kamerę HD. Nie korzystam z żadnych mierników EMF bo one chyba tylko mają fajnie wyglądać na filmach. Natomiast jest mase filmów udowadniających jakie bzdury one czasem pokazują :)
Element psycholigiczny jakim jest strach w czasie sesji EVP już dawno minął .... pamietam jak za pierwszym razem bałem się najbardziej tego że mi się uda i że coś usyszę. teraz podchodze do tego na chłodno. Od razu mówię że nie jest tak że ja nie wierze w ITC bo inaczej bym tego nie robił. Jak na razie jednak daleki jestem od przypisywania moim nagraniom jakichkolwiek ezoterycznych korzeni. Tak średnio mi sie też chce wierzyć w wyniki badań Oneila czy Senkowskiego. Aczkolwiek uważam że jeżeli kontak ze zmarłymi kiedys nastąpi to będzie on własnie w takiej formi jak oni prezentowali na zasadzie rozmowy jak przez telefon a nie wyszukiwania pierdów i chrypków z zaszumionego nagrania audio.
pozdr
Krzych
Awatar użytkownika
xArEs
 
Posty: 25
Rejestracja: 22 wrz 2014, 10:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: Obserwator » 07 paź 2014, 09:52

Szczerze ci się przyznam, że jestem pod wrażeniem twojej odwagi.

Ja od czasu kiedy (nie tak dawno) przyjąłem do wiadomości fakt istnienia Duchów, uświadomiłem sobie też że jeśli doszłoby do jakiegokolwiek z nimi kontaktu, to na pewno trafiłbym na Ducha niższego. Co wieczór modlę się aby nikt nawet nie próbował się do mnie zbliżać i niczego mi mówić. Może z naukowego punktu widzenia uzyskanie niezbitych dowodów jest pociągające, ale ja osobiście mentalnie powróciłem do czasów dzieciństwa i przerażają mnie dźwięki w otoczeniu których źródła nie potrafię jednoznacznie ustalić. :oops: Mam nadzieję, że to z czasem minie, bo jak na razie nawet moja żona zaczęła obserwować mnie uważnie. ;)
"Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować."
 Marilyn vos Savant
Awatar użytkownika
Obserwator
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 292
Rejestracja: 03 paź 2014, 22:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: xArEs » 07 paź 2014, 10:35

Obserwator pisze:Szczerze ci się przyznam, że jestem pod wrażeniem twojej odwagi.

Ja tez nie zaczałem tego na zasadzie .."a to dzisiaj mała sesyjka" Długo analizowałem wszystkie materiały dostępne w sieci. Przejrzałem terabajty fimówi i odsłuchałem koljne róznych nagrań. Dotyczyło to także owianej tak złą sławą tabliczki Ouija.
Wierz mi że gdyby choć jedno nagranie tak do końca mnie przekonało że to co jest zarejestrowane to głosy duchów to może podszedłbym do tego inaczej. Natomiast 99.9 % nagrań to jakies pierdy , skrypienia , stukniecią które po rozciagnięciu tworza nibygłosy :)
Może ja się nie znam , może cos pominąłem dajcie mi jeden film czy nagranie na którym można powiedzieć że to duch przemówił.
Co do tabliczki Ouija to kiedys z tego co pamietam to chyba Matel czy inna firma produkująca zabawki sprzedawała ja jako grę planszową :)
pozdr
Krzych
Awatar użytkownika
xArEs
 
Posty: 25
Rejestracja: 22 wrz 2014, 10:27
Lokalizacja: Poznań

Następna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości