Hemi-Sync

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Hemi-Sync

Postautor: 123bgf123 » 17 sty 2023, 10:29

soldado pisze:atalia nie pisze, bo jest już po Drugiej Stronie.
O Boże kondolencje dla jej przyjaciół.
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Hemi-Sync

Postautor: karolina86 » 17 sty 2023, 12:41

Gdyby ktoś był zainteresowany podsyłam link do nagrania

https://youtu.be/uqlaRHyZJqU
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: Hemi-Sync

Postautor: 123bgf123 » 17 sty 2023, 12:49

karolina86 pisze:Gdyby ktoś był zainteresowany podsyłam link do nagrania

https://youtu.be/uqlaRHyZJqU

Byłbym zainteresowany ale wykład jest po angielsku i nie ma tekstu po polsku ! A więc cóż...życzę miłego słuchania
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Hemi-Sync

Postautor: ZabaZaba » 18 sty 2023, 09:55

karolina86 pisze:Gdyby ktoś był zainteresowany podsyłam link do nagrania

https://youtu.be/uqlaRHyZJqU


do którego hemi-synca doszłaś? jestem na focus 10, free flow i coś mi nie idzie tak, jak powinno, po exploration sleep po prostu zasypiam spokojnie, więc unikam, chyba, że rzeczywiście jestem zmęczona i chcę sobie na dobranoc posłuchać :)

ciekawi mnie, jak to jest dalej, czy mogę odpuścić zgłębianie focusa 10 i spróbować pójść dalej, czy to bezcelowe
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Hemi-Sync

Postautor: karolina86 » 18 sty 2023, 11:05

Ja jestem kompletnie na początku, czuje ze nie powinnam sie spieszyć. Ile czasu poświęcałaś na każde nagranie? W ogóle byłam zaskoczona bo ktoś wcześniej pisał że przerobił focus od 1 do 4 ..na stronie hemi-sync.com pierwszym zestawem nagran jest WAVE I gdzie są tj. Orientation, intro do focus 10, advance F10, release and recharge, exploratiob sleep i ostatni free flow 10. Zatem focus10 jest dla mnie początkiem:-) ale póki co skupiam się na pierwszych dwoch nagraniach gdzie lektor wprowadza w focus 3, zastanawiam sie kiedy będę mogła przejść do następnych. Rzeczywiście bardzo łatwo się przy nich zasypia;)
Całe WAVE I jest dostępne na yt więc póki co będę korzystać z tych nagrań, ale biorę pod uwagę zakup jakiegoś pakietu.
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: Hemi-Sync

Postautor: tadyszka » 18 sty 2023, 20:57

czy ktos jest zorientowany jak to wyglada z dostepnoscia tych nagran w jezyku polskim?
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Hemi-Sync

Postautor: jario » 18 sty 2023, 21:49

W jezyku polskim jest z tego co wiem tylko jakas 30 minutowa wersja demonstracyjna. Poza angielskimi widzialem tez kiedys gdzies wersje niemieckie.

Zawsze mozna sobie przed proba generalna najpierw przetlumczyc.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Hemi-Sync

Postautor: tadyszka » 19 sty 2023, 07:42

Ja jeszcze z tego nie korzystalam, ale moj mozg mi podpowiada ze bedac w medytacjii pozniej tlumaczac sobie to w myslach lub dzialajac silnie rozumem mozna stracic to na czym najbardziej mi zalezy- na transie.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Hemi-Sync

Postautor: 123bgf123 » 23 sty 2023, 14:08

tadyszka pisze:Ja jeszcze z tego nie korzystalam, ale moj mozg mi podpowiada ze bedac w medytacjii pozniej tlumaczac sobie to w myslach lub dzialajac silnie rozumem mozna stracic to na czym najbardziej mi zalezy- na transie.
Ty jesteś władny medytować ! Chryste Panie ! a Mógłbyś napisać podstawy wejścia Twego w Twój stan medytacji ?!...Proszę !...
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości