seriale paradokumentalne

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: seriale paradokumentalne

Postautor: Hansel » 13 sty 2017, 15:14

Xsenia pisze:Hansel a też miałeś tak, że jeśli zbliżała się jakaś wycieczka to nie spałeś z emocji nawet do 48 godzin? Mój syn tak miał.


Nie zarwałem w tedy tylko jedną noc. Ale ogólnie bardzo nie lubię wszelkich zmian w moim otoczeniu i rzeczywiście mniej lub bardziej się stresuję kiedy mam gdzieś pojechać, a poza tym nienawidzę obłudy Np mnie nie mieści się w głowie żeby powiedzieć o kimś coś czego nie powiedział bym tej osobie w twarz.

Do tego pamiętam że kiedyś kiedy dostałem napadu i zacząłem się hiperwentylować kiedy ktoś mnie obraził.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: seriale paradokumentalne

Postautor: Estia72 » 15 sty 2017, 20:39

Xsenia pisze:Nikita oczywiście możesz mieć rację co nie wyklucza dziedzicznosci.

Hansel a też miałeś tak,że jeśli zbliżała się jakaś wycieczka to nie spałeś z emocji nawet do 48 godzin? Mój syn tak miał.


Xsenia ja tez tak mam, wszystko ogolnie za mocno przezywam....czy to przy zmianie pracy, wyjezdzie itd. tez potrafie nie spac 2 doby....Nie znosze np. ogladac filmow czy programow gdzie ludzie sa zle traktowani, ponizani ,dzieje im sie krzywda ,mam wtedy bardzo przykre odczucia , czuje sie wtedy jak by to mi sie przydarzalo a nie osobie z tego filmu i od razu przelanczam program, taka jakas u mnie nadwrazliwosc, mam tak od dziecka , moze tez mam jakas niezdiagnozowana dysfunkcje... :roll:
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: seriale paradokumentalne

Postautor: Hansel » 16 wrz 2022, 14:46

Xsenia pisze:
Nikita pisze:Ile lat ma Twoj syn?
Hansel pisze:Do tego jakie one niby zachwiania społeczne mają promować ? Np tu człowiek chciał być bohaterem i bronił ludzi a został za to ukarany ?

Ten niby "bohater" to sam był bandyta i policja akurat w tym odcinku dobrze reagowała. Czy uważasz, że obrona innego człowieka tłumaczy pobicie do nieprzytomności? Nie tak sie to załatwia.


Co w takim razie twoim zadaniem superbohater powinie był zrobić ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości