Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: alexis200 » 20 wrz 2021, 00:26

Do Xsenia dla wyjaśnienia moja ksywka tu na forum to ALEXIS ale ja jestem mężczyzną - kolegą, nie koleżanką - a Alexis to imię w krajach np Anglojęzycznych które może nosić i też mężczyzna, ale OK nic się nie stało .

Co do tematów SZCZEPIONKI przeciw COVID żadna szczepionka nie daje 100% pewności, ale to nie powód żeby lekceważyć swoje zdrowie i innych .

Jedno ze wskazań JOGI [i buddyjskich] nosi przykazanie

NIE ZABIJAJ, ALE OCHRANIAJ WSZELKE ŻYCIE

a więc jestem ODPOWIEDZIALNY nie tylko ZA SIEBIE, ALE I ZA INNYCH, dlatego się szczepie żeby nie być zagrożeniem dla innych . I TO NIE JEST ŻADNA HIPNOZA A ODPOWIEDZIALNOŚĆ, czyli DALAJLAMA też jest ''zahipnotyzowany '' bo zaleca żeby się SZCZEPIĆ przeciw COVID i wielu JOGINÓW - Mistrzów Duchowych, i Mistrzyń JOGI, lub ZEN , SUFIZMU, też zalecają szczepienia przeciw COVID, zalecają a nie zmuszają .
Owszem są osoby którzy zmarli na ZATORY - ZAKRZEP - ale to nie jest wina SZCZEPIONKI ale

1.niezdrowego trybu życia
2.jedzenia za dużo tłuszczów
3.nadużywania Alkoholu i Papierosów i narkotyków

i nie dziwota że szczepionka jako lekarstwo nie zadziałała na niektórych jak należy, nie wspominając już o tym że WIELU SIĘ ZASZCZEPIŁO KIEDY JUŻ BYŁO ZA PÓŹNO , BO SIĘ ZARAZILI przed zaszczepieniem .

To tyle w temacie COVIDA i szczepionek, natomiast co do noszenia - MASEK na twarzy to uważam to jednak za idiotyzm bo wirus i tak przenknie przez te nasze szmatki na twarzy, no chyba że ktoś ma Profesjonalną maske używaną przez ARMIE - ale taka maska na całą twarz łącznie z zakryciem oczu - to koszt około 3.000 zł i poza tym żeby całkowicie nie zarazić się SARS lub DELTĄ to trzeba by chodzić w domu i na dworze w szczelnym antywirusowym kombinezonie co jest oczywiście ABSURDEM, więc co nam pozostaje - ZDROWO SIĘ ODŻYWIAĆ, I SIĘ SZCZEPIĆ przeciw COVID , innej moim zdaniem rady nie - ma . pozdr :)
Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać .
Cyceron
Awatar użytkownika
alexis200
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 sty 2020, 16:39
Lokalizacja: Zagłębie - Śląskie

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: ronald73 » 25 wrz 2021, 10:32

alexis200 pisze:To tyle w temacie COVIDA i szczepionek, natomiast co do noszenia - MASEK na twarzy to uważam to jednak za idiotyzm bo wirus i tak przenknie przez te nasze szmatki na twarzy, no chyba że ktoś ma Profesjonalną maske używaną przez ARMIE


Wtedy zadawaj sobie pytanie dlaczego ministerstwo, media głównego nurtu itd każą ci że masz nosić.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: Ryszard » 26 wrz 2021, 00:31

Media "głównego nurtu" to polska telewizja czy obca antyrządowa TVN ? Kolega pyta .
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: ronald73 » 26 wrz 2021, 10:41

Kolega odpowiada: to i tamto.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: alexis200 » 03 lis 2021, 09:53

Do tematu TRUDNYCH CZASÓW, trudne czasy dla Polski już nadeszły, kiedy PiS doszedł do władzy . Niedługo Polska stanie się TALIBANEM EUROPY, a może już jest ....przecież uśmiercili swoimi decyzjami kobietę, która zmarła w Szpitalu, ponieważ lekarze nie chcieli wyjąć wadliwego płodu z kobiety żeby ratować jej życie, tylko czekali aż obumrze ....to jakaś MASAKRA . Rząd PiS ma krew na rękach, doprowadzili do INFLACJI, TONA WĘGLA kosztuje 1800 zł - można wziąść węgiel na ....KREDYT, tak mi powiedziano w hurtowni węgla, na szczęście kupuje węgiel w workach i mieszkam w KAWALERCE - więc nie potrzebuje go dużo, ale co mają powiedzieć inni, na Ekologiczne ogrzewanie większości Polaków nie stać bo są OKRADANI przez własne Państwo, nie ma na wiele potrzeb, ale RZĄD DAJE 3 miliony na STOWARZYSZENIE BĄKIEWICZA - NARODOWCA, PiS popiera Faszyzm, jakoś nie widziałem żeby Narodowcy pomagali starszym ludziom - np wnosić węgiel starszym ludziom do mieszkań, że stają w obronie ludzi którym grozi eksmisja - sprawa kamieniczników którzy podnosili specjalnie czynsz ludziom pięciokrotnie żeby ich wyrzucić na ulice - bez zapewnienia tym osobom - lokalu zastępczego ....tak idą trudne czasy dla naszego kraju ...
Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać .
Cyceron
Awatar użytkownika
alexis200
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 sty 2020, 16:39
Lokalizacja: Zagłębie - Śląskie

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: Ryszard » 03 lis 2021, 17:13

:lol: :lol: :lol:

Polacy dzielą się diametralnie, to już się nie zmieni.
Ja pamięta nieudolne rządy PO/ZSL oraz PZPR/ZSL , wiem ile ludzie zarabiali , wiem ilu cierpiało głód.
Umiem patrzeć i widzieć, w dodatku także myśleć samodzielnie.
Samo życie, błędy lekarzy zaciera grabarz, to także nigdy się nie zmieni.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 18:03

alexis200 pisze:Do tematu TRUDNYCH CZASÓW, trudne czasy dla Polski już nadeszły, kiedy PiS doszedł do władzy . Niedługo Polska stanie się TALIBANEM EUROPY, a może już jest ....przecież uśmiercili swoimi decyzjami kobietę, która zmarła w Szpitalu, ponieważ lekarze nie chcieli wyjąć wadliwego płodu z kobiety żeby ratować jej życie, tylko czekali aż obumrze ....to jakaś MASAKRA . Rząd PiS ma krew na rękach, doprowadzili do INFLACJI, TONA WĘGLA kosztuje 1800 zł - można wziąść węgiel na ....KREDYT, tak mi powiedziano w hurtowni węgla, na szczęście kupuje węgiel w workach i mieszkam w KAWALERCE - więc nie potrzebuje go dużo, ale co mają powiedzieć inni, na Ekologiczne ogrzewanie większości Polaków nie stać bo są OKRADANI przez własne Państwo, nie ma na wiele potrzeb, ale RZĄD DAJE 3 miliony na STOWARZYSZENIE BĄKIEWICZA - NARODOWCA, PiS popiera Faszyzm, jakoś nie widziałem żeby Narodowcy pomagali starszym ludziom - np wnosić węgiel starszym ludziom do mieszkań, że stają w obronie ludzi którym grozi eksmisja - sprawa kamieniczników którzy podnosili specjalnie czynsz ludziom pięciokrotnie żeby ich wyrzucić na ulice - bez zapewnienia tym osobom - lokalu zastępczego ....tak idą trudne czasy dla naszego kraju ...
PiS nie PiS Jakie to ma znaczenie który Diabeł rządzi ?! Znaczenie ma to czemu nie rządzi człowiek światła i ilu jeszcze ludzi światła wypadnie oknem śpiąc :) zanim rządzić będą na ziemi ludzie ze światła ?!
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość