Promowanie

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Re: Promowanie

Postautor: animus » 02 lip 2011, 12:47

Lukasa propozycja jawi mi się wspaniałą. Oczywiście nic nie mam przeciwko kubeczkom i koszulkom.;)
Wiecie, kiedy byłam jeszcze uczennicą szkoły podstawowej, popularne były wśród młodzieży akcje tzw. niewidzialnej ręki. Co robiliśmy wtedy? Ano pamiętam, że np. najpierw zbierało się i sprzedawało butelki, makulaturę czy złom. Za uzyskane pieniądze, kupowaliśmy chleb, bułki, mleko, masło i ładnie zapakowane, zostawialiśmy pod drzwiami ludzi, których wytypowaliśmy czy wydawali się nam najbardziej ubodzy. Czasem był to też węgiel, drewno (zimą). Sprzątaliśmy też opuszczone czy zaniedbane groby na cmentarzach. Czasem to było tylko sprzątanie parków albo odśnieżanie przed domami ludzi starszych, którym nie miał kto pomóc. Czerpali z tego radość i malutką pomoc nie tylko ci ludzie, którzy akurat znaleźli się w trudniejszej życiowej sytuacji, ale też my. Łza się w oku kręci, kiedy to teraz wspominam.:) Czy teraz młodzież, sama i spontanicznie, organizuje się w takie grupy? Jakoś już o tym nie słychać. Pewnie biegając na dodatkowe lekcje języków, muzyki, tańca, czy inne, by sprostać wymogom rodziców, może mody, może innym, nie mają już na to czasu, a szkoda...

No to sobie powspominałam, jak to drzewiej bywało.:)

Pozdrawiam serdecznie!:)
m.
animus
 
Posty: 225
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:45

Re: Promowanie

Postautor: atalia » 02 lip 2011, 13:39

Odezwę sie brutalnie-zamiast gadać,niech każdy na poczatek zrobi cos użytecznego bez ogladania sie na innych -do tego nie potrzeba organizować sie w grupy. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Promowanie

Postautor: animus » 02 lip 2011, 14:18

Atalio, zgadzam się z Tobą. Jeden dobry uczynek, choćby najdrobniejszy, każdego dnia, w wykonaniu każdej osoby, zapełni już świat niewyobrażalnym dobrem. Nie wspomnę już nawet o czymś, co oczywiste, a mianowicie, że czynność powtarzana każdego dnia, staje się nieodczuwalnym odruchem. Tu, bo okazja, wielki ukłon i podziękowanie dla moich Rodziców. Może przeczytają, o ile już się nie wcielili?:) Jeżeli nawet nie przeczytają, to myśl serdeczną i pełną wdzięczności odbiorą na pewno, gdziekolwiek są.:)

Pozdrawiam serdecznie!:)
m.
animus
 
Posty: 225
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:45

Re: Promowanie

Postautor: Ouija-Expert » 04 lip 2011, 14:18

cthulhu87 pisze:Są specjalne firmy, które się tym zajmują.
Mam nadzieję, że tym razem coś się uda zrobić - każda forma popularyzacji jest dobra i jeśli choć jedna osoba w taki sposób dowie się o istnieniu spirytyzmu, to będzie już sukces.


ja się podejmuję zorganizowania kubeczków. chcę tylko konkretny wzór :)
Ouija-Expert
 
Posty: 43
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:01

Re: Promowanie

Postautor: atalia » 04 lip 2011, 14:35

Może winogronka?
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Promowanie

Postautor: Voldo » 04 lip 2011, 16:56

Winogrona i jakieś hasła spirytystyczne. Tak wg mnie by było najfajniej.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Promowanie

Postautor: atalia » 04 lip 2011, 22:13

Ja od razu proponuję nośne hasło z ostatniego kongresu z Walencji "Jesteśmy duchami nieśmiertelnymi"-tak niewiele ludzi na co dzien zdaje sobie z tego sprawę.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Promowanie

Postautor: Ouija-Expert » 05 lip 2011, 18:51

Jest ktos kto moglby sie podjac projektu graficznego ? Jezeli ktos by zebral wszystkie mysli do kupy i zrobil z nich jakis konkretny projekt to ja moglbym zorganizowac reszte :)
Ouija-Expert
 
Posty: 43
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:01

Re: Promowanie

Postautor: atalia » 05 lip 2011, 19:17

Ja odpadam-za grosz nie mam zdolności plastycznych.Coś mi sie widzi,że Voldo by potrafił.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Promowanie

Postautor: RODI » 05 lip 2011, 19:38

Koszulki mogę zamówić. Tylko ilu chętnych?
http://www.zniczpruszkow.com.pl/
www.ukskomorow.cba.pl/


kibic, ezoteryk, spirytysta, narciarz i DJ cały RODI :)
RODI
 
Posty: 24
Rejestracja: 26 cze 2011, 10:09
Lokalizacja: PRUSZKÓW

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości