Dyskusje o forumowiczach i reklamach na forum

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Dyskusje o forumowiczach i reklamach na forum

Postautor: Nikita » 17 lis 2010, 11:18

Przeczytalam prawie w calosci ten skrypt Nektar....chm....czy nie chodzi tutaj o Hare Kryszna???


Podobnie chyba dzialaja Swiadkowie Jehowy...zreszta ma Pani racje podobnie dzialaja wszelkie religie i ideologie....to czlwiek nosi w sobie zdolnosc manipulacji i wszelkie systemy, ktore tworzy beda manipulatorskie....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Nikita » 17 lis 2010, 11:52

Pani skrypt tez jest nieco tendencyjny i taki z gruntu opisujacy wszytsko negatywnie...

takie jest moje wrazenie...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Nikita » 17 lis 2010, 13:42

Przejrzalam sobie Pani strony...rzeczywiscie chodzi o Hare Krisza...czyli mam dobrego nosa!!!

Ciekawe rzeczy tam sa...ale zaniepokoilo mnie prosba o wsparcie finasowe....

Bede szczera...nie ufam ludziom, ktorzy prosza o kase przez internet...

Moze sie Pani do tego ustosunkowac...

Odrazu dodam, ze z Hare Kriszna nie mam nic wspolnego i nigdy nie mialam...oczywiscie mieszkajac kiedys w Poznaniu widywalam ich na ulicach i nawet podeszlam pare razy jak rozdawali zarcie....ale nie pociagali mnie bo odrazu zauwazylam, ze nie odpowiadali wprost na pytania...


Oczywiscie, ze dobrze jest przeczytac relacje osoby, ktora miala z ta sekta stycznosc....


Ale czy w katolickiej Polsce tak trudno jest skrytykowac innych wyznawcow??? dziwne....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: troll1 » 17 lis 2010, 14:26

http://www.granite-art.ugu.pl/ oraz http://www.txt-mam.cba.pl/ podąłem to 7 lipca, w temacie

Strona główna » Spirytyzm » Spirytyzm w Polsce » O Spirytyzmie w internecie
ale wątpię że ktoś wtedy zwrócił na to uwagę
spirytysta jest jak murarz, teoretyk nic nie zbudował i nie zbuduje bo mu nikt domu postawić nie da tylko weźmie doświadczonego specjalistę, a nie "kozaka z książek".
Awatar użytkownika
troll1
 
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2009, 14:44

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Funeral-Art » 17 lis 2010, 21:27

Nikita pisze:...nie ufam ludziom, ktorzy prosza o kase przez internet...

Moze sie Pani do tego ustosunkowac...



A ja nie ufam ludziom, którzy czytają od dechy do dechy książkę udostępnioną z adnotacją, że jest za opłatą. Bo jesli nie chcesz płacić - to nie czytaj! A jeśli łykasz tę książkę, pomimo tego, że na wstępie przeczytałaś prośbę o zapłatę, to jest tak, jakbyś kradła.

Ludzie w Pl trudno dają pieniądze. To bardzo zla karma tego miejsca.

Gdybyś jednak doszła do wniosku, że nie ma nic złego w przyjmowaniu pieniędzy za ciężką pracę, jaką było zebranie materiału do książki Nektar oraz napisanie jej, to informuję, że zmieniłam już konto na aktualne, czyli na Lukas i można wpłacać.

W krajach zachodnich jest to powszechnie przyjęte, że ludzie udostępniają coś w necie i inni im płacą za to dobrowolnie. Nie trzeba ich ścigać. Nawet tak znane postaci jak członkowie MotorHead udostępnili na tej zasadzie jedną ze swoich płyt.

Więc, jeśli docenisz mój trud i ryzyko włożone w napisanie tej książki - to zapłać, bo w końcu sama powiedziałaś, że przeczytałaś ją do końca, a przecież nikt cię do tego nie zmuszał. Więc przyjęłaś jakąś wiedzę, która była dla ciebie na tyle istotna, że przeczytałaś książkę w całości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Funeral-Art
 
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2010, 13:54

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Funeral-Art » 17 lis 2010, 21:34

troll1 pisze:http://www.granite-art.ugu.pl/ oraz http://www.txt-mam.cba.pl/ podąłem to 7 lipca, w temacie
Strona główna » Spirytyzm » Spirytyzm w Polsce » O Spirytyzmie w internecie


Thx for support, Troll1 ! xD
To miłe.

Ostatecznie Troll zmobilizowałeś mnie do tego, żeby zebrać w końcu w całość notatki, które robiłam w ciągu kilku ostatnich miesięcy i napisać ten tekst o duchach, Węgierskiej, itd. oraz o tym, jak do tego doszło, że w to weszłam.

To będzie na TxT-MAM.cba.pl i dam na forum znać, jak to umieszczę.

Pozdr.
Obrazek
Awatar użytkownika
Funeral-Art
 
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2010, 13:54

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Voldo » 17 lis 2010, 22:02

Hm, ktoś tu sobie robi darmową reklamę, czy tylko mi się wydaje?
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Funeral-Art » 18 lis 2010, 04:47

Voldo pisze:Ktoś tu sobie robi darmową reklamę?


Valdo, daj spokój. Na tym Forum jest za mało Userów na razie, żeby można było mówić o jakiejkolwiek reklamie albo marketingu. W dyskusjach, z tego, co widzę, bierze udział kilka tych samych osób. :lol:

W takich okolicznościach to tylko zwykły shareing.

Poza tym JA nie wniosłam na to Forum tematu mojej książki NEKTAR, tylko jedna z Czytelniczek. Zadała pytanie, więc odpowiedziałam. Nawet nie podałam linku do tej książki... ^^
/ ale jeśli nie możesz jej znaleźć - pm me : D /

Ale Forum jest fajne i mam nadzieje, że będzie coraz więcej dyskutantów. :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Funeral-Art
 
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2010, 13:54

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Luperci Faviani » 18 lis 2010, 08:47

Voldo pisze:Hm, ktoś tu sobie robi darmową reklamę, czy tylko mi się wydaje?

Nie bądźmy aż tak małostkowi :mrgreen:
Załączniki
22+Coca+Cola.jpg
22+Coca+Cola.jpg (180.08 KiB) Przeglądany 12269 razy
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Nikita » 18 lis 2010, 08:57

jak to nie podala pani linkow...w pierwszym poscie sa linki.....ja przeczytalam pani posty i bylam ciekawa kim pani jest bo z tak pewnosci odpisywala pani na posty Trolla, ze sie zastanowilam kim jest ta osoba, ktora wszytsko wie???? wiec weszlam w te linki aby sie czegos wiecej dowiedziec....i tam byla ta ksiazka Nektar....musze przyznac, ze ten tekst o zaplacie wpadl mi w oko dopiero po przeczytaniu....

..


Zdaje sobie sprawe, ze pisanie ksiazek to praca....oczywiscie, ze to jest praca....ile pani zada za przeczytanie ksiazki w necie?

Ten skrypt dla mnie nie byl az tak ciekawy....nie przeczytalam od deski do deski... tylko niektore rozdzialy a reszte przelecialam wzrokiem.....bo pokazal wszytsko z jednej strony...a jakby zapomniala pani napisac o filozofii o zalozycielu....jakos tak nie wydaje mi sie aby to byla dojrzala praca naukowa....przepraszam ale takie jest moje zdanie....nie wiem kim pani jest z zawodu? Jest pani dziennikarka??? Studiowala pani cos w tym kierunku???
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Następna

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości