Dyskusje o forumowiczach i reklamach na forum

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: cthulhu87 » 02 gru 2010, 20:02

szkoda klawiatury na to całe zamieszanie
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: methyl » 02 gru 2010, 20:25

W końcu oszust sam się zdemaskował, nie będąc w stanie dłużej odgrywać całej tej komedii. W KD jest wzmianka o takich sytuacjach.
Bo to qrcze jednak kawał mądrej książki jest 8-)
arecki

"Wiedza to jedyny skarb podążający za swym właścicielem" - przysłowie chińskie
Awatar użytkownika
methyl
 
Posty: 347
Rejestracja: 02 mar 2010, 20:20
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Funeral-Art » 02 gru 2010, 21:22

cthulhu87 pisze:szkoda klawiatury na to całe zamieszanie


No pewnie tak. Zresztą ta dyskusja zaczęła znacznie odbiegać od wątków spirytualnych.
Ale zawsze mnie niepokoi jeśli od ludzi wymaga się, żeby śpiewali jednym głosem.

Facet chciał coś powiedzieć, to powiedział. Że pisał z kilku kont - no to co?
W regulaminie nie ma punktu zabraniającego tworzenia więcej niż jednego konta, czy używania więcej niż jednego nick'u.

To mi przypomina, jak na jakimś forum islamskim zbanowano mnie, bo nazwałam burkę czarnym namiotem, którym przykrywa się kobiety.

Nie kneblujmy ludzi!
Trudne pytania z reguły są najciekawsze. Pobudzają do myślenia i wywołują jakąś reakcję emocjonalną, co widać po komentach na niniejszym forum. :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Funeral-Art
 
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2010, 13:54

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Voldo » 02 gru 2010, 21:38

Funeral-Art pisze:Ale zawsze mnie niepokoi jeśli od ludzi wymaga się, żeby śpiewali jednym głosem.

Facet chciał coś powiedzieć, to powiedział.

A kto każe śpiewać jednym głosem?
Tutaj wymagane jest choćby minimum kultury osobistej, a u owego kogoś raczej jej nie było. Nie dostał on bana za to, że zadawał pytania, tylko dlatego, że wyrażał się niestosownie.
To tak samo, jakby w teatrze nagle wstać i zacząć przeklinać. Też wywalą za drzwi.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: atalia » 02 gru 2010, 22:21

Chciałąbym tylko zwrócić uwagę Funeral Art(Sztuka Pogrzebowa?) na to,że owe,wymienione przez Ciebie reakcje emocjonalne nie zostały bynajmniej wywołane przez krytykowanie dzieł Kardeca czy zadawanie "trudnych" pytan(jakich?),lecz przez obrażanie ludzi,a w szczególności "baby",którym pada na mózg z powodu PMS,bądź też "stanu błogosławionego"(użyłam eufemizmów).
Zdaje się,że to Ty nazwałaś(słusznie) burkę czarnym namiotem,którym przykrywa się kobiety.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Funeral-Art » 03 gru 2010, 09:54

atalia pisze: [...]przez obrażanie ludzi,a w szczególności "baby",którym pada na mózg z powodu "stanu błogosławionego"(użyłam eufemizmów).
Zdaje się,że to Ty nazwałaś(słusznie) burkę czarnym namiotem,którym przykrywa się kobiety.


Skoro ty użyłaś eufemizmu "stan błogosławiony", to on zapewne powiedział: "ciąża".

Dostrzegam wyraźną analogię (słusznie) między nakładaniem na kobietę czarnej burki a ubezwłasnowalnianiem jej poprzez przymuszanie do rodzenia dzieci, jak to ma miejsce w naszym pięknym judeochrześcijańskim kraju.

(tak na marginesie tej dyskusji)

Have A nice weekend! For all! :lol:
Ostatnio zmieniony 03 gru 2010, 19:05 przez Funeral-Art, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Awatar użytkownika
Funeral-Art
 
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2010, 13:54

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: atalia » 03 gru 2010, 11:19

Zyczę Ci milutkiego i ciepłego weekendu w ten mroźny zimowy dzień. :)
A jeśli chodzi o prawa kobiet,nie jesteś odosobniona w swoich poglądach.
Trzeba przyznać,że ze strony naszych kolegów nie dostrzegam najmniejszych przejawów dyskryminacji.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Funeral-Art » 04 gru 2010, 08:58

Voldo pisze:Konrad wie co robi, więc jeśli on mówi, że komuś należy się ban to tak jest.


A to już było lizuskowate z twojej strony.

Konrad, powinieneś zbanować tego Usera, który nazwał Pamułela oszustem, a Ty tylko wykasowałeś tę opinię. Przecież było to ewidentnie obraźliwe zachowanie - wyzywanie inwektywami, i oskarżeniami nie popartymi żadnymi dowodami.

Bo przecież nie ma nic złego w występowaniu pod kilkoma nickami. Dla mnie, jako użytkownika forum jest całkowicie obojętne, jakiego konta używał i czy jest oszustem, agentem mossadu czy mordercą mojego dziadka.
W tym przypadku interesuje mnie tylko, czy jego posty mają sens.

Pamułel podjął swoją grę, tak jak inni prowadzą swoją. Poza tym, nie możemy wykluczyć, że Pamułel to także Nangaparbat, Voldo, Nikita, a nawet Konrad.

Bardzo dobre warunki narciarskie w całej Pl :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Funeral-Art
 
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2010, 13:54

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: atalia » 04 gru 2010, 09:20

Obawiam się,że są to tylko Twoje subiektywne,tak naprawdę niczym niepoparte opinie,a odczucia olbrzymiej większości korespondentów tego forum są diametralnie różne.

Piszesz również ,ze Pamułel podjał swoją grę,tak jak robią to inni,być może mówisz tu o sobie,bo ja,jako zywo żadnej gry(jakiej gry?)tu nie prowadzę i nie zamierzam prowadzić.

Twoja wypowiedź o oszuście i mordercy dziadka sugeruję,że w głębokiej pogardzie masz prawo moralne,lub nade wszystko lubisz takie chwyty retoryczne majace służyć epatowaniu czytelnika :przykre to,niemiłe i mocno trąci przerostem formy nad trescią.

I tutaj to NIE PASUJE.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Luperci Faviani » 04 gru 2010, 09:54

Funeral-Art, sugeruję abyś poczytała więcej ostatnich postów forumowicza trola1 i Pamułela.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości