Plany po wakacjach

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Plany po wakacjach

Postautor: konrad » 12 sie 2011, 09:12

Witajcie,

Wakacje powoli zbliżają się ku końcowi, więc chyba czas trochę podyskutować o spirytystycznych planach na najbliższe miesiące. Nie uda się pewnie zrealizować wszystkiego, ale miejmy nadzieję zrobimy wspólnie kolejny kroczek do przodu.

Oto, co na razie planujemy:
1) 8 października odbędzie się w Swarzędzu konferencja Centrum Rozwoju Heurystyki, w której na co wygląda, wezmę udział. Będzie tam sporo ciekawych tematów, w tym wykład pana Marka Szwedowskiego o EVP, wykład o OBE, rozwoju medycyny itp. CRH stara się łączyć różnych badaczy i ludzi, którzy mają wiele ciekawego do powiedzenia, więc na pewno konferencja będzie interesująca. Swarzędz jest pod Poznaniem, więc ludziom z zachodniej Polski powinno być nieco łatwiej dojechać. Konferencja zaczyna się o 9:00 i potrwa do wieczora.

2) Spotkania warszawskie: od września wracamy do naszych spotkań czwartkowych, tym razem zmienimy nieco ich formułę i będziemy analizować Księgę Duchów fragment po fragmencie. Jest sporo nowych osób i myślę, że to rozwiązanie będzie najlepsze. Spotkania te będą odbywały się w co drugi czwartek wieczorem. Takim wstępem będzie spotkanie w ostatni czwartek sierpnia, gdy odwiedzi nas Polka mieszkająca od lat we Francji i uczestnicząca w pracach jednej z tamtejszych grup spirytystycznych. Będzie ciekawie

3) Raz na dwa miesiące w soboty mamy zamiar zorganizować kilkugodzinne warsztaty z dwoma-trzema wykładami, na które będziemy starali się też zapraszać gości z zagranicy. Pierwszy zorganizujemy już we wrześniu. Najprawdopodobniej będzie miał podobną formułę do tego, który odbył się przed wykładami Divaldo, czyli zaczniemy od wykładów na ciekawe tematy, a na końcu będziemy sobie dyskutować, wymieniać się doświadczeniami. Jest to bardzo ciekawa formuła, dobra zwłaszcza dla osób, które trafiają do nas po raz pierwszy. Spotkania te z założenia odbywać się będą w Warszawie, ale myślę też, żeby ponowną formułę przenieść także na pozostałe miasta, głównie Kraków, Wrocław i Szczecin (ten jest logistycznie najtrudniejszy, ale coś wymyślimy :)) Myślałem, by np. zorganizować spirytystyczny weekend: w sobotę zorganizować takie warsztaty w Krakowie, a w niedzielę we Wrocławiu. Wówczas podróż będzie nieco mniej męcząca i łatwiej będzie to zorganizować.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plany po wakacjach

Postautor: atalia » 12 sie 2011, 12:15

Super! :D
W tym miejscu grupa szczecińska uprzejmie prosi o wziecie jej pod uwagę przy planowaniu jesiennych spotkań pomimo trudnosci logistycznych.Aha,odkryłam bardzo fajne połączenie z W-wy do Szczecina przez Poznań,trwające tylko ok. 7 godzin.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Plany po wakacjach

Postautor: Sebastian » 14 sie 2011, 22:46

Kurczę, sporo roboty! Podziwiam Cię Konradzie. Mam nadzieję, że wszystko się uda :)
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Plany po wakacjach

Postautor: Sylwina » 16 sie 2011, 18:32

ciekawe te plany :)
ja mam nadzieje ze jednak bede miala czas i przeczytam w koncu ksiege duchów i ewangelie w tym roku mam nadzieje ze mi sie to uda

p.s ja tam czekam nadal na film z wykładu-majowego Divaldo bo narazie widze tylko Oświęcim ;)
Choć życie nig­dy nie jest spra­wied­li­we, to jed­nak by­wa interesujące.
Jonathan Carroll
Sylwina
 
Posty: 122
Rejestracja: 02 maja 2011, 15:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Plany po wakacjach

Postautor: tali » 18 sie 2011, 22:25

Witam serdecznie! Chciałabym spróbować wzięcia udziału w takim spotkaniu. Jakie warunki trzeba spełniać, aby dołaczyć do grupy?
Pozdrawiam! - Tali
tali
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2011, 22:03

Re: Plany po wakacjach

Postautor: cthulhu87 » 20 sie 2011, 00:08

tali pisze:Witam serdecznie! Chciałabym spróbować wzięcia udziału w takim spotkaniu. Jakie warunki trzeba spełniać, aby dołaczyć do grupy?
Pozdrawiam! - Tali


Interesować się spirytyzmem :) - te spotkania będą oczywiście otwarte
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Plany po wakacjach

Postautor: Łukasz » 24 sie 2011, 17:16

Zapowiada się ciekawie :)
Łukasz
 
Posty: 18
Rejestracja: 01 kwie 2011, 09:14
Lokalizacja: Kielce


Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości