Zlot sympatyków spirytyzmu

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Zlot sympatyków spirytyzmu

Postautor: konrad » 24 cze 2011, 18:47

Może być też następny weekend: 13-14 sierpnia.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot sympatyków spirytyzmu

Postautor: paszek » 24 cze 2011, 20:01

Uważam, że zlot to świetny pomysł i odrazu mówię, że się na to pisze. ;) Co do miejsca zlotu to Kraków jest bardzo dobrym miejscem, ma swój klimat i jest gdzie pójść.
paszek
 
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2009, 23:49

Re: Zlot sympatyków spirytyzmu

Postautor: dlaczego » 24 cze 2011, 21:25

Może to kwestia gustu i upodobań, ale jak dla mnie miejsce zaproponowane przez Atalię ma klimat lepszy niż Kraków. Zamiast wielkiej metropolii w której jest pełno betonu, samochodów, ludzi, hałasu, spalin... wolałbym na spotkanie wybrać jakieś zaciszne, ustronne miejsce, gdzie można nawiązać kontakt z przyrodą, gdzie jest las, woda, czyste powietrze... gdzie można spokojnie pospacerować i nacieszyć się ciszą.

Zaleta Krakowa jest taka, że mam bliżej ale klimat tego drugiego miejsca bierze górę nad Krakowem. Gdziekolwiek będzie spotkanie - pisze się na nie :)
Pozdrawiam
dlaczego
 
Posty: 40
Rejestracja: 12 mar 2010, 15:43

Re: Zlot sympatyków spirytyzmu

Postautor: cthulhu87 » 24 cze 2011, 22:05

Mnie też zależałoby na tym, żeby to było zaciszne miejsce. Jeśli Kraków, to warto wybrać miejsce, gdzie nie będzie tłoku ani hałasu.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Zlot sympatyków spirytyzmu

Postautor: oran » 24 cze 2011, 22:16

Najtrudniej pierwszy raz...to prawda,że miejsce proponowane przez Atalie wydaje się bardziej sprzyjające,zależy co chcemy z organizować i ilu nas będzie...
Pozdrawiam :)
oran
 
Posty: 210
Rejestracja: 22 sty 2011, 12:58

Re: Zlot sympatyków spirytyzmu

Postautor: konrad » 25 cze 2011, 15:31

Nie trzeba się spotykać na rynku w Krakowie... Jest tam wiele zacisznych miejsc. Ostatnio dostałem też namiary na jedno miejsce, gdzie moglibyśmy takie spotkanie za darmo zorganizować. Pomieści się tam z 60 osób. Postaram się dowiedzieć czegoś więcej i dam znać.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot sympatyków spirytyzmu

Postautor: Voldo » 26 cze 2011, 02:40

Jak dla mnie (jeśli bym się pojawił, a pewnie tak), Kraków byłby dobrym miejscem.

Tylko właśnie - spotkanie jedno czy dwu dniowe? Bo jak dwu, no to trzeba jeszcze brak pod uwagę nocleg jakiś...
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot sympatyków spirytyzmu

Postautor: cthulhu87 » 28 cze 2011, 19:05

Voldo pisze:Tylko właśnie - spotkanie jedno czy dwu dniowe? Bo jak dwu, no to trzeba jeszcze brak pod uwagę nocleg jakiś...


No i oczywiście trzeba by opracować jakiś ciekawy plan takiego spotkania :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Zlot sympatyków spirytyzmu

Postautor: atalia » 28 cze 2011, 20:33

Ja do Krakowa nie bede mogła przyjechać-niedawno tam byłam i to jednak bardzo daleko.
Byłam teraz w czasie weekendu w Bornem i poogladałam trochę kwater-znalazłam b.przyjemny pensjonat.
Rozumiem ,ze dla wielu osób to za daleko,jednak pomyslałam sobie,ze mozna przecież zrobić tak-ostatni weekend lipca zarezerwuję na spotkanie z przyjaciółmi,tj. z Wami i jezeli ktoś bedzie w tym czasie chciał tam przyjechać,zamówię pokój(pokoje) i będzie mi bardzo miło się z przyjezdnym(i) spotkać.Prosiłabym tylko o jak najszybsze zawiadomienie mnie o swoim zamiarze,ponieważ pod koniec lipca z pokojami moze być krucho-musiałabym dokonać rezerwacji.
Jak ktoś tu napisał-miejsce jest i piekne i unikalne w Polsce-do roku 1992(wyjście wojsk radzieckich z Polski)miasteczka tego nie było na żadnych mapach, a teren był zamknięty i pilnie strzeżony ze wzgledu na obecnosć rakiet balistycznych z głowicami jadrowymi(!).
Szczerze mówiac,jestem miłośniczką Bornego.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Zlot sympatyków spirytyzmu

Postautor: qwerty » 28 cze 2011, 23:33

No i co tu zrobić....Borne kusi ale Kraków też. W Krakowie możnaby się spodziewać większej ilości osób no i wykładów...W Bornem natomiast atmosfera bardziej kameralna...sprzyjająca wyciszeniu. W Krakowie w każdym razie będę na pewno bo to "rzut beretem".
qwerty
 
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2011, 23:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości