Wywiad z Divaldo Franco - zadaj pytanie

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Wywiad z Divaldo Franco - zadaj pytanie

Postautor: Ewa Fortuna » 26 maja 2011, 10:13

W 7 roku życia rozbolała mnie prawa ręka powyżej łokcia.Potworny ból,ręka spuchła niesamowicie. Szpital,przeswietlenie,ropa w ręce i kość jak sito.
Diagnoza,zapalenie kosci. Kosc,a własciwie to co z niej pozostało nie dawała rokowań na przyszłość i lekarze powiedzieli,ze ręke chyba bedzie trzeba odciąć.
Mama sie nie zgodziła.Jakaś mądra lekarka kazała dawać mi duzo galaretek,kiśli [robione z kosci wołowych] i całe tony cielęciny,do tego tabletki z wapnem i po paru miesiącach kosć sie odbudowała.
Niedawno pewna babeczka która potrafi zerknąć w poprzednie wcielenia,powiedziała,ze w którymś tam wcieleniu ktos za kare obciął mi prawą rękę i czy nie mam problemów z ręką w obecnym wcieleniu?
Troszkę byłam w szoku :shock: :roll:
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Wywiad z Divaldo Franco - zadaj pytanie

Postautor: Zbyszek » 26 maja 2011, 22:11

Zastanawiam się nad pytaniem jakie mógł bym zadać Divaldo, i ciekawa sprawa było by zapytać go, czy przez znajomość Spirytyzmu stal się lepszym człowiekiem? Bo to jest droga prawdziwych Spirytystów.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Wywiad z Divaldo Franco - zadaj pytanie

Postautor: Sebastian » 27 maja 2011, 21:49

Albo co było dla niego najtrudniejsze do pokonania w życiu jako spirytysta. Bądź też jaką radę może udzielić początkującym polskim spirytystom xD
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Wywiad z Divaldo Franco - zadaj pytanie

Postautor: Paul 023 » 29 maja 2011, 15:04

Ewa Fortuna pisze:W 7 roku życia rozbolała mnie prawa ręka powyżej łokcia.Potworny ból,ręka spuchła niesamowicie. Szpital,przeswietlenie,ropa w ręce i kość jak sito.
Diagnoza,zapalenie kosci. Kosc,a własciwie to co z niej pozostało nie dawała rokowań na przyszłość i lekarze powiedzieli,ze ręke chyba bedzie trzeba odciąć.
Mama sie nie zgodziła.Jakaś mądra lekarka kazała dawać mi duzo galaretek,kiśli [robione z kosci wołowych] i całe tony cielęciny,do tego tabletki z wapnem i po paru miesiącach kosć sie odbudowała.
Niedawno pewna babeczka która potrafi zerknąć w poprzednie wcielenia,powiedziała,ze w którymś tam wcieleniu ktos za kare obciął mi prawą rękę i czy nie mam problemów z ręką w obecnym wcieleniu?
Troszkę byłam w szoku :shock: :roll:


No właśnie to są dowody na istnienie reinkarnacji.
Lekarze są różni, ale psychiatrzy faktycznie mogą nas uważać
za wariatów i to dlatego, że widzimy coś czego inny nie widzą, bądź potrafimy
nawiązać kontakt ze zmarłym. Dziwi mnie, że nie których ludzi uznają, że mają schizofrenie...
Bo tak w rzeczywistości jej akurat nie mają.

Dobrze, że nie wszyscy lekarze mają takie zdanie i doskonale
wiedzą i są na pewno świadom tego, że zmarli odwiedzają i dają pewne znaki nam. :)
Paul 023
 
Posty: 56
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: xxxx

Re: Wywiad z Divaldo Franco - zadaj pytanie

Postautor: konrad » 29 maja 2011, 21:10

Zamykam temat - lista pytań zakończona. Jutro w pociągu robimy wielki wywiad z Divaldo :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości