zdolności a pisownia

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

zdolności a pisownia

Postautor: transkomunikator » 14 sie 2010, 16:08

witam jestem pod wrażeniem tego co inni piszą ja się nie obrażam niema oco ja uważam że jesli o tobie przestają mówić to czas umierać jeśli chodzi o pisownie nie mam zamiaru nikogo obrażać a do moich czytelników mam wielki szacunek i sympatjie mam dyslekcjie i takie tam ja poprostu wyrazam swoje mysli co do transkomunikacji to mam setki nagrań właśnie teraz otwieram stacje radiową transkomunikacyjną ze znajomymi i będziemy nadawać im a oni nam wyjasnie to kiedy indziej a wyznawców ortografi przepraszam ale ja się nie zmienie
transkomunikator
 
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2010, 08:16

Re: zdolności a pisownia

Postautor: atalia » 15 sie 2010, 08:38

Panie Marku,niech Pan nie przejmuje się miłośnikami ortografii,najważniejsza jest praca,którą Pan wykonuje,a uwagi te uważam za co najmniej niestosowne.
Serdecznie pozdrawiam. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: zdolności a pisownia

Postautor: Luperci Faviani » 15 sie 2010, 10:04

Zgadzam się z przedmówczynią :)
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: zdolności a pisownia

Postautor: Sebastian » 15 sie 2010, 17:36

właśnie teraz otwieram stacje radiową transkomunikacyjną ze znajomymi i będziemy nadawać

Ale ta stacja będzie też dostępna dla "zwykłych śmiertelników?

Owszem, poprzednie komentarze odnośnie pisowni były napisane w bardzo niegrzeczny sposób. Ja ze swojej strony pragnę tylko zauważyć, iż dysleksja nie jest dobrym argumentem, gdyż na dzień dzisiejszy każda przeglądarka wyposażona jest w autokorektę i pisząc na forach podkreśla każde błędne słowo na czerwono (które, nie znając poprawnej pisowni, można poprawić klikając na nie prawym przyciskiem myszy i wybierając właściwą formę). No, ale to chyba sprawa drugorzędna :)
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: zdolności a pisownia

Postautor: atalia » 15 sie 2010, 18:06

Sebastianie,naprawde drugorzędna.Ważna jest praca wykonywana przez p.Marka,mająca na celu wykazanie,że "życie po życiu"nie jest li tylko fantasmagorią "nawiedzonych"umysłów.
Pozdrawiam. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: zdolności a pisownia

Postautor: Damian » 16 sie 2010, 06:23

Czasem mi się wydaje że co nie które osoby na tym portalu przeglądają tematy tylko po to żeby wychwycić błędy ortograficzne.Przy niemal każdym błędziku atakują niczym grom z jasnego nieba :lol: .A pan Miodek tak się zamartwia że nasz prawdziwy język ginie :),żeby wiedział ilu ma na tym samym portalu stróżów ortografii :D .
Pozdrowienia dla pana Marka i myślę że będzie nas informował na bieżąco o swoich pracach i przekazach.
Damian
 
Posty: 105
Rejestracja: 27 sty 2010, 12:59

Re: zdolności a pisownia

Postautor: Luperci Faviani » 16 sie 2010, 08:49

Nie przesadzajmy z tą ortografią! Kilka drobnych błędów w paru postach nikomu krzywdy nie wyrządzą. Czepialstwu i parówkowym skrytożercom mówimy NIE! :lol:
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: zdolności a pisownia

Postautor: atalia » 16 sie 2010, 08:52

:lol:
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: zdolności a pisownia

Postautor: cthulhu87 » 16 sie 2010, 09:01

Zniknięcie tych parówek spowodowało niemały zamęt. To fakt.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: zdolności a pisownia

Postautor: Loxlei » 16 sie 2010, 11:56

Nie kaleczymy języka polskiego - za to właśnie walczyli wasi dziadkowie...
Loxlei
 
Posty: 48
Rejestracja: 03 sie 2010, 01:01

Następna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości