Uwaga nabór do grupy badającej zjawiska paranormalne Kraków

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Uwaga nabór do grupy badającej zjawiska paranormalne Kra

Postautor: soldado » 02 lut 2018, 00:19

MeskMecenas pisze:Mam 30 lat w marcu, interesuje się zjawiskami paranormalnymi już od dzieciństwa bardzo poruszał mnie ten temat i miałem jedno bardzo intensywne i namacalne spotkanie z takim zjawiskiem które głównie dotyczyło mojej osoby. Od dłuższego czasu zgłębiam wiedzę na ten temat i chce ją wykorzystać do badań tych zjawisk i pomocy na przejście w dobre miejsce zbłąkanych dusz i wygnanie złych bytów tam gdzie ich miejsce

Jesteś zatem żołnierzem tak jak ja.
Dokładnie takie same.... , a soldado po hiszpańsku to żołnierz.
Ok, nie było tego postu... :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.

Postautor: MeskMecenas » 02 lut 2018, 00:44

To ile masz lat skoro łączysz mnie z zagadnieniem żołnierz ??
MeskMecenas

Postautor: danut » 02 lut 2018, 17:43

danut

Postautor: odnowa » 02 lut 2018, 18:46

danut pisze:Podoba mi się ten pomysł. http://infra.org.pl/wiat-tajemnic/parap ... normalnych

Mimo, że badania nad fenomenami PSI stanowią tabu, brakuje na nie pieniędzy, a samych zjawisk nie da się wywoływać „na żądanie”, przez lata zgromadzono dowody pozwalające potwierdzić ich istnienie.

Czy aby na pewno? W książce o buddyjskiej mistrzyni, Dipa Ma, wspomniane jest że te umiejętności wytrenowała pod okiem nauczyciela. Zamieszczam link do pliku, można tam przeczytać parę słów na ten temat
https://www.pdf-archive.com/2018/02/02/ ... ew/page/1/
odnowa

Postautor: danut » 02 lut 2018, 19:47

Byli badani buddyjscy mistrzowie pod tym kątem, nie jestem pewna wniosków może jeszcze znajdę ten artykuł. W każdym razie nie trzeba być mistrzem by wsłuchując się w niskie tony dźwięków(tam odpowiednie dzwoneczki)wywołać ten sam efekt :D odnowo nie wierz we wszystko co gdzie przeczytasz.
danut

Postautor: odnowa » 02 lut 2018, 20:19

danut pisze:Byli badani buddyjscy mistrzowie pod tym kątem, nie jestem pewna wniosków może jeszcze znajdę ten artykuł. W każdym razie nie trzeba być mistrzem by wsłuchując się w niskie tony dźwięków(tam odpowiednie dzwoneczki)wywołać ten sam efekt :D odnowo nie wierz we wszystko co gdzie przeczytasz.

Tyle że w przypadku Dipy Ma można to sprawdzić, po prostu wcielając w życie to co przedstawia Visudhimagga (bo w oparciu o tę książkę była trenowana Dipa Ma przez jej mistrza, Munindrę). Do tego potrzebna jest jednak niezachwiana moralność i wyrzeczenie niemal wszystkiego. Nie wspominam już o ogromie czasu poświęconym na poszczególne etapy medytacji. Ja tego się nie podejmuję, mam na to za słabą psychikę.
Obecnie skupiam się na nauce relaksacji jaką prezentuje metoda silvy (zaraz pewnie mnie ktoś zjedzie że sekta, nie działa i takie tam). Mam już za sobą mały sukces - wystarczyło zaledwie 8 sesji by doświadczyć stanu alfa (czułem głęboki relaks). Dobra, koniec tego offtopu, bo zaraz mnie ktoś zbanuje :)
odnowa

Postautor: danut » 02 lut 2018, 20:22

A .. zgodzę się z tym, że to zależy od człowieka, ale nie od metod. Podobnie jak pisaliśmy o kronice Akaszy - sedno nie w tym by do niej zajrzeć, ale w tym kto i co tam znajdzie :)
danut

Postautor: czarnyMag » 07 lut 2018, 15:08

danut pisze:A .. zgodzę się z tym, że to zależy od człowieka, ale nie od metod. Podobnie jak pisaliśmy o kronice Akaszy - sedno nie w tym by do niej zajrzeć, ale w tym kto i co tam znajdzie :)

A można zapytać co w tej "kronice" znalazłaś?....i jak ją twój duch odebrał? Bo zakładam że nie chodzi ci tylko o przeczytanie :twisted:
Jak zobaczyłaś tą kronikę Akszy? Zobaczyłaś jak ja czy tylko przeczytałaś i interpretujesz? teksty podane na papierze :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag

Postautor: danut » 07 lut 2018, 15:27

czarnyMag pisze:
danut pisze:A .. zgodzę się z tym, że to zależy od człowieka, ale nie od metod. Podobnie jak pisaliśmy o kronice Akaszy - sedno nie w tym by do niej zajrzeć, ale w tym kto i co tam znajdzie :)

A można zapytać co w tej "kronice" znalazłaś?....i jak ją twój duch odebrał? Bo zakładam że nie chodzi ci tylko o przeczytanie :twisted:
Jak zobaczyłaś tą kronikę Akszy? Zobaczyłaś jak ja czy tylko przeczytałaś i interpretujesz? teksty podane na papierze :twisted:

Jest jeszcze różnica w "widzieć ją" a wchodzić w nią i dokonywać nawet wyboru zdarzeń. Ja wchodziłam i dokonywałam wyboru - Utopić się, bądź przejść bezpiecznie po kamyczkach przesuwając to miejsce w czasie. -Być zepchniętą z urwiska, roztrzaskać głowę, czy bezpiecznie wrócić do domu z dzieckiem.
Do mnie więcej nie pisz o przeczytaniu na papierze, nie wysuwam żadnych wniosków w oparciu o przeczytane.
danut

Postautor: czarnyMag » 07 lut 2018, 15:38

danut pisze:
czarnyMag pisze:

Jest jeszcze różnica w "widzieć ją" a wchodzić w nią i dokonywać nawet wyboru zdarzeń. Ja wchodziłam i dokonywałam wyboru - Utopić się, bądź przejść bezpiecznie po kamyczkach przesuwając to miejsce w czasie. -Być zepchniętą z urwiska, roztrzaskać głowę, czy bezpiecznie wrócić do domu z dzieckiem.
Do mnie więcej nie pisz o przeczytaniu na papierze, nie wysuwam żadnych wniosków w oparciu o przeczytane.

Wymień więc 9 przykazań boskich według kodeksu Akaszy :!: Mój duch je wymienił ale ja pamiętam tylko jedno ziemskie - nie zabijaj :twisted: Wymienisz czy się ze mną nie zgadzasz? A jeśli się ze mną nie zgadzasz to podaj przyczynę O.K. :?:
Będzie ona gwoździem do ponownego "wstąpienia w progi Ziemi" bez względu w co wierzysz i w co wierzą koledzy :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Polsce