Strona 1 z 1

Wizualizuj równowagę

Post: 22 mar 2017, 21:49
autor: Krzysztoff
Przekaz uzyskany przez znanego w Polsce lekarza - spirytystę Andrei Moreirę

http://www.portal.spirytyzm.pl/wizualiz ... ra-medium/

Re: Wizualizuj równowagę

Post: 23 mar 2017, 15:51
autor: Nikita
Pracuje nad tym aby wyciszyc wlasne nadmierne emocje...i jak to robic? Oprocz medytacji i uwaznosci? Ktos ma jakies rady?

Re: Wizualizuj równowagę

Post: 23 mar 2017, 23:50
autor: Krzysztoff
Nikita pisze:Pracuje nad tym aby wyciszyc wlasne nadmierne emocje...i jak to robic? Oprocz medytacji i uwaznosci? Ktos ma jakies rady?


jeżeli mówimy o równowadze emocjonalnej , którą co jakiś czas tracimy - tutaj spirytyści stosują pewną technikę (nic nowego , stosowaną także w terapiach)

Chodzi o to , że po spędzonym dniu - analizujesz i zapisujesz sytuacje w których coś Ciebie wyprowadziło z równowagi (w dzienniczku) - przede wszystkim zastanawiasz się (szczerze) jaka była przyczyna (pierwotna - wewnętrzna), że się aż tak zdenerwowałaś.

Ktoś rzuci - głupek - jeden wzruszy ramionami, coś odpowie - inny dostanie piany na ustach. Jaka może być przyczyna ?- pycha, albo np. niedocenianie swojej inteligencji - niska samoocena itd. Jeżeli zdiagnozujemy pra-przyczynę - można starać się zmienić błędnych schemat myślowy - poprzez afirmację itd.

To nie znaczy że mamy przyzwalać na to że inni będą nas obrażać - chodzi o pytanie dlaczego aż tak mocno coś nas dotyka, dlaczego tracimy równowagę ?

Re: Wizualizuj równowagę

Post: 24 mar 2017, 21:10
autor: Pablo diaz
Nikita pisze:Pracuje nad tym aby wyciszyc wlasne nadmierne emocje...i jak to robic? Oprocz medytacji i uwaznosci? Ktos ma jakies rady?


Nadmierne emocje to dośc szerokie pole różnych nieprawidłowych oddzwięków duchowych,nie łatwym jest ,aby na cokolwiek wskazać.