dr Andrei Moreira w Warszawie i Wrocławiu 02-03 marca

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

dr Andrei Moreira w Warszawie i Wrocławiu 02-03 marca

Postautor: Krzysztoff » 19 lut 2015, 22:59

Hej ! Odwiedzi nas wyjątkowy człowiek , lekarz-spirytysta dr Andrei Moreira z Brazylii, autor książki „Leczenie i samouzdrawianie”.

Da wykład w Warszawie i Wrocławiu .Wykład będzie tłumaczony z języka portugalskiego. Tematem wykładów będzie „Przebaczenie w procesie uzdrawiania”.

Wstęp wolny

ANDREI MOREIRA jest lekarzem, absolwentem Szkoły Medycznej na Uniwersytecie Federalnym Stanu Minas Gerais w Brazylii. Specjalizuje się w homeopatii. Jest przewodniczącym Stowarzyszenia Lekarzy-Spirytystów Stanu Minas Gerais od 2007 r. Wykładał integralne spojrzenie na zdrowie w Szkole Medycyny na Uniwersytecie w Alfenas (MG, Brazylia) w latach 2008-2012. Ukończył podyplomowy kurs dla lekarzy rodzinnych w Instytucie Berta Hellingera. Autor książek: Homoseksualizm z punktu widzenia nieśmiertelnego ducha, Świat papierowych lalek, Tajemniczy ogród oraz Miłość własna i inne siły duszy (ta ostatnia napisana razem z duchem Diasem da Cruz). Wszystkie opublikowano w wydawnictwie AMEEditora. Współautor książki Zdrowy człowiek – nowa wizja. Uczestniczy aktywnie w ruchu spirytystycznym w Brazylii i na świecie, prowadzi wykłady i seminaria. Jest członkiem grup opiekujących się pacjentami i leczących ich z wykorzystaniem metodologii medycyny spirytystycznej

Wykłady odbędą się :

Warszawa – 02.marca.2015 godz. 18.00 , Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21

Wrocław – 03.marca.2015 godz 18.00, Europrofes, Rynek 35 sala beżowa

Zapraszamy wszystkich serdecznie, przekażcie informację osobom które interesują się duchowością i zdrowiem, naprawdę warto przyjść i posłuchać

informacja jest na stronie : http://www.portal.spirytyzm.pl/przebacz ... a-moreiry/

oraz na FB : https://www.facebook.com/spirytyzm
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: dr Andrei Moreira w Warszawie i Wrocławiu 02-03 marca

Postautor: Arronax » 20 lut 2015, 10:11

Ciekawa sprawa, postaram się być :) .
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: dr Andrei Moreira w Warszawie i Wrocławiu 02-03 marca

Postautor: Nikita » 20 lut 2015, 14:28

Mam jego ksiazke...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: dr Andrei Moreira w Warszawie i Wrocławiu 02-03 marca

Postautor: Krzysztoff » 27 lut 2015, 10:02

Hej przypominam o wykładzie , to już w poniedziałek w Warszawie we wtorek we Wrocławiu

jeżeli znacie kogoś kto mógł by być zainteresowany takim wykładem (a naprawdę warto) to poinformujcie proszę kogo się da
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: dr Andrei Moreira w Warszawie i Wrocławiu 02-03 marca

Postautor: Krzysztoff » 03 mar 2015, 23:52

kto nie był niech żałuje , Andrea dał czadu , naprawdę jestem w lekkim szoku, po jego wykładzie
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: dr Andrei Moreira w Warszawie i Wrocławiu 02-03 marca

Postautor: Arronax » 04 mar 2015, 08:32

Ja się będę musiał zadowolić książką, jak możecie opiszcie jak było :( . Mi się jednak nie udało :( ...
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: dr Andrei Moreira w Warszawie i Wrocławiu 02-03 marca

Postautor: Voldo » 04 mar 2015, 18:06

Mi na długi czas zapadnie w pamięci to co zrobił podnosząc swoją książkę ze stołu mówiąc "powiedzcie, co widzicie" - no to się odzywa jedna pani mówiąc "ja widzę kwiat" (który jest na okładce) a Andrei na to "wcale nie, bo sadzonkę" i tak kilka razy - ja tak siedzę i się zastanawiam "o co tu chodzi" - a wtedy Andrei odwraca ową książkę pokazując tylną okładkę (gdzie jest właśnie sadzonka) - i tak pokazał na czym zwykle polegają kłótnie - jedna osoba ma taki punkt widzenia, druga inny - i się mogą kłócić w nieskończoność nie chcąc spojrzeć na "problem" z perspektywy drugiej osoby.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: dr Andrei Moreira w Warszawie i Wrocławiu 02-03 marca

Postautor: Pablo diaz » 04 mar 2015, 23:27

Niestety nasze ego nie pozwala nad pokorną oceną punktu widzenia ,dla tego to wciąż wielka zaślepiona rana ludzkości :(
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: dr Andrei Moreira w Warszawie i Wrocławiu 02-03 marca

Postautor: gaba75 » 04 mar 2015, 23:49

Mój Boże, ja bardzo żałuję, że mnie tam nie było. Jak ja kocham tak oświeconych ludzi.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: dr Andrei Moreira w Warszawie i Wrocławiu 02-03 marca

Postautor: Krzysztoff » 05 mar 2015, 09:58

Andrei powiedział mi że wykłada spirytyzm od czasu kiedy miał 18 lat :lol:

także jego umiejętności są duże, - żeby przekazywać wiedzę w sposób ciekawy i zrozumiały, poza tym cały czas rozwija się , ma dużą wiedzę medyczną ale też - psychologiczną, no i oczywiście spirytystyczną , pracuje też jako medium w centrum spirytystycznym (o czym rzadko wspomina bo jednak chce być odbierany jako lekarz a nie jako medium)

Jego wykład - to była bardzo skoncentrowana informacja wiele tematów dotyczących naszych relacji z 2-gim człowiekiem , pełna praktycznych porad, było sporo przykładów z życia , z praktyki lekarskiej i spirytystycznej - nie da się tego opowiedzieć

żałuję że tego nie nagraliśmy , w każdym razie prawdopodobnie za rok też przyjedzie , można by go spróbować dodatkowo zaprosić do Krakowa (coś już mu tam napominałem o tym) i na pewno będziemy nagrywać :)
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Następna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości